fotouslugi.pl- Logo - Opinie

fotouslugi.pl

Opinie (473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1946)

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

Dostałam maila, że zdjęcia są do odbioru w rossmanie. Niestety , gdy tam pojechałam okazało się, że ich nie ma. Bardzo miła pani ze sklepu zadzwoniła do Państwa na infolinię i okazało się, że zdjęcia są w sklepie foto joker - ale Pani na infolinii nie wiedziała gdzie - może w Reducie, może w galerii Mlociny a może na Wilenskim . Potrzebuje tych zdjęć na święta i specjalnie zamawiałam je u Was bo dostawa miała być w poniedziałek wtorek. Jest czwartek a ja póki co, nie wiem nawet gdzie są te zdjęcia. Jeśli nie dostanę ich przed świętami to będę zmuszona zrezygnować z odbioru tego zamówienia.

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

23 paź 2023
23 paź 2023

Nie ma czego oceniać

Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za przekazaną opinię. W imieniu całego zespołu pragniemy najmocniej przeprosić Panią za wszelkie niedogodności. Dzięki wszelkim przekazanym uwagom jesteśmy w stanie naprawiać popełnione błędy oraz unikać ich w przyszłości. Rozumiemy, że sytuacja w której się Pani znalazła była niekomfortowa. Z pewnością wyciągniemy z niej odpowiednie wnioski. Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy.
30 gru 2023
Zamuwinie moje przygotowane w domu nie było zapisane w systemie jako takie co przygotowałam sobie. wszystkie zdjęcia nie w wymiarach co sobie wybrałam w zamówieniu online, a w dodatku jakieś podwójne kopie wybrane. pod koniec nic nie wzięłam bo maszyna drukowała w okropnej jakości i kazałam skasować druk
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za opinie. Uprzejme informujemy, że wdrażamy nowoczesne rozwiązania, aby jakość wykonywanych przez nas produktów była na najwyższym poziomie. Procesy technologiczne pozwalają na realizację zamówienia zgodnie z dyspozycją przekazaną przez klienta. Jeśli pojawiają się przesłanki do niezadowolenia, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
28 gru 2023
Odbiór i płatność są problemowe. Oczekuję możliwości płatności w Internecie i jedynie odbioru towaru bez zbędnego liczenia zdjęć, drukowania potwierdzeń (nie było papieru w urządzeniu). Maszyna do odbioru zdjęć w głębi sklepu bez jakichkolwiek wskazówek dojścia.
23 gru 2023
Prawie 18 złotych za jedną odbitkę 10x15. Miało być 10 sztuk, dostałam jedną. Bez sensu. Dziwne zasady zamawiania odbitek. Pierwsze zamowienie u Was i nieudane. A miał być prezent dla każdego z rodziny pod choinkę. Nie wrócę.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za wiadomość dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące kosztów zamawianych zdjęć znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku niejasności prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres fotouslugi@cewe.pl. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Pani dyspozycji każdego dnia.
23 gru 2023

Brak zamówienia

Mimo, że zdjęcia zamówiłam tydzień przed świętami, a na stronie była gwarancja dostarczenia przed, to zdjęć nie otrzymałam, nie ma żadnej wiadomości, a ostatnia aktualizacja zamówienia była 20.12
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Wiadomość e-mail informująca o zakończeniu realizacji zlecenia oraz możliwości jego odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych wysyłana jest z naszego systemu automatycznie. Z przyczyn od nas niezależnych bywa, że systemy pocztowe kwalifikują nasze wiadomości jako spam. Uprzejmie prosimy zatem o weryfikację programu pocztowego w przypadku braku informacji. Zlecenie zostało dostarczone do punku odbioru w terminie.
Kubek jest ok, bez rewelacji. Trzeba popracować nad tym by czcionka widoczna na stronie na podglądzie miała przynajmniej minimum wspólnego z tym, jak wygląda w rzeczywistosci.
29 lis 2023
Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Zapraszamy do kontaktu i złożenia reklamacji. Chętnie wyjaśnimy poruszoną w komentarzu kwestię.