Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1038) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1109)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

10 lip 2024
ZF
Zofia F.
Łajski
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie opinii. Czy moglibyśmy poznać powód odjęcia jednej gwiazdki? Może moglibyśmy jakoś temu zaradzić? Zawsze zależy nam, aby dostarczone produkty spełniały oczekiwania naszych klientów w 100%, zatem będziemy niezmiernie wdzięczni za wiadomość mailową z odpowiedzią. Słonecznie pozdrawiamy
7 lip 2024
AR
Alicja R.
Moczydła
7 lip 2024
2 sie 2024
Nie otrzymałem przesyłki. To wszystko.Pozdrawiam
2 sie 2024
Z tego co widzimy, został wysłany do Państwa mail w zeszłym tygodniu z prośbą o podanie prawidłowego numeru telefonu, gdyż bez niego nie możemy wygenerować etykiety. Nie otrzymaliśmy informacji zwrotnej, dlatego też paczka od nas nie wyszła. Prosimy przesłać w odpowiedzi na maila poprawny numer, abyśmy mogli dokończyć realizację zamówienia.
14 lip 2024
2 wrz 2024
Bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy negatywną opinię. Czy moglibyśmy poznać jej powód? Chcielibyśmy podjąć odpowiednie kroki w celu wyeliminowania działań wpływających na niezadowolenie naszych klientów. Słonecznie pozdrawiamy
10 lip 2024
2 wrz 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Moglibyśmy poznać powód odjęcia dwóch gwiazdek, abyśmy mogli w przyszłości wykluczyć niezadowolenie klientów? Słonecznie pozdrawiamy
28 cze 2024

Pięć gwiazdek. Mimo początkowej wpadki z otrzymaniem…

Mimo początkowej wpadki z otrzymaniem niepełnego zamówienia, oceniam sklep na 5*. Bardzo szybki, bezproblemowy I świetny kontakt z obsługą klienta. Natychmiastowe załatwienie problemu- który może się zdarzyć nawet w najlepszym sklepie- i produkty najwyższej jakości. Polecam i napewno będę wracała robić zakupy w Promieniach Słońca.
28 cze 2024

polecam

Polecam. Wypróbowałam z tego sklepu wiele produktów. Każdy cechowała doskonała jakość i przystępna cena. Do tego obsługa klienta jest miła i profesjonalna. Nigdy nie ma żadnego problemu. Z pewnością będę tu wracać na zakupy.
4 lip 2024

Orzechy i suszone jabłka

Wysyłka bardzo sprawnie, informacje o przesyłce rownież Ok, same bakalie- pyszne: zwłaszcza orzechy laskowe w deserowej czekoladzie i mlecznej. Tylko suszone jabłka są za grubo pokrojone. A poza tym wszystko Ok.