fotouslugi.pl- Logo - Opinie

fotouslugi.pl

Opinie (473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1946)

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

Dostałam maila, że zdjęcia są do odbioru w rossmanie. Niestety , gdy tam pojechałam okazało się, że ich nie ma. Bardzo miła pani ze sklepu zadzwoniła do Państwa na infolinię i okazało się, że zdjęcia są w sklepie foto joker - ale Pani na infolinii nie wiedziała gdzie - może w Reducie, może w galerii Mlociny a może na Wilenskim . Potrzebuje tych zdjęć na święta i specjalnie zamawiałam je u Was bo dostawa miała być w poniedziałek wtorek. Jest czwartek a ja póki co, nie wiem nawet gdzie są te zdjęcia. Jeśli nie dostanę ich przed świętami to będę zmuszona zrezygnować z odbioru tego zamówienia.

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

15 cze 2024

Personel nie chciał wydać zdjęć w placówce

Personel placówki odmówił wydania zamówienia, gdyż odbierający nie posiadał kodu, o który upominał się personel. Kodu żadnego nie było. Zmarnowany czas i nerwy w placówce.
11 lip 2024
Niezmiernie nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Odbiór zamówienia fotograficznego odbywa się na podstawie indywidualnego numeru zamówienia oraz danych osoby zamawiającej. Zapewniamy, że wraz z naszymi partnerami handlowymi dokładamy wszelkich starań, aby nie dochodziło do podobnych sytuacji. Mamy nadzieję, że następne zakupy sprawią Pani wiele satysfakcji.

Średnia jakość zdjęć

Super opcją wywoływania zdjęć w rossmannie jednak każde zdjęcie ma "różowy" pasek u dołu, wygląda jakby przy drukowaniu drukował się jedynie jeden kolor w dolnym obrębie.
22 gru 2023
Jeszcze nie dostałam przesyłki, (pomimo tego, że dwa dni temu w wiadomości e-mail było info, że do dwóch dni przesyłka zostanie dostarczona) a już prosicie o opinię...
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Pragniemy poinformować, że wiadomość informująca o możliwości odbioru zamówienia w ciągu następnych dni od zakończenia procesu realizacji, została wysłana na Pani e-mail. Prosimy o weryfikację programu pocztowego. Zamówienie zostało doręczone zgodnie z planowaną datą dostawy.
15 lis 2023
Zawsze byłam zadowolona z jakości zdjęć. Tym razem przyszły... żółte. Nie wiem kto i po co ustawial lub poprawiał ale odbitki zdecydowienie odbiegają od oryginału.
29 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Bardzo nam przykro, że nie była Pani zadowolona z jakości wykonanych zdjęć. Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby zdobywać uznanie w oczach Klientów. W kwestiach reklamacji zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Konsultanci wyjaśnią wszelkie kwestie.
29 gru 2023

