SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6934)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

30 paź 2023
Paczka została przy kurierze wzięta do ręki i wszystko w niej się ruszało. Wszystkie butelki źle zabezpieczone. Nie polecam tej firmy.
30 paź 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się, aby każda paczka była idealnie zabezpieczona jednak i Nam zdarza się popełnić błąd. Niezwłocznie się skontaktujemy ponownie, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację.. Pozdrawiamy, Superbutelki
26 gru 2023
5/50 zbitych + 10/50 źle nadrukowanych. Będę to reklamował po świętach, ale jak teraz przyszedł mail od Was to od razu wystawię opinię.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć uszkodzeń na adres reklamacje@superbutelki.pl Nasz Dział reklamacji dołoży wszelkich starań,aby rozwiązać sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki
9 sty 2024

Butelki bardzo ładne, ale jedna pobita.

Butelki super, ale na paczce nie było właściwego oznakowania, że szkło i jedna butelka była pobita :(. Jedna zakrętka przepuszczała.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, przykro nam, że otrzymała Pani uszkodzoną butelkę. Rozumiemy, że może to być dla Pani frustrujące. Chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wysyłane w nienaruszonym stanie. Jednak, jako że szkło jest materiałem delikatnym, zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu. W przypadku uszkodzenia towaru, prosimy o przesłanie nam zdjęcia uszkodzonej butelki wraz z numerem zamówienia. Na podstawie zdjęcia będziemy mogli rozwiązać reklamację. Zgłoszenie proszę przesłać na adres sklep@superbutelki.pl. Odpowiedź otrzyma Pani w ciągu 24 godzin Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Ozdoby są dobrej jakości i ładnie się prezentują, jednak pomylono moje zamówienie, otrzymałam inne warianty niż zostały zamówione.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo przepraszamy za kłopot. Niestety, ale doszło do błędu podczas pakowania - i Nam zdarza się popełniać błędy. Skontaktujemy się, aby pomóc :) Pozdrawiamy, Superbutelki
28 lis 2023
Produkty przyszły takie jak zamówiłam, niestety dosyć długo to trwało i w dwóch paczkach dzień po dniu, więc się denerwowałam tym
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z tego co widzimy czas wysyłki został zachowany zgodnie z terminem. Zamówienie było większe dlatego zostało podzielone na dwie przesyłki - taką informację otrzymują Państwo podczas składania zamówienia. Cieszymy się, że produkty spełniły Pani oczekiwania :) Bardzo prosimy przed złożeniem zamówienia o zapoznanie się ze wszystkimi informacjami odnośnie produktów oraz czasu wysyłki. Pozdrawiamy, Superbutelki
9 sty 2024
Przesyłka nie była dokładnie zapakowana, 2 słoiczki były rozbite, wypełnienie przy transporcie szkła było kiepskiej jakosci
14 paź 2023

😞

Kiedy po raz pierwszy włączyłeś prąd, rozległo się kliknięcie i lampa pękła. Byliśmy bardzo przestraszeni i zdenerwowani 😔
17 paź 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Lampa solna przed podłączeniem do prądu musi najpierw nabrać temperatury pokojowej. Niezwłocznie skontaktujemy się z Panią, aby wyjaśnić tą przykrą sytuację i zaproponować dogodne rozwiązanie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
16 gru 2023
Butelki okropnie zapakowane. Przełożone tylko kartonem, co spowodowało ich rozbicie. Jestem zawiedzona Państwa usługa.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Dokładamy starań,aby każdy Klient otrzymał paczkę w nienaruszonym stanie. Bardzo prosimy o zgłoszenie na: reklamacje@superbutelki.pl - dział reklamacji chętnie pomoże :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Zabezpieczać paczki w taki sposób, żeby dotarły w całości szklane elementy. Na paczce nie było oznaczenia szkło.
28 gru 2023
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań,aby każda paczka była odpowiednio zabezpieczona. Niestety, ale nie mamy wpływu na pracę Kurierów - bierzemy odpowiedzialność za uszkodzenia w czasie transportu. Jeśli paczka uległa uszkodzeniu bardzo prosimy o kontakt na adres reklamacje@superbutelki.pl :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Zdobienia pościerane. Na butelkach choinkach dużo niestarannych zdobień. Zdobienia odbite na drugich butelkach.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Butelka musiała ulec uszkodzeniu podczas transportu. Nasz Dział reklamacji skontaktuje się, aby wyjaśnić sprawę :) Dołożymy starań żeby jak najszybciej Pani pomóc :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Zamówiłam butelki z naklejkami. Niestety były niedoklejone, na każdej butelece poodklejały się jakieś elementy.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro, iż otrzymała Pani uszkodzone butelki. Niezwłocznie się skontaktujemy, aby wyjaśnić sprawę i zaproponować dogodne rozwiązanie :) Mamy nadzieję, iż uda Nam się odzyskać Pani zaufanie. Pozdrawiamy, Superbutelki
23 mar 2024
Butelki same w sobie są fajne daje 3 gwiazdki tylko dlatego że motyw na butelce pod wpływem wody się zmył
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię na temat zamówionych butelek z nadrukiem. Cieszymy się, że butelki same w sobie przypadły Pani do gustu. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za niedogodności związane z faktem, że motyw na butelce zmył się pod wpływem wody. Rozumiemy Pani frustrację i chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. W opisie aukcji produktu wyraźnie zaznaczyliśmy, że nadruk nie jest odporny na wodę i zalecamy jedynie przecieranie butelki wilgotną ściereczką. Informacja ta ma na celu uniknięcie podobnych nieporozumień i rozczarowań. Zdajemy sobie sprawę, że taka informacja mogła zostać pominięta, dlatego chcielibyśmy jeszcze raz zwrócić na nią uwagę. Mamy nadzieję, że mimo tej niedogodności, nadal będzie Pani korzystać z naszych produktów i usług. Aby zrekompensować Pani niedogodności, chcielibyśmy zaproponować Pani kod rabatowy butelka123 na kolejne zakupy w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że skorzysta Pani z tej oferty. Dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
17 lis 2023

