Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1041) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1112)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

7 maj 2024
B.dobry kontakt z pracownikiem. Szybka dostawa
28 lis 2023
To moje pierwsze zamówienie, nie mam zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie Twoje zamówienie w naszym sklepie. Słoneczne Pozdrowienia!!
10 sty 2024
Świetna obsługa klienta, bardzo szybko i miło.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz naszą obsługę klienta. Zawsze staramy się pomóc w rozwiązaniu problemu jak najlepiej potrafimy i tak, aby obie strony były zadowolone. Słoneczne pozdrowienia!
11 maj 2024
Pysznie i tanio oraz szybką wysyłka. Polecam
28 sty 2024
Super zdjęcia i opisy. Świetna cena produktów
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Ogromnie miło nam, że praca osób odpowiedzialnych za wizualną część naszej działalności została doceniona. Cieszymy się również, że cena produktów jest dla Pani odpowiednia. Słonecznie pozdrawiamy!
21 sty 2024
Produkty bardzo dobre. Jestem stałą klientką.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz nasze produkty. To bardzo miłe, że korzystasz z nich na co dzień. Słonecznie pozdrawiamy!
Szybko ,sprawnie i tanio.Polecam. Tak trzymać
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Bardzo nam miło. Słonecznie Pozdrawiamy!!
16 gru 2023
Ogólnie bez uwag ( drobne orzechy włoskie )
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za wystawienie opinii. Słonecznie Pozdrawiamy!!
7 gru 2023
Szybka dostawa i pakowanie towaru. Andrzej
12 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło nam czytać, że doceniasz zarówno szybkość dostawy, jak i sposób pakowania zamówień. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!

Super sklep

Super jakoś, dobry wybór produktów, polecam
12 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło nam czytać, że doceniasz zarówno jakość produktów, jak i rozpiętość wyboru produktów w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
6 wrz 2024
Błyskawiczna wysyłka, towar dobrej jakości
6 cze 2024

Super produkty

Szeroki asortyment fajne produkty . Poleca
14 maj 2024
Sprawdzona,solidna firma. Szczerze polecam.
Super produkty. jestem zadowolona. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Ogromnie miło nam czytać, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i je Pani poleca. Mamy zatem nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.

Jest z czego wybierać !

Szeroki wybór naprawdę dobrych produktów !
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że doceniasz rozpiętość wyboru produktów w naszym sklepie. Staramy się uzupełniać stany magazynowe o takie produkty, które uważamy, że wielu osobom mogłyby się przydać. Ciągle dążymy do tego, aby rozwijać gamę produktów, lecz nim wprowadzimy jakiś nowy, musimy go skrupulatnie sprawdzić, aby spełniał nasze standardy jakościowe. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
HS
Hubert S.
Olsztyn
Asortyment. Oferta stale jest powiększana.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. To prawda, staramy się ciągle poszerzać nasz asortyment o pyszne, jakościowe produkty. Słonecznie pozdrawiamy
Szybka obsługa i b. dobra jakość produktów
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz zarówno jakoś naszych produktów, jak i sprawność obsługi. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
Oceniam bardzo dobrze realizację zamówień.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Do każdego zamówienia przykuwamy dużą uwagę, żeby było zrealizowane jak najdokładniej i jak najszybciej. Cieszymy się, że to doceniasz. Słoneczne Pozdrowienia!☀️
MB
Bardzo fajny sklep bogata oferta polecam
31 sty 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Bardzo cieszymy się, że nasza oferta przypadła Pani do gustu. Mamy nadzieję, że wróci Pani do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie Pozdrawiamy
10 lut 2024
Uwielbiam wasze produkty, zawsze świeże.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Jest nam niezwykle miło, że doceniasz nasze produkty. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!