mennicaskarbowa.pl- Logo - Opinie

mennicaskarbowa.pl

Opinie (1537) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4660)

10 maj 2024
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK

26 maj 2024
Aktualnie na zamówienie czekam 19 dni roboczych, mimo zapisu w regulaminie, że zamówienie dostarczone będzie do 15 dni, a w przypadku działania siły wyższej kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Nie dostałam takiej informacji, po kontakcie z infolinią (21.05) dostałam informację, że oddział jest nieczynny, ale pojutrze (23.05) już na pewno moje zamówienie zostanie dostarczone. Mijają kolejne dni, a status mojego zamówienia nie zmienił się od 26.04.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

4 wrz 2024
Produkt w mojej ocenie uszkodzony, reklamacja arbitralnie odrzucona. Ostatni moj zakup, zarowno znajomych oraz czlonkow rodziny. Serdecznie odradzam.
11 wrz 2024
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że produkt nie spełnił Pańskich oczekiwań. Chcielibyśmy wyjaśnić, że na monetach mogą pojawić się drobne uszkodzenia, które powstają w mennicy podczas produkcji lub transportu. Nie mają one jednak wpływu na wartość monety, co było podstawą do odrzucenia reklamacji.
24 sie 2024
Przesyłka opóżniona 7dni , dopiero po trzy krotnym infolinie skutkowało że została wysłana - logistyka beznadziejna.
28 sie 2024
Przepraszamy za długie oczekiwanie na realizację zamówienia. Informujemy, że w przypadku towarów realizowanych w trybie do 15 dni roboczych jesteśmy również uzależnieni od dostawców zagranicznych, co czasami może prowadzić do sporadycznych opóźnień. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.
24 sie 2024
Realizować zamówienia zgodnie z regulaminem i odpisywać na wiadomości klientów
24 sie 2024
Szanowny Panie, Dziękujemy za Pańską opinię. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że Pańskie zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z terminem, który został podany w momencie zakupu. Zgodnie z wybraną przez Pana opcją, zamówienie miało zostać dostarczone w ciągu 15 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty, co zostało spełnione. Ponadto, na przesłaną przez Pana korespondencję odpowiedzieliśmy w czasie krótszym niż 24 godziny. Pańska ocena jest dla nas niezrozumiała, ponieważ nasze działania były zgodne z regulaminem i terminami realizacji zamówienia. Jeżeli jednak istnieją jakieś kwestie, które pozostały niewyjaśnione lub ma Pan dodatkowe pytania, bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 801 501 521. Zależy nam na Pańskiej satysfakcji i chętnie pomożemy w rozwiązaniu ewentualnych problemów. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Mennicy Skarbowej
3 wrz 2024
Duże i brak pomocy.utrudnienia na połączenia się z doradcą
11 wrz 2024
Dziękujemy za przekazanie opinii. W związku z okresem urlopowym działaliśmy w zmniejszonym składzie, co mogło powodować dłuższy czas oczekiwania na połączenie. Przepraszamy za utrudnienia.
17 sie 2024
Długi czas oczekiwania na przesyłkę. Cztery dni to nie 24h
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na napisanie recenzji. Cieszymy się, że otrzymał Pan przesyłkę, chociaż przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane dłuższym niż oczekiwano czasem dostawy. Państwa opinie są dla nas cenne i wykorzystamy je do usprawnienia naszych procesów. Dziękujemy, że wybrali Państwo naszą firmę.
26 sie 2024
Nie otrzymałam zamówienia. Czekam od miesiąca
28 sie 2024
Przepraszamy za długie oczekiwanie na realizację zamówienia. Informujemy, że w przypadku towarów realizowanych w trybie do 15 dni roboczych jesteśmy również uzależnieni od dostawców zagranicznych, co czasami może prowadzić do sporadycznych opóźnień. Rozumiemy, że brak aktualnych informacji jest frustrujący. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta, abyśmy mogli wyjaśnić bieżący status zamówienia i dostarczyć Państwu potrzebne informacje. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.
14 sie 2024
Obsługa klienta to mi się nie podoba
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przykro nam, że napotkała Pani trudności związane z wystawieniem faktury. Zgłoszenie prośby o fakturę na firmę powinno być dokonane podczas składania zamówienia. Niestety, w świetle obowiązujących przepisów nie mieliśmy możliwości wystawienia faktury na firmę po dokonaniu zakupu. W związku z tym został wystawiony paragon.
25 sie 2024
Bardzo dlugi czas wysyłki.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za Państwa opinię i przepraszamy za długi czas wysyłki. Staramy się, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, jednak czasami mogą wystąpić nieprzewidziane opóźnienia.
25 sie 2024
28 sie 2024
Niestety, trudno nam odnieść się do krytyki bez szczegółów umożliwiających weryfikację sprawy. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i chętnie uwzględniamy sugestie naszych klientów. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów, co pomoże nam poprawić nasze usługi.
12 sie 2024
13 lip 2024
Transakcja udana, szybka wysyłka, dobra cena. W opisie jest zastrzeżone że monety są z różnych roczników i w różnych wzorach, ale zdjęcie jest tylko jedno. Powinno być kilka zdjęć wzorów z których będzie wybierana moneta. Ogólnie jest ok.
6 sie 2024
Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z transakcji, szybkiej dostawy i konkurencyjnych cen. Jeśli chodzi o wzory monet, naszą filozofią jest oferowanie różnych opcji, aby zaspokoić różne preferencje. Doceniamy Państwa opinie i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
12 lip 2024
Sam proces składania zamówienia jest kiepski. Przy problemie z transakcją był problem z zamówieniem. Nie było możliwości zapłacenia jeszcze raz, bo kwotę brało nie z zamówienia, a z aktualnego koszyka. Niestety pomimo tego, że się śpieszyłem, musiałem czekać na godziny pracy biura obsługi. Dopiero tam dowiedziałem się, że mogę zignorować zamówienie, a zamiast tego zamówić na nowo. Niby wszystko ok, ale zmarnowałem trochę czasu.
5 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, których doświadczył Pan podczas procesu zamawiania. Doceniamy Pana opinię i wykorzystamy ją do ulepszenia naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu lepiej w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
25 lip 2024
Obsługa na wysokim poziomie a można by usprawnić księgowanie w szybszym czasie ponieważ w status zamówienia zmienił się dopiero po 3-4 dniach.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszych usług. Dążymy do ciągłego doskonalenia i zapewniania skutecznych procedur. Doceniamy Państwa opinie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
11 lip 2024
Nie "szczególnie" lecz zwyczajnie podoba mi się bezproblemowa (czyli normalna) realizacja zamówienia. Pozdrawiam RG
5 sie 2024
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu sprawną obsługę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
28 lip 2024
Polecam MENNICE SKARBOWĄ - kupuję od kilku lat i jestem zadowolona z usług i towaru. Zawsze na czas z dostawą, jakość towaru na wysokim poziomie. Komunikacja klient - "sklep" doskonała. Mogę tylko sobie życzyć takiej współpracy z innymi.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa rekomendację i bycie lojalnym klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą komunikację i produkty wysokiej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję na dalszą udaną współpracę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
22 lip 2024

