sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (870)

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu

13 cze 2024
Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

25 maj 2024
6 cze 2024
Szanowna Klientko Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek! Bardzo cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionego kostiumu kąpielowego. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zachęcam do kolejnych zakupów, Feba
6 cze 2024
Szanowna Pani Małgorzato, Bardzo dziękujemy za przyznanie nam oceny 5 gwiazdek. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionego kostiumu kąpielowego i że spełnił on Pani oczekiwania. Pani pozytywna ocena jest dla nas niezwykle motywująca. Zapraszamy do ponownych zakupów i w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Feba
6 cze 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii na temat zakupionego kostiumu kąpielowego. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu i że spełnił on Pani oczekiwania. Jeśli w przyszłości będzie miała Pani jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. Z przyjemnością pomożemy. Zespół Feba
6 cze 2024
Szanowna Pani Małgorzato, Serdecznie dziękujemy za wystawienie oceny 5 gwiazdek do zakupionego kostiumu kąpielowego. Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z zakupu i że spełnił on Pani oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów i życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych w nowym kostiumie. Feba
13 cze 2024
20 cze 2024
Szanowna Pani Urszulo, Dziękujemy za Pani opinię oraz kontakt. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie omówić wszelkie kwestie i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Sprawa została pomyślnie załatwiona telefonicznie, a Pani jest teraz zadowolona. Zawsze staramy się, aby nasze klientki były w pełni usatysfakcjonowane, i dziękujemy za daną nam możliwość poprawy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Feba
7 cze 2024
materiał bardzo dobry, ale w biuście źle się układa, odesłałam
18 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za docenienie jakości naszego materiału. Przykro nam słyszeć, że strój kąpielowy nie spełnił w pełni Pani oczekiwań w kwestii dopasowania w biuście. Pani satysfakcja jest dla nas bardzo ważna, dlatego zawsze staramy się oferować produkty najwyższej jakości oraz zapewnić jak najlepsze dopasowanie. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli pomóc w wyborze innego modelu, który lepiej spełni Pani oczekiwania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i znaleźć rozwiązanie, które zapewni Pani pełne zadowolenie z zakupu. Obsługa Klienta Feba

Kostium - kapelusz - narzutka. Super

9 mar 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią i przyznanie nam maksymalnej oceny. Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania i że produkt jest w pełni zgodny z opisem. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z dokonanego zakupu i bardzo doceniamy Pani deklarację ponownego skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękujemy, Feba
8 paź 2023
Profesjonalna obsługa, ekspresowa wysyłka, a zakupione produkty idealnie dopasowane, jakby szyte na moja figurę. Jest to mój nie pierwszy zakup, z przyjemnością co roku wracam żeby wzbogacić się o nowy kostium, który zawsze spełnia moje oczekiwania.
9 paź 2023
Twoje ciepłe słowa i pozytywna opinia są dla nas niezmiernie cenne! Jest nam niezmiernie miło, że kolejny zakup u nas przyniósł Ci satysfakcję i że nasze produkty idealnie spełniają Twoje oczekiwania. Twoja lojalność jest dla nas najcenniejsza i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci tylko najwyższą jakość. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!
16 maj 2024
Szybka realizacja zamowienia,nie mialam problemu ze zwrotem,gdyz kostium okazal sie za maly.Mam juz dwa kostiumy super sie sprawdzily ,nic sie z nimi nie dzieje.wlasnie zamowilam trzeci.pozdrawiam
21 maj 2024
Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię i wysoką ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Szybka realizacja zamówień oraz łatwy proces zwrotów są dla nas priorytetem, dlatego cieszy nas, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom. To wspaniale słyszeć, że nasze kostiumy kąpielowe doskonale się sprawdzają i że zdecydowała się Pani na kolejny zakup. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dalszych udanych zakupów! Z poważaniem, Zespół Feba
Jestem klientem już od dawna zawsze produkty są wysokiej jakości, dla mnie super krój i bardzo dobrej jakości materiał. Szybka i sprawna realizacja zamówienie to też duży atut firmy FEBA.
26 kwi 2024
Droga Pani Beato, Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej wspaniałej recenzji i za Pani długotrwałe wsparcie dla naszej marki. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości materiałów, jak i kroju. W Feba zawsze staramy się dostarczać produkty, które nie tylko wyglądają świetnie, ale także zapewniają komfort noszenia. Cieszymy się również, że dostrzega Pani wysiłki naszego zespołu w zakresie szybkiej i sprawnie realizacji zamówień. Dziękujemy za zaufanie oraz mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie zealizować zamówienie dla Pani w przyszłości. Zespół Feba
7 lut 2024
Od lat zawsze zadowolona z waszych kostiumów i tym razem jestem zachwycona nowym modelem! Sa nie tylko bardzo ładne modele i kolory ale bardzo dobry gatunek materiału. Naprawdę polecam!
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wyrażenie swojej satysfakcji z naszych produktów! Cieszymy się, że nasze kostiumy spełniły Pani oczekiwania pod względem jakości, designu i kolorystyki. Doceniamy Pani rekomendację i będziemy dalej dążyć do utrzymania wysokich standardów naszych wyrobów. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszej marki i mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować naszą owocną współpracę w przyszłości :) Feba

