nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2572) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 479)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Zamówienie przyszło błędnie spakowane i źle zabezpieczone. Jeden talerz pękł. Przykładało Duka wysyłając szklane zamówienia wszystko pałuje w folie bąbelkowe i dodaje takie poduszki z powietrzem. Dzięki temu zamówienie rozpakowuje się przyjemnie A tu z każdym kartonem był problem bo każdy był otaśmowany. A to nie zabezpieczyło odpowiednio porcelany ani też nie było przyjemne do otwierania. Na razie czekam na zakończenie reklamacji. Jeśli sprawa się rozwiąże zmienię ocenę.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

5 lis 2023
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie spełniło Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl naszym celem jest upewnienie się, że każdy klient ma świetne wrażenia z zakupów online, dlatego doceniamy, że poświęciłeś czas, aby dać nam znać, jak sobie poradziliśmy. Jeszcze raz dziękujemy!
5 lis 2023
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Doceniamy Twoją opinię i zawsze staramy się upewnić, że spełniamy oczekiwania naszych klientów. Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować - jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie!
4 lis 2023
10 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Miło nam słyszeć, że nasze usługi zostały wysoko ocenione. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Mamy nadzieję, że będziesz nadal korzystać z naszych usług w przyszłości!
10 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się, aby każdy dobrze się bawił podczas zakupów u nas i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć w Twoim przypadku. Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby dać nam znać, jak nam poszło. Naprawdę to doceniamy!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową recenzję! W Nakrywamy.pl naprawdę doceniamy miłe słowa i cieszymy się, że korzystasz z naszych usług. Staramy się, aby nasi klienci zawsze mieli z nami przyjemne doświadczenia i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc. Cenimy również Twoją opinię i będziemy nadal starać się poprawić w każdy możliwy sposób. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
2 lis 2023
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że świetnie się bawiłeś i oceniłeś nasze usługi 5/5. W Nakrywamy.pl staramy się, aby każde doświadczenie klienta było tak przyjemne i bezproblemowe, jak to tylko możliwe, i bardzo nas cieszy, gdy słyszymy, że właśnie to zrobiliśmy. Dziękujemy!
2 lis 2023
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Naprawdę doceniamy, że widzisz, jak ciężko pracujemy, aby nasi klienci byli zadowoleni. Cieszymy się, że nas wybrałeś i mamy nadzieję na długą współpracę. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i recenzję!
1 lis 2023
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii! Cieszymy się, że ogólnie podobał Ci się nasz serwis. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia i doceniamy Twoje miłe słowa. Mamy nadzieję, że nadal będziesz korzystać z Nakrywamy dla wszystkich swoich potrzeb w zakresie planowania posiłków!
1 lis 2023
10 lis 2023
Wielkie dzięki za twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli przyjemne i przyjemne doświadczenia podczas korzystania z Nakrywamy.pl i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za Twoje wsparcie - to znaczy dla nas wszystko!
31 paź 2023
10 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy łatwy i bezproblemowy sposób na znalezienie pomocy, której potrzebują, a świadomość, że nasze wysiłki są doceniane, wiele znaczy. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!
31 paź 2023
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozostawienie nam tak wspaniałej recenzji! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Wierzymy, że zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług i jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zadowolenie klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia! Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom pozytywnych i niezapomnianych wrażeń za każdym razem, gdy korzystają z naszych usług, więc wspaniale jest wiedzieć, że trafiliśmy w Twój gust. Doceniamy Twoją opinię i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
9 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia w Nakrywamy.pl! Jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości produktów i usług, dlatego Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Twoje miłe słowa wiele znaczą i doceniamy Twoje wsparcie. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
9 lis 2023
Wielkie dzięki za twoją niesamowitą recenzję! Naprawdę to doceniamy! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne i bezproblemowe doświadczenie. Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z nami i mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal Ci służyć w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
9 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i ogrzewa nasze serca, widząc, że osiągnęliśmy to z Tobą! Doceniamy Twoją opinię i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
29 paź 2023
9 lis 2023
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z Nakrywamy.pl było na najwyższym poziomie! Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest słyszeć, że osiągnęliśmy nasz cel. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
28 paź 2023
8 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia w Nakrywamy.pl. Nasz zespół ciężko pracuje każdego dnia, aby zapewnić naszym klientom przyjemne i bezproblemowe doświadczenia z nami. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że będziemy Ci służyć w przyszłości!
27 paź 2023
8 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pochlebną recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka dostawa - to jest to, do czego dążymy w Nakrywamy.pl: dostarczanie naszym klientom tego, czego potrzebują szybko i sprawnie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii - doceniamy to!
27 paź 2023
8 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl i dajesz nam pięć gwiazdek. Jesteśmy pasjonatami naszej pracy i staramy się spełniać potrzeby każdego klienta. Twoja pozytywna opinia jest naprawdę doceniana!