sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (868)

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu

13 cze 2024
Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

29 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek.
28 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za przyznanie 5 gwiazedk i poświęcenie czasu na zostawienie opinii. Feba
12 lis 2023
17 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Pani zadowolenia i mamy nadzieję, że nasz strój kąpielowy będzie wiernym towarzyszem wielu wspaniałych chwil nad wodą. Zachęcamy do śledzenia naszych najnowszych kolekcji i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Pani ponownie w przyszłości. FEBA
AB
Anna B.
Wrocław
1 lis 2023
2 lis 2023
Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie i rekomendację. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie lub uwagi, które mogłyby pomóc nam jeszcze bardziej polepszyć nasze stroje, prosimy o podzielenie się nimi z nami. FEBA
30 paź 2023
2 lis 2023
Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszych produktów. Twoja rekomendacja jest dla nas ważna i pomaga nam w budowaniu naszej reputacji. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i życzymy Ci dalszej satysfakcji z naszych produktów. Zespół Feba
13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani, Przykro nam słyszeć, że doświadczyła Pani problemów z rozmiarem zamówionej sukienki. Rozumiemy frustrację, jaką może wywołać otrzymanie produktu niezgodnego z oczekiwaniami. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dokładność i zadowolenie z zamówień naszych klientów. Jeśli chodzi o kwestionariusz zwrotu, faktycznie, nasza polityka nie wymaga dołączania wydrukowanego formularza zwrotu do przesyłki. Zamiast tego, udostępniamy formularz zwrotu na naszej stronie internetowej, aby umożliwić klientom łatwy dostęp i wygodę w przypadku potrzeby zwrotu. Pragniemy zapewnić, że nie jest to próba utrudnienia procesu zwrotu, lecz dążenie do bardziej ekologicznych i cyfrowych rozwiązań. Rozumiemy, że dobór odpowiedniego rozmiaru odzieży przez Internet może być wyzwaniem. Dlatego zawsze zachęcamy do korzystania z naszych przewodników po rozmiarach dostępnych na stronie sklepu oraz do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed dokonaniem zakupu. Dodatkowo, chcielibyśmy przypomnieć, że każdy klient naszego sklepu ma prawo do zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. Z naszych informacji wynika, że w Pani przypadku ten okres upłynął bez inicjacji procesu zwrotu. Mimo że rozumiemy, że czasami mogą wystąpić okoliczności uniemożliwiające szybki zwrot, przestrzeganie tego terminu jest ważne dla skutecznego i sprawiedliwego procesu zwrotów. Jeśli istnieją wyjątkowe okoliczności, które uniemożliwiły Pani zwrot w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt. Chętnie rozważymy indywidualne rozwiązanie, aby pomóc rozwiązać tę kwestię. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów i zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich potrzebom w granicach naszych możliwości i zasad działalności. Z poważaniem, Feba
4 sty 2024
Otrzymałam inny kapelusz, niż zamówiłam :( Jest śliczny, ale inny fason :( Dobra jakość towaru. Pomyłki się zdarzają. Poza tym szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podoba Ci się kapelusz i że jesteś zadowolona z jakości towaru oraz szybkiej dostawy. Jednakże zauważyliśmy, że przyznałaś tylko 3 gwiazdki. Czy mogłabyś nam powiedzieć, dlaczego przyznałaś tę ocenę, skoro kapelusz Ci się podoba, a jakość towaru jest dobra? Chcielibyśmy lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i usprawnić nasze usługi. Twój feedback jest dla nas bardzo ważny.