Inne opakowanie niż zamówione

Realizacja szybka, towar odpowiednio zapakowany, jednak zamówiłam etui do sztabki i dostałam inny wzór niż zamawiałam. Zostawiłam ponieważ też było bardzo ładne, jednak nie było zgodne z zamówieniem.
6 sie 2024
Jesteśmy wdzięczni za Pana pozytywną opinię dotyczącą szybkiej dostawy i zapakowania zamówienia. Przepraszamy jednak za wszelkie nieporozumienia związane z wyglądem otrzymanego przez Panią etui. W "Mennicy Skarbowej" cenimy zadowolenie klienta i staramy się oferować szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Doceniamy Państwa zrozumienie i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
25 lip 2024
Jest OK ! Super szybko i sprawnie, ale zamiast 10 pojedynczo pakowanych wolałbym dostać tubę zbiorczą - może to ustalić na co drugie zamówienie ? Pozdrawiam
4 sie 2024
Rozumiemy Państwa preferencje dotyczące opakowania. Chętnie uwzględnimy możliwość dostarczenia produktów w tubie zbiorczej przy kolejnych zamówieniach. Prosimy o informację w uwagach do zamówienia lub kontakt z naszym działem obsługi klienta, aby dostosować opakowanie według Państwa życzeń.
18 lip 2024
Szybkość i konkretna i informacja o odbiorze zamówienia. Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani. Poza tym fakt, że nikt nie może wejść też istotne.
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości i informacji udzielonych podczas odbioru zamówienia. Nasz zespół jest dumny z tego, że jest zarówno przyjazny, jak i kompetentny. Doceniamy również Państwa zrozumienie dla naszych obecnych środków bezpieczeństwa. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
26 lip 2024
Profesjonalna obsługa, dużo poświęconego czasu i szczegółowe wyjaśnienia i odpowiedzi na wszystkie pytania.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę i odpowiedź na każde pytanie. Doceniamy Państwa opinię. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
29 lip 2024
Dwie opcje zakupów - szybka i terminowa. Terminowa realizacja. Minus - dodatkowa opłata za przelew.
5 sie 2024
Cieszymy się, że doceniają Państwo naszą szybką i terminową obsługę. Staramy się zapewnić najlepszą jakość. Jeśli chodzi o prowizję za płatność, jest ona pobierana przez operatora płatności. Dziękujemy za Państwa opinię. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!