nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2576) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 471)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Zamówienie przyszło błędnie spakowane i źle zabezpieczone. Jeden talerz pękł. Przykładało Duka wysyłając szklane zamówienia wszystko pałuje w folie bąbelkowe i dodaje takie poduszki z powietrzem. Dzięki temu zamówienie rozpakowuje się przyjemnie A tu z każdym kartonem był problem bo każdy był otaśmowany. A to nie zabezpieczyło odpowiednio porcelany ani też nie było przyjemne do otwierania. Na razie czekam na zakończenie reklamacji. Jeśli sprawa się rozwiąże zmienię ocenę.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

29 lis 2023
28 lis 2023
15 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
16 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cały czas ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi użytkownicy mają jak najlepsze doświadczenia z Nakrywamy.pl, więc jesteśmy wdzięczni za Twoją szczerą opinię. Dziękujemy, że pomagasz nam stać się lepszym serwisem i mamy nadzieję, że wkrótce spróbujesz ponownie!
25 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług! Doceniamy Twoją szczerą opinię. Rozumiemy, że 3/5 gwiazdek to nie najlepszy wynik, ale staramy się, aby Twoje doświadczenia z nami były szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. W Nakrywamy.pl cenimy sobie zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i bardzo poważnie traktujemy opinie takie jak Twoja. Mamy nadzieję, że wkrótce spróbujesz ponownie!