flomaro.pl- Logo - Opinie

flomaro.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (280)

7 sty 2024
Chyba nic lepiej nie można. Jest bardzo dobrze. Jako że dopiero rozsmakowuję się w delikatesach, które dzięki FloMaRo mogę poznać, cieszyłabym się, gdyby obok oryginalnych nazw albo zamiast byłyby nazwy pisane w . polskim, np. kiełbasa hiszpańska pikantna. Bo muszę sprawdzać za każdym razem w Sieci, co jemy. Pozdrawiam całą ekipę FloMaRo

1 sie 2024
Nie zabezpieczony ser wysłany w piątek gdzie wiadomo, że w takim układzie paczka przeleży w gorącym samochodzie do poniedziałku. Miniaturowa saszetka chłodząca nie spełniła swojego zadania. Ser dotarł roztopiony a następnie zastygnięty na kamień. Praktycznie nadawał się do starcia. Nie bede zamawiać już sera w przy takich warunkach pogodowych nie macie Państwo na takie wysyłki patentu. Z innego sklepu otrzymałam przesyłkę w torbie izolacyjnej z wkładem chłodzącym co w pełni zabezpieczyło towar.

Opinie nt. sklepu flomaro.pl

21 wrz 2023
3 mar 2024

To nie są oryginalne wyroby.

Stopień zasolenia boczku jest nie do przełknięcia, a usmażony nie dość, że twardy, to nadaje się tylko do moczenia, jak śledź z beczki. Powinien być pokrajany jak szynka, bo w takim kawałku nie da się kroić domowym sposobem. Szynka poszarpana na drobne kawałeczki, ktoś nie ma pojęcia o krajaniu. A moja negatywna opinia znika z FB, to nieuczciwe.

Rozczarowanie formą

Wędlina podpisana byle jak flamastrem na opakowaniu próżniowym. Spodziewałam się wędliny pokrojonej, a dostałam wąski kawałek - opis nie był jasny ('plastry krojone z kawałka')
2 gru 2023
Napisałam do Państwa że brakuje w zamówieniu jednego artykułu ale zamiast wyjaśnienia dostaje propozycje oceny i upomnienie że jeszcze nie wystawiłam Wam laurki
28 lis 2023
-Brak możliwości płatność blikiem chodź jest na stronie. -Brak możliwości płatności kartą chodz jest na stronie. +Na plus dostawa paczkomat.
31 mar 2024
Zamówiony boczek nie przypominał nawet tego ze zdjęcia.
Średnio zachęcające opakowanie
29 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu flomaro.pl
29 kwi 2024
Dzień Dobry, możemy prosić o uzasadnienie Pana opinii ? Pozdrawiamy :) Team Flomaro