zoona.pl- Logo - Opinie

zoona.pl

Opinie (119) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (119)

16 sie 2024
Dobrze że to weterynarze założyli sklep, zwiększa to poziom zaufania do produktów, zwłaszcza tych leczniczych. Pierwszy raz kupiłam w Waszym sklepie, ale napewno będą następne :) No I współpracujecie z DHLem, co dla mnie istotne, gdyż obsługa kurierska na najwyższym poziomie, nigdy żadnych problemów nie było z paczkami, z różnych zakupów internetowych. Co innego InPost, tu za każdym razem jest problem, kurier łaskę robi, nie odbiera telefonu, kasuje połączenia, jak wkoncu odpisze o której będzie, to przychodzi dopiero 5 godzin później, po interwencji do centrali. Praktykuje nie przynoszenie paczek, a wysyłanie do centrali powiadomienia „nie zastał nikogo w domu”, więc paczka do ponownego doręczenia, w najlepszym wypadku. InPost to zawsze stres i niepewność, zmarnowane pół dnia i niemożność ruszenia się z domu, bo nie wiadomo o której będzie, nawet jak łaskawie odpisze „do pół godziny”. Tylko nie wiadomo którego dnia, miał na myśli ;))

28 lip 2024
Niestety ale po zastosowaniu tych kropli bezpośrednio na skore kota za głową, preparat nie poskutkował. Pieniądze wyrzucone w błoto , a pchły nadal świetnie się bawią na swoim żywicielu - moim kocie

Opinie nt. sklepu zoona.pl

16 sie 2024

Zadowolona ja i mój piesek z produktów :)

18 sie 2024
To nie ja oceniam tylko koty a one nie mają czasu nic powiedzieć bo jedzą ( nie jedzą a pochłaniają ) to co kupiłem to znaczy że chyba jest dobre . Dlatego dokupiłem więcej
15 sie 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu produktów dla pieska. Na pewno będę je u Państwa kontynuować. Polecam zakupy w Zioną🙂. Szybka dostawa i dobra jakość . Mam pełne zaufanie
16 sie 2024
Zamówiłam szampon dla kotka. Świetnie wygląda po pielęgnacji. Dziękuję serdecznie. Przesyłkę dostałam bardzo szybko. Rano zamówiłam, następnego dnia miałam na rękach.
Szybko i sprawnie dostarczona Na razie nie zastosowałam suplementów wiec tutaj bez opinii
16 sie 2024
Szybka dostawa, towar spakowany prawidłowo, dobra karma dla pasiaka o przystępnej cenie
17 sie 2024
Szybko i zgodnie z zamówieniem,Polecam Pewnie skorzystam kolejny raz🥰
20 sie 2024
Wszystko zgodne z opisem