nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2578) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 460)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Zamówienie przyszło błędnie spakowane i źle zabezpieczone. Jeden talerz pękł. Przykładało Duka wysyłając szklane zamówienia wszystko pałuje w folie bąbelkowe i dodaje takie poduszki z powietrzem. Dzięki temu zamówienie rozpakowuje się przyjemnie A tu z każdym kartonem był problem bo każdy był otaśmowany. A to nie zabezpieczyło odpowiednio porcelany ani też nie było przyjemne do otwierania. Na razie czekam na zakończenie reklamacji. Jeśli sprawa się rozwiąże zmienię ocenę.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Część talerzy przyszła potłuczona.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie opinii na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Przykro nam słyszeć, że niektóre płyty dotarły uszkodzone. Nasze przesyłki są ubezpieczone do pełnej kwoty, a taka sytuacja podlega reklamacji. Prosimy o przesłanie reklamacji z załączonym zdjęciem potłuczonych naczyń na adres bok@nakrywamy.pl lub reklamacje@nakrywamy.pl.
8 gru 2023
trochę długi czas dostawy
20 wrz 2023
talerze potłuczone
20 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu uszkodzenia produktu. Wszelkie potłuczone w transporcie elementy, wymieniamy na nowe, na podstawie zgłoszenia z załączonym zdjęciem, w ciągu doby od daty otrzymania paczki. Zapraszamy na reklamacje@nakrywamy.pl
20 kwi 2024
Brak towaru
25 kwi 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii na temat Nakrywamy.pl. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług i zapewnienie jak najlepszych wrażeń z zakupów. Rozumiemy, że czasami możemy nie mieć w magazynie wszystkich produktów, których potrzebujesz lub chcesz, i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogło to spowodować. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do najszerszego wyboru produktów w najlepszych dostępnych cenach. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie i mamy nadzieję, że będziesz kontynuować zakupy u nas w przyszłości!
4 maj 2024
Nic
8 maj 2024
Witamy, dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak z powodu braku opisu nie wiemy co możemy poprawić i jak Pani pomóc. Z czego wynika Pani niezadowolenie? Być może jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pani pytania? Zapraszamy do kontaktu - Nakrywamy.pl
16 maj 2024
17 maj 2024
Dziękujemy za Twoją recenzję!
18 maj 2024
20 maj 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii! Doceniamy wszelkie opinie naszych klientów. Chociaż rozumiemy, że Twoje doświadczenie nie było tym, czego oczekiwałeś, mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości.
13 maj 2024
13 maj 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl! Naprawdę doceniamy Twoją opinię, zarówno pozytywną, jak i negatywną. W Nakrywamy.pl staramy się tworzyć wygodną, pomocną usługę dla naszych klientów, która ułatwia im życie. Rozumiemy, że czasami sprawy nie idą tak gładko, jak byśmy tego chcieli i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje uwagi - pomagają nam one tworzyć lepsze doświadczenia dla naszych klientów!
10 maj 2024
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz w większości pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Wierzymy, że zapewnienie doskonałej obsługi klienta jest niezbędne do stworzenia pozytywnego doświadczenia i staramy się, aby każdy miał jak najlepsze doświadczenia. Twoja opinia jest nieoceniona w pomaganiu nam w ulepszaniu naszych usług i naprawdę doceniamy Twój wkład. Jeszcze raz dziękujemy!
8 maj 2024
10 maj 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią!
24 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Poważnie traktujemy opinie klientów i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Wierzymy w zapewnianie naszym klientom wyjątkowych doświadczeń, więc przykro nam, że tym razem ich nie miałeś. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy klient miał przyjemne doświadczenia na Nakrywamy.pl i doceniamy Twój wkład, ponieważ pomaga nam to stawać się lepszymi każdego dnia.
24 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy Twoją szczerą opinię i rozumiemy, że tym razem nasza usługa nie spełniła Twoich oczekiwań. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i przepraszamy, że w tym przypadku nie osiągnęliśmy tego celu. W Nakrywamy.pl jesteśmy zobowiązani do dostarczania wysokiej jakości produktów i usług, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, a my wykorzystamy Twoją opinię, aby pomóc nam poprawić się w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chociaż zazwyczaj nie otrzymujemy ocen 1/5, rozumiemy, że nie byłeś zadowolony ze swoich doświadczeń z Nakrywamy.pl i przepraszamy za to. Staramy się zapewnić wyjątkową obsługę i wartość przez cały czas, więc rozczarowujące jest, gdy nie udaje się tego osiągnąć. Za wszelkie niedogodności - raz jeszcze przepraszamy!
14 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy czas, który poświęciłeś, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Przykro nam, że najwidoczniej tak nie było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją cenną opinię!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Witamy, dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak z powodu braku opisu nie wiemy co możemy poprawić i jak Panu pomóc. Z czego wynika Pana niezadowolenie? Być może jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pana pytania? Zapraszamy do kontaktu - Nakrywamy.pl
9 sty 2024
26 gru 2023