Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1038) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1109)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

6 wrz 2024
6 wrz 2024
JN
Jacek N.
Szczecin
30 sie 2024
Już kolejny raz zamawiałam u Państwa produkty. Jak zwykle dostawa była szybka i bezproblemowa. Tym razem "załapałam się" także na darmowa dostawę. Podoba mi się szeroki wachlarz produktów oferowanych w sklepie. Minusem dla mnie jest tylko wysokość kwoty, jaka należy wydać, aby móc korzystać z darmowej wysyłki(:. Ogólnie- jest bardzo dobrze:)
19 sie 2024
To było moje kolejne zamówienie w firmie Promienie Słońca. Kupiłem morwę białą suszoną i ziarenka czarnuszki. Zamówienia spełniają moje oczekiwania co do jakości i ceny. Polecam.
30 sie 2024
Pierwszy raz kupiłem fistaszki i jestem pod wrażeniem jakości, szczerze? Tak dobrych nigdy nie jadłem, kończę te kilogramową paczkę i zamawiam kolejne. Pozdrawiam
11 sie 2024
Wszystko jest na wysokim poziomie obsługi,produkty są smaczne,znikają szybko,z opisu na opakowaniu są zdrowe, polecam zakup,w gratisie był baton z owocami
27 sie 2024
Jak zwykle nie mam zastrzeżeń do zamówionych towarów, bakalie pakowane są w ekonomicznych i wygodnych torebkach. Wszystko było zgodne z moim zamówieniem.
1 wrz 2024

Zdrowe przekąski

Duży wybór zdrowych przekąsek. Krem pistacjowy jest taki SUPER, że na zdjęciu jest już tylko na dnie słoika 😉 Dla mnie mogłoby być mniej soli w bobie.
17 sie 2024
POLECAM WSZYSTKIE NO PRAWIE WSZYSTKIE PRODUKTY BARDZO DOBRE JEDYNIE WIÓRKI KOKOSOWE NIE BYŁY WIÓRKAMI TYLKO MĄKĄ BEZ SMAKU TO MNIE ZRAZIŁO
TS
Teresa S.
7 sie 2024
Produkty bardzo smaczne. Zamówienie zostało starannie zapakowane i wysłane w szybkim terminie. Firma godna polecenia. Będę robiła zakupy.
29 sie 2024

Pistacje

Świetny produkt Rodzina i Ja jestem zadowolony. Jedną paczkę pistacji dałem Ojcu i Mamie cieszyli się z takiego upominku.
18 sie 2024

Świetne doświadczenie zakupowe.

Świetne doświadczenie zakupowe: towar szybko przyszedł, bardzo dobrze zapakowany. Bardzo dobra jakość produktów. Polecam.
PK
8 sie 2024
Wszystko OK. Szybka wysyłka, towar (orzeszki pistacjowe niesolone) dobry i w sensownej cenie. Czego chcieć więcej :-)).
26 sie 2024
Rewelacja! Kolejne zamowienie zrealizowane szybko, a produkty najwyższej jakości! Dziękuje!
CB
22 sie 2024

Orzechy laskowe w ciemnej czekoladzie

Bardzo dobra jakość I smak. Trzeba będzie wkrótce powtórzyć zamówienie :)
14 sie 2024
Zamawiam regularnie, kilka razy w roku. Każde zamówienie bez zastrzeżeń.