sklep.yasumi.pl- Logo - Opinie

sklep.yasumi.pl

Opinie (834) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1208)

2 maj 2024
Od dwóch lat jestem zakochana w kremach z tej firmy. Są bardzo dobrej jakości. Do tego, zawsze można skorzystać z promocji. To się ceni☺️

20 maj 2024
Kupiłam krem Melano w outlecie krem jest bardzo gęsty a dozownik nie działa data ważności do czerwca napisałam maila do firmy ale odpowiedzi brak.Nie polecam

Opinie nt. sklepu sklep.yasumi.pl

20 maj 2024
Błyskawiczna wysyłka. Towar bardzo starannie spakowany (znakomita jakość to oczywistość) + drobne gratisy, które zawsze cieszą...
Zakupione kremy już zaczęłam używać w systemie mezoterapii zobacze po jakimś czasie jak są skuteczne. Przesyłka przyszła szybko.
16 maj 2024

Jakość sprzedaży

Na razie mogę ocenić jakość usługi sprzedaży i daję maksymalną ilość gwiazdek. Przesyłka bardzo szybka, towar zgodny z opisem.
2 cze 2024

Polecam!

Rewelacyjna pomoc na czacie przy wyborze produktów, świetna komunikacja, szybka wysyłka i produkty wysokiej jakości. Polecam!
2 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia. Urządzenia spełniają moje oczekiwania. Jakość bardzo dobra. To już kolejny zakup z tego sklepu

polecam- wygodna forma podarunku

Wygodna forma podarunku. Ładne opakowanie, szybka dostawa. Liczę, że także odpowiednio elegancka i dobra jakość zabiegów?

Naprawdę super urządzenie 5w1! Stosuję tydzień i moja skóra jest podciągnięta i wygładzona. Stosowałam z ampułką koenzym
Zamówienie dotarło bardzo szybko. Solidnie zapakowane. Masażer, który zamówiłam, godnie czyni swą powinność. Polecam.
9 maj 2024
Zawartość paczki zgadza się z zamówienie. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Jedyny minus to zawieszająca się strona.
30 mar 2024
Zamówiłam kartę podarunkową która dotarła szybko i wyglądała bardzo elegancko. Na tym mi zależało więc mogę polecić
22 maj 2024

Bon - realizacja zamówienia

Bardzo szybka realizacja zamówienia a bon przecudnie zapakowany. Dbałość o szczegóły na najwyższym poziomie.
25 kwi 2024
Przyjemna transakcja,kosmetyki dopiero testuję ale są dobrze dopasowane do mojej wrażliwej i dojrzałej skóry.
23 maj 2024
Uwielbiam firme Yasumi, kosmetyki są idealne, obsługa uprzejma, mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem

Super extra 👍

Produkty super z moją problemową buzką nie znalazłam lepszych produktów. Wysyłka zawsze bardzo szybka. 🤗
Bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko bardzo ładnie zapakowane, polecam w 100% voucher na prezent
3 cze 2024
Produkt wysokiej jakości. Starannie i estetycznie opakowany. Szybka przesyłka zamówionego asortymentu.
BM
Barbara M.
Zwonowice
26 kwi 2024
Pięknie zapakowane i ekspresowo dostarczone zamówienie. Dziękuję.
MR
Magdalena R.
Weißenburg
25 kwi 2024
Zamowiony prezent doszedl na czas b.szybko i dobrze zapakowany
30 maj 2024
Prezent bardzo ładnie zapakowany dodatki do vouchera super nie spodziewałam sie wszystko pięknie
Pierwszy raz mam kosmetyki tej firmy i powiem, że jak na razie to super, a cena jest niewysoka.