koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (1026) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1026)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

6 lis 2023

Doskonała obsługa i jakość!

10 sty 2024
Niezmiernie się cieszymy, że jest Pan zadowolony z naszego sklepu. Bardzo dziękujemy i zapraszamy serdecznie ponownie. Pozdrawiamy
15 lis 2023
Najbardziej podoba mi się profesjonalna postawa kierowcy który zawsze jest punktualny,uśmiechnięty i pomocny... Niestety po raz kolejny owoce znalazły się w koszu...
10 sty 2024
Dziękujemy za opinię. W przypadku niespełnienia Państwa oczekiwań co do produktu prosimy o zgłoszenie informacji do nas w wiadomości, na którą jak najszybciej odpowiemy. Pozdrawiamy
22 lis 2023

Godny polecenia

Duży wybór produktów, w szczególności różnorodne pyszne pierogi. Przystępne ceny. Własny kurier, z który jest kontakt w razie potrzeby.
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, zawsze zadowolenie naszego klienta dodaje nam wiatru w żagle. Pozdrawiamy
15 lis 2023
Zachęcam do zakupow na koneserzysmaku.pl, zamówienie zawsze na czas, dobrze zabezpieczone na podróż. Serdecznie polecam.
10 sty 2024
Bardzo się cieszymy, że są Państwo zadowoleni z naszych usług i serdecznie dziękujemy. Pozdrawiamy

Grudniowe zamówienia w 2023r.

Firma godna polecenia. Dużo ważnych atutów, smacznie, dostępne ceny, dobry kontakt w sprawie zamówienia, wszystko świeże. Dostawa realizowana o czasie,dostawcy naprawdę uprzejmi i rzeczowi(dostawa, zapłata, i na odchodne życzenia świąteczne) bo trzeba dalej jechać do klientów. Zamówienia(2 w pełni zrealizowane) zostały zapakowane w kartony, w środku informacja kto go spakował. Zaskakuje skład produktów, a zwracam na to szczególna uwagę, produkty NIE są zanieczyszczone konserwantami ktore rujnuja zdrowie. Przykładowa chleb razowy na zakwasie ma kilka składników, bez zbędnych uzdatniaczy. Jedynym minusem jest brak możliwości wybrania dokładnego dnia dostawy, przy składaniu zamówienia. Jednak zakupy zostały dostarczone w weekend. Jak najbardziej polecam, po tych dwóch dostawach zrealizowanych w grudniu 2023r.
21 lis 2023

Tak trzymać !!!!! 👍

Punktualna Dostawa ! Mili Dostawcy ! Wszystko tak jak trzeba (oprócz zamienników) ! Bardzo sprawnie! Bardzo dobra możliwość kontaktu przed dostawą z dostawcą! Szybka komunikacja! Właściwie wszystko super, może troszeczkę nad Pieczywem 😀 popracować niekiedy! Niestety zdjęcia nie będzie,bo wszystko 🤪😛zjedzone ! Może zdążymy przy następnej Dostawie ! Oby tak dalej!
10 sty 2024
Dziękujemy za bardzo fajną opinię :) Następnym razem prosimy o zdjęcia ;) Pozdrawiamy serdecznie

Koneserzy Smaku - najlepsi!!! 👍

Bardzo dobry kontakt z klientem, wiadomości o wycenie i dostawie na maila, kierowcy bardzo mili, towar super i na czas, tak jak informują. Dostawa pod same drzwi 👍Bardzo jesteśmy zadowoleni i polecamy!
22 gru 2023

Udane świąteczne zakupy

Bardzo polecam :) To był mój pierwszy raz i podchodziłam trochę sceptycznie. Ale niepotrzebnie :) Ogromny wybór towarów, dostawa na czas, wszystko pięknie zapakowane, bardzo miły kierowca. Zapłata online za pomocą przesłanego mi linku funkcjonowała genialnie, bo mieszkam w Danii i taka opcja jest dla mnie najwygodniejsza. Na pewno zamówię ponownie.
10 sty 2024
Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy serdecznie do kolejnych zakupów Pozdrawiamy :)
10 gru 2023
Muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o zamówienie to miałam trochę problemów z wypełnieniem towarów i potwierdzeniem zakupów. Ale wszystko zostało wyjaśnione przez was ponieważ do was pisałam na WhatsApp i szybko dostałam odpowiedź. Bardzo dziękuję. I mam nadzieję, że też będę zadowolona z zakupów i produktów. Pozdrawiam.
25 kwi 2024

Polski sklep art. spozywczych z super obsluga

Idealny sklep dla Polakow mieszkajacych za granica, ktorzy tesknia za polskimi produktami. Obsluga i zamowienie od poczatku do dostarczenia zakupow wzorowa. Duzy wybor polskich produktow, produkty sezonowe jak niektore warzywa i owoce, gotowe dania itd. Bardzo dobrze prowadzony sklep internetowy. Polecam!
22 maj 2024

POLECAM!!!

