larose.care- Logo - Opinie

larose.care

Opinie (1067) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3403)

15 maj 2024
Jak zwykle bezproblemowo i serdecznie :) Mimo moich klopotow z dokonaniem platnosci, p. Lena uspokoila, poradzila, nadzorowala, dopilnowala do konca, zeby paczka trafila idealnie na czas i do miejsca, w ktorym akurat bylam. A w paczce doskonale kosmetyki - tez jak zwykle! Choc coraz trudniej jest mi je wybierac z uwagi na przebogata i ciagle poszerzajaca sie oferte - ale dobrze miec jest taki problem, prawda? ;)) Dziekuje, Pani Leno :)

Po złozeniu zamówienia (1 grudnia) skontaktowała się ze mna Pani KArolina Wiaderna, z pytaniem czy chce dostawę kurierem czy wysyłkę mailem- ważne dla mnie było aby zamówienie zostało dostarczone kurierem albo paczkomatem, Pani Karolina zapewniła, ze nada paczkę w poniedziałek. 5 grudnia nie otrzymałam przesyłki, okazało sie ,że zamówienia nie udało sie nadać do wysyłki w terminie (miał to byc prezent na mikołajki) , więc , po telefonach , zostało wysłane mailem (voucher). Pieniądze za kuriera nie zostały zwrócone

Opinie nt. sklepu larose.care

14 wrz 2023
10 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu larose.care
7 gru 2023
Najmocniej Panią za zaistniałą sytuację przepraszamy. Tak, przyznajemy się do opóźnienia w wysyłce papierowej wersji Vuchera. Dosłaliśmy elektronicznie. Mieliśmy problemy systemowe i w związku z tym nie spełniliśmy zapewnienia. Proszę raz jeszcze przyjąć przeprosiny. Jeśli zdecyduje się Pani na zakupy w naszej drogerii, proszę o kontakt telefoniczny. Postaram się wynagrodzić tę niemiłą sytuację.