nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2573) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 485)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Dzień dobry Sprzedawanie porcelany bez sygnatury to jest jakiś marketingowy strzał w kolano. To tak jak bym kupował oryginalne ubrania bez metek. Nie wiem co to ma na celu. Produkt jest drugiej kategorii czy coś w tym stylu. W takim razie nie zamieszczajcie zdjęcia na którym widać spodek filiżanki na którym jest sygnatura. Dla mnie jest ważne żebym wiedział ze ta filiżanka jest wyprodukowana w Polsce a nie w Chinach. To ze jest tam ta sygnatura to jest tego gwarancja dla mnie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją pozytywna ocenę! Staramy się zapewnić naszym klientom pozytywne doświadczenia.
24 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji - naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że masz z nami świetne doświadczenia. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia, więc wspaniale jest wiedzieć, że dostarczyliśmy je dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - to wiele dla nas znaczy!
22 lis 2023
24 lis 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję 5/5! Cieszymy się, że mieliśmy pozytywny wpływ na Twoje doświadczenie. W Nakrywamy staramy się, aby każdy czuł się komfortowo i był doceniany. Cenimy Twoją opinię i dziękujemy za dalsze wsparcie!
22 lis 2023
24 lis 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić klientom bezproblemowe i przyjemne doświadczenia za każdym razem. Doceniamy Twoją opinię i zawsze staramy się działać lepiej.
24 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Wspaniale, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce!
24 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tej pozytywnej recenzji! Naprawdę doceniamy, że dałeś nam ocenę 5/5. Staramy się, aby Nakrywamy.pl było jak najlepsze i miło nam słyszeć, że masz tak pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
24 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Naprawdę cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się, aby każdy klient był obsługiwany na najwyższym poziomie i doceniamy Twoją opinię, która nam w tym pomaga.
24 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
24 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl - do tego dążymy za każdym razem! Nasz zespół wkłada mnóstwo wysiłku, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
24 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Każdego dnia staramy się zapewnić wspaniałe wrażenia z zakupów i obsługę klienta. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
24 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie nas. Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów i cieszymy się, że mogłeś z tego skorzystać. Doceniamy Twoją pozytywną recenzję i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, więc cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas. Naprawdę doceniamy Twój pozytywny komentarz i czekamy na ponowne powitanie wkrótce!
21 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia i że byliśmy w stanie zapewnić Ci usługę, której oczekiwałeś. Staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni, więc Twoja pozytywna opinia wiele dla nas znaczy. Doceniamy Twoje wsparcie!
19 lis 2023
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywna ocenę! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W Nakrywamy.pl staramy się oferować wyjątkowe doświadczenia wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na Twój powrót!