nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2573) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 485)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Dzień dobry Sprzedawanie porcelany bez sygnatury to jest jakiś marketingowy strzał w kolano. To tak jak bym kupował oryginalne ubrania bez metek. Nie wiem co to ma na celu. Produkt jest drugiej kategorii czy coś w tym stylu. W takim razie nie zamieszczajcie zdjęcia na którym widać spodek filiżanki na którym jest sygnatura. Dla mnie jest ważne żebym wiedział ze ta filiżanka jest wyprodukowana w Polsce a nie w Chinach. To ze jest tam ta sygnatura to jest tego gwarancja dla mnie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, więc cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas. Naprawdę doceniamy Twój pozytywny komentarz i czekamy na ponowne powitanie wkrótce!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz w większości pozytywne doświadczenia z nami - doceniamy Twoją opinię i wykorzystamy ją do ciągłego ulepszania naszych usług. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i miło nam słyszeć, że udało nam się to częściowo osiągnąć. Doceniamy Twoją szczerą opinię - dziękujemy za bycie częścią rodziny Nakrywamy.pl!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że miałeś z nami miłe doświadczenia. Naszym celem jest zapewnienie klientom łatwego i niezawodnego sposobu na znalezienie idealnego ubezpieczenia dla ich potrzeb. Mamy nadzieję, że będziesz nadal korzystać z naszych usług w przyszłości!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę! Każdego dnia staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i cieszymy się, że tego doświadczyłeś. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, więc cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas. Naprawdę doceniamy Twój pozytywny komentarz i czekamy na ponowne powitanie wkrótce!
17 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i doceniamy Twoje opinie, ponieważ pozwalają nam one stale ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję :)
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5! Naprawdę doceniamy Twoją pozytywną opinię i cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i upewnić się, że wszyscy nasi klienci mają przyjemne doświadczenia. Bardzo poważnie traktujemy opinie klientów i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy!
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję - naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że spodobała Ci się zarówno nasza szybka i sprawna obsługa, jak i sam produkt. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie :)
17 lis 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz dobre ogólne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Jesteśmy dumni z tego, że upewniamy się, że każdy ma najlepsze możliwe doświadczenia i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Cenimy Twoją opinię, ponieważ pomaga nam ona stać się jeszcze lepszą firmą!
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i zawsze szukamy sposobów, aby uczynić je jeszcze lepszymi. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje miłe słowa!
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że uważasz, że w większości spełniamy oczekiwania i będziemy nadal dokładać wszelkich starań. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
17 lis 2023
Dziękujemy za 5/5! Naprawdę doceniamy Twoją pozytywną recenzję i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta, aby każdy mógł cieszyć się płynnymi zakupami online. Jeszcze raz dziękujemy!
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl doceniamy Twoje wsparcie. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i jesteśmy wdzięczni za Twoją opinię :)
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego serwisu! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Nasz zespół dąży do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Jesteśmy absolutnie zachwyceni, że miałeś świetne doświadczenia z korzystania z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy i doceniamy Twoją pozytywną opinię!
17 lis 2023
Dziękujemy za wspaniałą ocenę! W Nakrywamy.pl naprawdę doceniamy Twoją opinię. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby zapewnić najlepszą obsługę i cieszymy się, że masz z nami tak wspaniałe doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy :)
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić jak najlepsze usługi i doświadczenia wszystkim naszym klientom i naprawdę doceniamy Twoją opinię, która pomaga nam osiągnąć ten cel. Jeszcze raz dziękujemy!
17 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej recenzji! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się, aby nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia za każdym razem, gdy do nas przychodzą. Doceniamy Twoją pozytywną opinię i czekamy na zapewnienie Ci jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.