POLECAM! 👌 Sklep na najwyższym poziomie! Oferta dla każdego! Świeżość artykułów perfekcyjna- byłam bardzo mile zaskoczona. Daty przydatności odległe. Towar zawsze odbieram pięknie i bezpiecznie zapakowany, wszystko jest odpowiednio schłodzone. Odbiór pod drzwiami w niedzielne popołudnia, super wygoda 👏

Polecam.

Robię zamówienia w tym sklepie już od dwóch lat. Jestem zadowolona, towary są świeże, dobrze zapakowane. Miły Pan kierowca przyjeżdża pod drzwi. Wcześniej dzwoni i uprzedza że będzie za ileś tam minut. Ogólnie komunikacja z zespołem sklepu jest konkretna. Dobrze to zorganizowane jest.
25 lut 2024
Zdecydowanie 5 gwiazdek. Kierowca ( pan Artur ) bardzo miły, uśmiechnięty i uprzejmy.👍👍👍Wszystkie artykuły świeże i bardzo smaczne. Bardzo się cieszę, że mam możliwość otrzymywania polskich towarów przez Koneserów Smaku. Super, że jesteście i polecam w 100%. 😁👍
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię. Bardzo się cieszymy, że jest Pani z nami. Pozdrawiamy serdecznie :)

Super sklep-goraco polecam

Bardzo solidny sklep:dostawa punktualna,prawie co do minuty :) towar swiezutki produkty Pracowni Konesera pyszne.Wspaniale ryby wedzone-wegorz rewelka w przystepnej cenie-zalaczam foto :))) Przemila pani z serwisu tel. Dziekujemy serdecznie calemu zespolowi
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Dziękujemy za przepiękne zdjęcia. Dziękujemy z całego serca. Zapraszamy :)

Polecam! Rewelacja :)

Spory wybór produktów, zawsze wszystko świeże i dobrze zapakowane, kierowca przemiły i zawsze punktualny. Płatność przy odbiorze i Kartony stały sie darmowe co jest ogromnym plusem dla firmy! Jestem zadowolona, korzystam regularnie i polecam każdemu :)
16 sty 2024
Bardzo nas cieszy, że jest Pani naszą zadowoloną klientką. Mamy nadzieję, że pozostanie Pani z nami na długo Pozdrawiamy serdecznie :)
GV
Gert V.
Veenendaal
4 maj 2024

Kupuj u Koneserow Smaku

Bardzo dobrej jakosci wyroby i wspanialy wybor produktow. Bezbledne dostawy do klienta. Profesjonalna i bardzo przyjazna komunikacja z klientem. Dzieki Koneserom Smaku mam kuchnie polska na moim zagranicznym stole. Dziekuje i do nastepnego zamowienia.
Bardzo miła obsługa, przesyłka bardzo starannie zapakowana, kurier przyjechał o umówionej godzinie i pan był bardzo uprzejmy i wniósł wszystko do domu.Dziękujemy bardzo i zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.
8 gru 2023
Super firma,dostarczenie towaru pod drzwi,ale ceny są wyższe niż w polskim sklepie na miejscu w Holandi + że nie trzeba dźwigać samemu jeżeli jesteś z rodziną bo wtedy wiadomo że te zakupy są większe.

Jesteście świetni. Dla kierowców też oklaski, mili z dobrym podejściem dla klienta mimo zmęczenia. Kontakt telefoniczny z klientem oraz jakość produktów na wysokim poziomie. Pozdrawiam całą ekipę
30 mar 2024
Dostawa bezpriblemowa na czas. Wszystkie wyroby świeże i pyszne.Zapakowane hermetycznie. Chleb zamówiłam 3 rodzaje rewelacja.Polecam i na pewno to nie będzie moje pierwsze i ostatnie zamówienie.