Piękne, kolorowe, urocze produkty Waszej marki🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Wasze produkty są zgodne z opisem . Najwyższa jakoś tkaniny jakie posiadają stroje kąpielowe. Urocze wzory i barwne kolory przyciągają wzrok🫶🏻. Polecam z całego serca ♥️🩷❤️.
25 kwi 2024
Drogi Pani Iwono, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale także komfortowe i funkcjonalne. Miło słyszeć, że nasze produkty przyciągają uwagę i są zgodne z opisem. Pani rekomendacja jest dla nas niezmiernie ważna i inspiruje nas do dalszej pracy oraz ciągłego doskonalenia naszych produktów. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się naszymi strojami kąpielowymi podczas wielu nadchodzących okazji. Feba
Realizacja zamowienia bardzo szybka Niestety towar musiałam zwrocic z uwagi na zle wybrany rozmiar Prosze zamawiać rozmiar wyższy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Basiu, dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkości. Z przykrością przyjmujemy informację, że zakupiony produkt nie pasował pod kątem rozmiaru i był zmuszony do zwrotu. Doceniamy Pani sugestię dotyczącą zamawiania rozmiaru większego. Zależy nam, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze swojego zakupu, dlatego też będziemy kontynuować pracę nad poprawą dokładności naszych tabel rozmiarów i informacji produktowych, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo tej niedogodności, będziemy mieli przyjemność ponownie realizować zamówienia dla Pani w przyszłości. FEBA
11 maj 2024
W tym sklepie kupuję nie pierwszy raz , produkty bardzo dobre jakościowo , dostawa w ciągu 24 godzin - pełen profesjonalizm polecam
20 maj 2024
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną ocenę oraz zaufanie, jakim obdarza Pani nasz sklep. Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania, a dostawa była realizowana zgodnie z Pani wymaganiami. Pani zadowolenie z jakości naszych strojów kąpielowych i profesjonalizmu naszej obsługi jest dla nas największą nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Z poważaniem, Zespół Feba

Rewelacja

Zamówiony kolejny strój kąpielowy okazał się trafnym wyborem, sukienka i plażowe spodnie również są godne polecenia.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo się cieszymy, że kolejne zakupy spełniły Pani oczekiwania i że strój kąpielowy oraz pozostałe produkty okazały się trafnym wyborem. To dla nas wielka radość, że mogliśmy przyczynić się do udanych zakupów. Jeśli będą jakiekolwiek pytania czy potrzeba dodatkowej pomocy, proszę śmiało się do nas zgłosić. Życzę udanych i przyjemnych dni na plaży w nowych "perełkach plażowych" Feba
EJ
Ewa J.
Słupsk
31 sty 2024
Strój kąpielowy jest piękny. Wykonanie I estetyka bez zarzutu ale na duży biust to niestety nie jest odpowiedni.Ewa
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dzień dobry Pani Ewo, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat estetyki i wykonania naszego stroju kąpielowego. Cieszymy się, że podoba się Pani jego wygląd. Jednocześnie przykro nam, że strój nie spełnił oczekiwań pod względem dopasowania do większego biustu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom wszystkich naszych klientek, i będziemy mieć Panią uwagę na uwadze przy projektowaniu przyszłych kolekcji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby wsparcia w znalezieniu modelu lepiej dopasowanego do Pani indywidualnych potrzeb, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Z poważaniem, Feba
16 sty 2024

POLECAM

Strój kąpielowy zgodny z opisem. Dobrze zapakowany. Paczka dotarła bez uszkodzeń. Szybka realizacja. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi wrażeniami. Cieszymy się, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania, a przesyłka dotarła szybko i w nienaruszonym stanie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Mamy nadzieję, że strój kąpielowy będzie służył Pani przez wiele nadchodzących sezonów. Zapraszamy ponownie! Feba
Sklep bez zarzutów, dostawa szybką. Natomiast towar musialam zwrócić bo rozmiar nie pasował.
26 kwi 2024
Droga Pani Agato, Serdecznie dziękujemy za pozytywną ocenę i zaufanie, jakim obdarzyła Pani nasz sklep. Cieszymy się, że proces zakupu i dostawa spełniły Pani oczekiwania. Przykro nam, że wybrany rozmiar stroju kąpielowego nie okazał się odpowiedni. Rozumiemy, jak ważne jest, aby strój idealnie pasował i zapewniał komfort użytkowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej tabeli rozmiarów dostępnej na stronie, a w razie wątpliwości nasz zespół jest zawsze gotowy służyć pomocą w wyborze odpowiedniego rozmiaru. Mamy nadzieję, że mimo tej niedogodności, będziemy mieli przyjemność ponownie realizować Pani zamóienia. Zespół Feba
23 kwi 2024
Sklep super! Szybka dostawa, kostiumy przepiękne, rozmiarówka normalna. Jestem mega zadowolona
26 kwi 2024
Droga Klientko, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości naszych kostiumów kąpielowych, jak i szybkości dostawy. To dla nas ogromna radość słyszeć, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się swoim nowym strojem kąpielowym podczas nadchodzących letnich dni. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. Zespół Feba
JC
Jolanta C.
Kajetany
Super kostiumy - to już drugi zakup z tej firmy - szybka przesyłka i dobrze zapakowana. Polecam
26 kwi 2024
Pani Jolu, dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie, jakim nas Pani obdarzyła, dokonując kolejnego zakupu w naszym sklepie! Bardzo nas cieszy, że jest to już drugi raz, gdy wybrała Pani nasze produkty. Jesteśmy dumni, że mogliśmy ponownie spełnić Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości produktów, jak i szybkości dostawy. Doceniamy Pani rekomendacje i mamy nadzieję, że będziemy mogli realizaować Pani kolejne zamówieniaw przyszłości. Życzymy wielu wspaniałych chwil w naszych strojach kąpielowych! Zespół Feba