Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1041) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1112)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

24 kwi 2024
Bardzo gorąco polecam!
20 cze 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Bardzo miło nam to czytać. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☀️
Polecam dobra jakość Q
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że zostaliśmy docenieni pod względem jakości. Do tego aspektu faktycznie przywiązujemy dużą uwagę, gdyż pragniemy, aby nasi klienci otrzymywali jak najsmaczniejsze produkty. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
18 sty 2024
Wszystko jest świeże.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. To prawda, zawsze staramy się dbać o to, aby nasze produkty były świeże i jak najlepszej jakości. Słonecznie pozdrawiamy!
17 maj 2024

Godne polecenia

Bardzo dobre produkty
zgodnie z zamówieniem
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Słonecznie Pozdrawiamy!!
Bardzo dobra jakość
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
18 lut 2024
duży wybór produktów
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że rozpiętość naszego asortymentu przypadła Pani do gustu. Mamy nadzieję, że wróci Pani do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy
Bardzo miła obsługa
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Ogromnie miło nam czytać, że nasza obsługa została doceniona. Słonecznie pozdrawiamy.
9 sty 2024
Wszystko świetnie.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że nas doceniasz. Słoneczne pozdrowienia!
31 maj 2024

Serdecznie polecam
Nie mam zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że wróci Pani do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy
Polecam produkty
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Miło nam czytać, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania, przez co teraz polecasz je innym. Mamy zatem nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
Sprawne zakupy .
20 cze 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☀️
Wszystko pyszne.
6 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że zasmakowały Ci nasze produkty. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
12 paź 2023
wszystko dobrze
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Słonecznie!!☀️
Wszystko super
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zamówienie w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.
Szybkie zakupy
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że zakupy przebiegły sprawnie. Moglibyśmy poznać powód dlaczego zabrakło w opinii jednej gwiazdki? Może będziemy w stanie jakoś temu zaradzić. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
Szybka obsługa
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz sprawność naszej obsługi. Słonecznie pozdrawiamy!
szybka reakcja
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że nas doceniasz. Słoneczne Pozdrowienia!
4 sty 2024

cieakwe towary

ciekawe towary
5 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się ogromnie, że doceniasz różnorodność naszych produktów. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!