SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6934)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Butelki zamówione na początku grudnia, nie dotarły na święta i do tej pory ich nie ma, zero odp
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię o naszym sklepie. Przykro nam, że złożone przez Państwa zamówienie nie zostało opłacone i zostało anulowane. Rozumiemy, że może to być frustrujące. Zgodnie z naszymi warunkami sprzedaży, zamówienie jest uważane za opłacone po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku, gdy wpłata nie zostanie zaksięgowana w ciągu 3 dni roboczych, zamówienie jest anulowane. W przypadku Państwa zamówienia, wpłata nie została zaksięgowana w terminie. Dlatego też, zamówienie zostało anulowane. Pragniemy zapewnić, że staramy się, aby nasze procesy płatności były jak najbardziej sprawne. Podejmiemy kroki, aby poprawić naszą komunikację z klientami w przypadku, gdy wpłata nie zostanie zaksięgowana w terminie. Chcielibyśmy również przeprosić za niedogodności, jakie mogły wyniknąć z anulowania Państwa zamówienia. Z poważaniem, Zespół sklepu superbutelki.pl

Ocena jakości

Daje tylko 2 gwiazdki ponieważ 1 karafka jest zbita.moze trzeba oznakowac że to jest szklo.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Każda Nasza paczka jest oznaczona specjalną taśmą z napisem ''uwaga szkło''. Widzimy, iż proces reklamacyjny jest w trakcie. Zapewniam, iż Dział Reklamacji dołoży wszelkich starań, aby była Pani zadowolona :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
4 paź 2023
Produkty bardzo fajne ale sama strona działa kiepsko, kilka razy podchodziłam do zamówienia
5 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Nie odnotowaliśmy żadnych problemów ze stroną, być może problem leży w połączeniu z Internetem. Gdyby taki problem nadal występował bardzo prosimy o kontakt. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
3 paź 2023
Przesyłka ze szklanymi butelkami nie była oznaczona "uwaga szkło". Część butelek była zbita
3 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, bardzo zależy Nam aby paczki były odpowiednio zabezpieczone. Zapewniam, ż dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać tą sprawę. W razie jakichkolwiek uwag lub pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu na reklamacje@superbutelki.pl - Nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Superbutelki
19 maj 2024
Lepsze zabezpieczenie butelek w kartonie 6 butelek pobitych i mnóstwo szkła w przesyłce.
22 maj 2024
Dzień dobry, z przykrością przyjęliśmy informację o uszkodzeniu 6 butelek w przesyłce i powstałym w wyniku tego szkła. Rozumiemy Państwa rozczarowanie i chcielibyśmy ponownie przeprosić za wszelkie niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie. W tym celu stosujemy odpowiednie zabezpieczenia kartonów i wykorzystujemy sprawdzone firmy kurierskie. Niestety, nie mamy wpływu na sposób, w jaki kurierzy obchodzą się z paczkami. Kontaktowaliśmy się z Panem w celu zaproponowania korzystnego rozwiązania reklamacji. Przykro nam, że nie przyjął Pan naszej propozycji. Nadal jesteśmy otwarci na dialog i chętnie rozważymy inne opcje, które spełnią Państwa oczekiwania. Chcielibyśmy również zapewnić, że wyciągamy wnioski z takich sytuacji i podejmujemy kroki, aby w przyszłości ograniczyć ryzyko uszkodzeń przesyłek. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na dalszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Reklamacja

