Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1041) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1112)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

24 maj 2024
Szybka wysyłka, miła obsługa ale
Znakomite produkty, super strona!
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że nasze produkty przypadły do gustu. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
3 mar 2024
Szybka dostawa, świetne produkty.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ogromnie cieszy nas fakt, że zostaliśmy docenieni zarówno pod kątem szybkości realizacji zamówień, jak i jakości produktów. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
Promocje i niskie ceny produktów
12 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Słonecznie Pozdrawiamy!
8 maj 2024
Smaczne produkty w dobrej cenie
18 lut 2024
Bardzo dobrej jakości produkty.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się dbać o jakość i świeżość naszych produktów jak najlepiej potrafimy. Cieszymy się bardzo, że zostało to zauważone. Słonecznie pozdrawiamy
Wszystko oki, towar super jakośc
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się przykładać jak największą uwagę do jakości produktów i szybkości wysyłki. Bardzo nas cieszy, że to doceniasz. Słonecznie Pozdrawiamy!!
12 maj 2024
Szybko Sprawnie Profesjonalnie
Super obsługa szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Miło nam czytać, że nasza obsługa została doceniona. Dziewczyny starają się pomóc w rozwiązaniu każdego problemu, jak najlepiej potrafią. Wysyłać produkty również staramy się sprawnie, a gdy występują jakieś problemy techniczne, natychmiast o tym informować. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
9 maj 2024
dobra jakosc , rozsadna cena
lubię Wasze wszystkie rzeczy
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Miło nam czytać, że nasze produkty przypadły Ci do gustu. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
24 lis 2023
Szybka dostawa Produkty okej
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zawsze staramy się, aby zamówienia zostały wysłane jak najszybciej to możliwe, a produkty dostępne w sprzedaży były jak najlepszej jakości. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słoneczne pozdrowienia☀️
super sklep i super orzechy
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że nasze orzechy przypadły Pani do gustu. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zamówienie w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.
Bardzo konkurencyjne ceny
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ceny staramy się ustalać w taki sposób, aby zadowalały obie strony. Cieszymy się, że zostało to zauważone. Słonecznie pozdrawiamy.
Pyszne i świeże dziękuję
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zawsze staramy się dbać o jakość i świeżość naszych produktów, aby zadowoliły niejednego klienta. Słoneczne pozdrowienia!
27 maj 2024
Polecam .Wszystko dobrze.
9 sty 2024
Super produkty i jakość.
9 sty 2024
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Bardzo nam miło, że doceniasz nasze produkty. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie Pozdrawiamy!!
8 gru 2023
błyskawiczna realizacja.
12 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło nam czytać, że doceniasz szybkość realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że wrócisz do nas jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
UP
Urszula P.
Wrocław
Wszystko mi się podoba.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ogromnie miło nam czytać, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy u nas.. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️