Czas dostawy 5 dni :(

Cena i asortyment dobre. Dostawa zbyt długa. Paczka dotarła na 5 dzień roboczy, zamiast w ciągu 2 dni.
23 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Niestety z uwagi na szczyt sezonu mamy opóźnienia, za co serdecznie przepraszamy.. Zachęcam do kontaktu z naszą obsługą, na pewno uda nam się zrekompensować niedogodności. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
26 gru 2023
Nakrętki przyszły czarne zamiast zamawianych złotych, a sam nadruk też pozostawia wiele do życzenia.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo przepraszamy - osoba pakująca musiała się pomylić podczas pakowania przesyłki i dołożyć błędny kolor. Nadruk musiał zostać uszkodzony podczas transportu - podejmiemy odpowiednie kroki, aby wyjaśnić sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki
8 gru 2023
Dostawa miała być 1-2 dni robocze, czekam już 4 dzień roboczy i dalej nie otrzymałam zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Z tego co widzimy Pani paczka została uszkodzona w czasie transportu stąd opóźnienie.. Nasz Dział reklamacji zajął się sprawą i postaramy się odzyskać Pani zaufanie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Nie wysyłają we wskazanym terminie. Nienoosiadaja całego asortymentu w magazynie.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Niestety, ale z powodów od Nas niezależnych mieliśmy drobne opóźnienia w dostawie wybranego produktu - stąd opóźnienie. Cieszymy się, że udało się załatwić sprawę pomyślnie. Przepraszamy za niedogodności.. Pozdrawiamy, Superbutelki
Wreszcie zrealizować moje zamówienie. Czekam 2 tygodnie i nic.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Bardzo przepraszamy za opóźnienia! W związku z okresem przedświątecznym pracujemy bezustannie, aby każdy Klient otrzymał paczkę w terminie. Zadowolenie Klienta jest dla Nas priorytetem - skontaktujemy w celu wyjaśnienia sprawy :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Butelki przyszły potłuczone, dokonałam zwrotu zamówienia
7 gru 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Nie odpowiadamy za pracę Kurierów jednak bierzemy pełną odpowiedzialność za przesyłki w czasie transportu. Cieszymy się, że sprawa została rozwiązana pomyślnie. Nowe butelki są już w drodze do Pani :) Zapraszamy ponownie! Superbutelki

Długi termin dostawy

Butelki super, termin dostawy bardzo dlugi
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Z powodów od Nas niezależnych mieliśmy opóźnienia - sytuacja została już opanowana! Zapraszamy ponownie :) Sklep Superbutelki
zbyt dlugi termin oczekiwania
7 gru 2023
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za kłopot. Niestety, ale z powodów od Nas niezależnych Pani paczka jak i kilka innych nie zostało odebranych w terminie. Dołożymy wszelkich starań,aby takie sytuacje nie miały miejsca :) Pozdrawiamy, Superbutelki