maszyna nie wczytała kodu qr

wgrałem zdjęcia online, ale na miejscu po zeskanowaniu kodu qr maszyna zawieszała się na kilka minut i tylko "ładowała". nie było możliwości druku przez air print
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby funkcjonalność fotokiosków była na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek trudności obsługa w punkcie sprzedaży jak również konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Serdecznie zachęcamy zatem do kontaktu.
26 gru 2023
Pomimo wybrania odpowiedniego formatu zdjęć podczas składania zamówienia, część fotografii została wydrukowana w dziwnym formacie, raz malutkim, raz ogromnym...
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Uprzejmie informujemy, że podczas wybierania zdjęć istnieje możliwość określenia, czy fotografie mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją obrazu, którą stworzył aparat. Biuro Obsługi Klienta jest do Pana dyspozycji codziennie. Konsultanci chętnie wyjaśnią wszystkie kwestie.
zamowiłem zdjęcia w różnych formatach, wszystkie zostały przygotowane w takim samym. dodatkowo urządzenie nie działało poprawnie, nie drukowało paragonów do kasy.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za wiadomość. Wszelkie informacje dotyczące sposobu zamawiania zdjęć oraz dostępnych w wydruku natychmiastowym formatów znajdują się na naszej stronie internetowej. Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie pomoże w złożeniu zamówienia. Kontakt jest możliwy każdego dnia.
30 gru 2023
Niestety urządzanie do którego zamówiłam miało awarię, nie było opcji realizacji zamówienia w innym punkcie. Zostałam bez zdjęć.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Drogi kliencie, przykro nam, że wystąpiły trudności z realizacją zamówienia. Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres fotouslugi@cewe.pl i krótkie opisanie problemu. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie wraz z naszym wsparciem technicznym.
Zdjęcia nie zostały dostarczone przed świętami. Podany czas realizacji zamówienia nie zgadzał się z rzeczywistością.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Niezmiernie nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niemniej zamówienie zostało dostarczone do wybranego sklepu 21 grudnia - jeszcze przed planowanym terminem dostawy. Wiadomość informującą o zakończeniu realizacji i możliwości odbioru zlecenia została również do Pana wysłana. Zdarza się, że programy pocztowe kwalifikują niektóre wiadomości do różnych podfolderów, nie zawsze do głównej skrzynki odbiorczej. Prosimy o weryfikację programu pocztowego.
niestety automat był nieczynny i nie było możliwości wydruku, ani przeniesienia na inny czynny w tej lokalizacji
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Drogi kliencie, dziękujemy za wiadomość. Przekazana opinia pomoże nam ulepszać nasz serwis. Naszym celem jest satysfakcja naszych Klientów i dostosowanie serwisu do ich potrzeb. Proszę pamiętać, że Biuro Obsługi Klienta pozostaje codziennie do dyspozycji. Mamy nadzieję, że następne zakupy będą udane.
9 lis 2023
Moim zdaniem powinna być opcja cofnięcia tranzakcjii . Żebym miał możliwość zmienienia swojej decyzjii.
Koperta że zdjęciami była otwarta! Niestety zauważyłam to dopiero w domu. Dziękuję za szybką wysyłke
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że zawiedliśmy Pani oczekiwania. Oczywiście chcielibyśmy wyjaśnić przyczynę zaistniałej sytuacji. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres fotouslugi@cewe.pl. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do codziennie do Pani dyspozycji.
Nie było informacji, że zamówienie będzie w 2 paczkach, długi czas oczekiwania, ciemne wydruki
8 lis 2023

Opóźnienie

Nie mogę ocenić jeszcze usługi, bo nie została zrealizowana. Czekam na zdjęcia już tydzień.
29 lis 2023
Uprzejmie informujemy, że zamówienie zostało wykonane i doręczone do wybranego punktu odbioru zgodnie z potwierdzonym podczas składania zamówienia terminem. W przypadku wątpliwości dotyczących czasu oczekiwania serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
25 maj 2024
Niektóre zdjęcia bardzo ciemne- w komputerze w orginale są jaśniejsze niż po wywołaniu
9 lip 2024
Dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą wykonanych zdjęć. Wszystkie sugestie i uwagi są dla nas ważne, ponieważ przyczyniają się do podniesienia jakość świadczonych usług. Jest nam niezmiernie przykro, że fotografie nie spełniły oczekiwań. Zapraszamy do złożenia reklamacji, zapewne będziemy mogli rozwiązać pozytywnie Pani zgłoszenie.
Drukować zdjęcia i nie obcinac obrazu. Dużo zdjęć było w duzym stopniu poodcinanych.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Dokładamy wszelkich starań aby warunki realizacji naszych usług były jasne i zrozumiałe. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące sposobu kadrowania są udostępnione na naszej stronie internetowej.
0 gwiazdek bo nawet jeszcze ich nie dostałam wiec czemu mnie pytacie o opinie xd
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Uprzejmie informujemy, że po realizacji zlecenia wysłaliśmy e-mail z zaproszeniem po odbiór drugiego dnia roboczego. Status umożliwiający sprawdzenie zamówienia na stronie internetowej również zawiera informację o przewidywanej dacie dostawy. W przypadku wątpliwości nasi konsultanci są codziennie do Pani dyspozycji.
4 cze 2024
Powiadomienie że zdjęcia są do odbioru okazało się że ich tam nie ma
11 lip 2024
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Każda uwaga jest dla nas cenna, ponieważ pozwala podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Konsultanci służą pomocą codziennie do godziny 21:00. Zapraszamy.
Jakość zdjęć mimo opcji premium jest słaba. Plus za szybką realizację
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Każda uwaga jest dla nas cenna, ponieważ pozwala podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Konsultanci służą pomocą. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą satysfakcjonujące.
10 sty 2024
W punkcie nie było papieru i nie można było wydrukować. 0 wsparcia.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Wszelkie informacje powodują, że mamy możliwość reakcji, w celu poprawienia błędów. Zapewniamy, że sytuacja w punkcie sprzedaży zostanie wyjaśniona.