Zamówienie nr 361016 do dnia dzisiejszego nie dotarło!! Proszę o jak najszybszą reakcję.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
dziękujemy za kontakt. Rozumiemy, że oczekują Państwo na swoje zamówienie nr 361016. Sprawdziliśmy status przesyłki i potwierdzamy, że została ona nadana ponownie w dniu 7.01.2014r. Według informacji od firmy kurierskiej, przesyłka powinna zostać dostarczona do Państwa w dniu 8.01.2024r. Przepraszamy za opóźnienie w dostawie zamówienia. Jesteśmy wdzięczni za cierpliwość i zrozumienie. Z poważaniem, Zespół sklepu superbutelki.pl
12 gru 2023
Przesyłka została dostarczona do paczkomatu InPost uszkodzona (drobno pokruszona butelka).
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć uszkodzeń na adres reklamacje@superbutelki.pl Dział reklamacji dołoży wszelkich starań, aby pomóc :) Pozdrawiamy, Superbutelki
2 gru 2023
Buteki dotarły pobite. Na kartonie nie było informacji o ostożnym traktowaniu przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo Nam przykro, iż spotkała Panią taka przykra sytuacja. Szczególną uwagę zwracamy na oznaczenia ''uwaga szkło'', dlatego podejmiemy odpowiednie kroki, aby to wyjaśnić. Niestety, ale nie odpowiadamy za sposób traktowania przesyłki przez Kuriera - bierzemy jednak za to pełną odpowiedzialność dlatego Nasz Dział reklamacji skontaktuje się z Panią :) Pozdrawiamy, Superbutelki
13 paź 2023
w trakcie sprawdzania
Otrzymałam wszystkie słoiki rozbite. Proszę odebrać to rozbite szkło i oddać pieniądze.
17 paź 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu takiej opinii. Zakupiła Pani słoiki typu ''outlet'', które ze względu na uszkodzenia posiadają znacznie obniżoną cenę. Z tego co widzimy odpowiedni dział zajmuje już się Pani sprawą. Dołożymy starań, aby rozwiązać sprawę jak najszybciej :) Pozdrawiamy, Superbutelki
2 lis 2023
bardzo niska jakoś butelek, szkło miejscami matowe z przebarwieniami. Nie polecam
2 lis 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Nie otrzymaliśmy od Pani żadnej informacji odnośnie kłopotów z zamówieniem. Niezwłocznie skontaktujemy się z Panią, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
21 maj 2024
Butelki ok, natomiast termin realizacji mocno odbiega od podanego na stronie.
22 maj 2024
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w wysyłce butelek. Rozumiemy Pana frustrację i niedogodności, jakie stwarza taka sytuacja. Niestety, czasami zdarzają się opóźnienia w dostawach, na które nie mamy wpływu. Jednocześnie pragniemy przeprosić za zaistniałe komplikacje i zaoferować Panu rekompensatę w postaci kod rabatowego na zakupy. Przy składaniu zamówienia, w polu "Mam kod rabatowy" proszę wpisać butelka123. Zamówienie automatycznie zrabatuje się o 5% :) Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji nadal będzie Pan z nami kupować. Doceniamy Pana cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki

Długi czas oczekiwania na przesyłkę

Kupione 4, dostawa 8. Za długi czas realizacji. Jakość butelek ok.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w wysyłce butelek. Rozumiemy Pana frustrację i niedogodności, jakie stwarza taka sytuacja. Niestety, czasami zdarzają się opóźnienia w dostawach, na które nie mamy wpływu. Jednocześnie pragniemy przeprosić za zaistniałe komplikacje i zaoferować Panu rekompensatę w postaci kodu rabatowego na zakupy. Przy składaniu zamówienia, w polu "Mam kod rabatowy" proszę wpisać butelka123. Zamówienie automatycznie zrabatuje się o 5% :) Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji nadal będzie Pan u nas kupować. Doceniamy Pana cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
2 gru 2023
Nakrętki były powyginane jeżeli chodzi o butelki to bardzo ładne .
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Cieszymy się, że butelki się Pani podobają. Jeśli chodzi o nakrętki przekażemy wszelkie uwagi do odpowiedniego działu, aby taka sytuacja nie miała więcej miejsca. Nie otrzymaliśmy od Pani wiadomości na ten temat, ale oczywiście niezwłocznie się skontaktujemy, aby to wyjaśnić :) Pozdrawiamy, Superbutelki
28 gru 2023

Butelki

Buteleczki przyszły bardzo szybko ale niestety dwie były pobite.
29 gru 2023
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety, ale nie mamy wpływu na pracę Kurierów - bierzemy odpowiedzialność za przesyłkę w czasie transportu. Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć na adres reklamacje@superbutelki.pl Nasz Dział reklamacji dołoży starań,aby pomóc :) Pozdrawiam, Justyna
17 gru 2023
Sposób pakowania i zabezpieczania zawartości paczki do wysylki
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry! Przykro Nam, iż z zamówieniem było coś nie tak Dokładamy wszelkich starań,aby paczki docierały do Państwa w stanie nienaruszonym. Pozwolimy sobie na kontakt, aby wyjaśnić sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki
8 lis 2023
Dostarczone butelki mają starty napis i grafikę z prezentami.
10 lis 2023
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Widzę, iż reklamacja jest w toku - nowe butelki zostały do Pani nadane. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
13 gru 2023
Na dwóch z czterech butelkach druki są wykonane niedokładnie
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Czas realizacji 4 dni, bałagan z płatnościami. Produkty ok.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówień - spowodowany był sporą ilością zamówień. Zapewniamy, iż bardzo ciężko pracowaliśmy, aby otrzymali Państwo paczki w terminie :) Nie odnotowaliśmy żadnych problemów z Naszym systemem płatności - prosimy o opis sytuacji na slep@superbutelki.pl. Pozdrawiamy, Superbutelki
14 lis 2023
Jedna butelka ma zbitą szyjkę i pudełko było uszkodzone.
15 lis 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć zadowolenie klientów, dlatego bardzo prosimy o kontakt mailowy z naszym działem reklamacyjnym - na pewno uda nam się załatwić sprawę w sposób zadowalający. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
1 paź 2023
Nakrętki nie pasują na część butelek, bo są za duże
2 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Niestety, ale nie otrzymaliśmy żadnej informacji odnośnie tego zamówienia. Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji.. Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia i dołożymy wszelkich starań aby była Pani w 100 % zadowolona. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki