zoona.pl- Logo - Opinie

zoona.pl

Opinie (131) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (131)

16 sie 2024
Dobrze że to weterynarze założyli sklep, zwiększa to poziom zaufania do produktów, zwłaszcza tych leczniczych. Pierwszy raz kupiłam w Waszym sklepie, ale napewno będą następne :) No I współpracujecie z DHLem, co dla mnie istotne, gdyż obsługa kurierska na najwyższym poziomie, nigdy żadnych problemów nie było z paczkami, z różnych zakupów internetowych. Co innego InPost, tu za każdym razem jest problem, kurier łaskę robi, nie odbiera telefonu, kasuje połączenia, jak wkoncu odpisze o której będzie, to przychodzi dopiero 5 godzin później, po interwencji do centrali. Praktykuje nie przynoszenie paczek, a wysyłanie do centrali powiadomienia „nie zastał nikogo w domu”, więc paczka do ponownego doręczenia, w najlepszym wypadku. InPost to zawsze stres i niepewność, zmarnowane pół dnia i niemożność ruszenia się z domu, bo nie wiadomo o której będzie, nawet jak łaskawie odpisze „do pół godziny”. Tylko nie wiadomo którego dnia, miał na myśli ;))

28 lip 2024
Niestety ale po zastosowaniu tych kropli bezpośrednio na skore kota za głową, preparat nie poskutkował. Pieniądze wyrzucone w błoto , a pchły nadal świetnie się bawią na swoim żywicielu - moim kocie

Opinie nt. sklepu zoona.pl

19 lip 2024
18 lip 2024
28 lip 2024
MS
Monika S.
23 lip 2024
Brak kontaktu, brak informacji o niedostępności produktu, brak zwrotu nadpłaty za niezrealizowane zamówienie.
16 sie 2024
Oszuści wysłali inny produkt, kontakt z nimi zerowy. Nie polecam.
13 lip 2024
według moich psiaków wspaniałe przysmaki bardzo smaczne i wielkosc porcji przystępna AGA i IGA Dziękuje
3 lip 2024
Wszystko ok polecam
16 lip 2024
Jak dlamnie wszystko przebiega sprawnie i szybko
16 lip 2024
No może nie dwa dni, jak piszą, ale dociera
9 lip 2024

Wszystko ok

Szybka wysyłka, dobry kontakt ze sklepem
15 lip 2024
WSZYSTKO BEZ ZARZUTU. DZIĘKUJĘ
17 lip 2024
Dostawa i towar wszystko ok
10 lip 2024
Szybko, sprawnie I dokladnie