sklep.yasumi.pl- Logo - Opinie

sklep.yasumi.pl

Opinie (834) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1208)

2 maj 2024
Od dwóch lat jestem zakochana w kremach z tej firmy. Są bardzo dobrej jakości. Do tego, zawsze można skorzystać z promocji. To się ceni☺️

20 maj 2024
Kupiłam krem Melano w outlecie krem jest bardzo gęsty a dozownik nie działa data ważności do czerwca napisałam maila do firmy ale odpowiedzi brak.Nie polecam

Opinie nt. sklepu sklep.yasumi.pl

21 cze 2024
13 lip 2024
2 maj 2024
13 maj 2024
Produkty dobrze zapakowane, dotarły w terminie. Korzystam z kosmetyków już jakiś czas i jestem zadowolona.
28 kwi 2024
Wszystko super, polecam. I zawsze w prezencie jakieś próbki, więc jest okazja do poznania nowych produktów.
2 cze 2024
Super zestaw kosmetyków, pięknie zapakowany, mnóstwo próbek i dodatków, świetnie dobrane kosmetyki i miła niespodzianka bo nie wiadomo było na jaki kosmetyk się trafi, gorąco polecam!!!! Na pewno zamówię jeszcze nie jeden taki box na prezent
Szybko sprawnie i przede wszystkim kosmetyki jakość- bardzo dobra, jestem alergikiem i przeważnie kosmetyki uczulają mnie, a te nie, jedna z 2 firm kosmetycznych jakie mogę używać, jestem zadowolona :) na pewno wrócę po więcej
5 cze 2024
Świetny sklep, cudowny kontakt. Jedna pompka z olejku doszła połamana. W mgnieniu oka, przysłano mi 2 pompki, do tego krem gratis:) polecam każdemu, zakupy tutaj to sama przyjemność.
16 maj 2024
Szybkość w realizacji przesyłki. Dokładny opis urządzenia. Niespodzianka w przesyłce. Intrukcja obsługi w języku polskim. A przede wszystkim sprawdzą się w działaniu.
16 cze 2024
Bardzo elegancko wszystko zapakowane, treść bez błędów i obdarowana Osoba bardzo zadowolona z niespodzianki i dodatków. Dziękuję
27 maj 2024
Zamówiony przeze mnie voucher był pięknie zapakowany. Dodatkowo paczka zawierała małe dodatki. Dobry pomysł na prezent, polecam.