nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2572) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 479)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Zamówienie przyszło błędnie spakowane i źle zabezpieczone. Jeden talerz pękł. Przykładało Duka wysyłając szklane zamówienia wszystko pałuje w folie bąbelkowe i dodaje takie poduszki z powietrzem. Dzięki temu zamówienie rozpakowuje się przyjemnie A tu z każdym kartonem był problem bo każdy był otaśmowany. A to nie zabezpieczyło odpowiednio porcelany ani też nie było przyjemne do otwierania. Na razie czekam na zakończenie reklamacji. Jeśli sprawa się rozwiąże zmienię ocenę.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

11 lis 2023
17 lis 2023
Witaj! Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie nas. Naprawdę cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom niesamowitych wrażeń za każdym razem, gdy wchodzą z nami w interakcję, więc cieszymy się, że udało nam się to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy! Zespół Nakrywamy.pl
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy, że podoba Ci się nasza usługa. Staramy się, aby nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia za każdym razem, gdy korzystają z Nakrywamy.pl i cieszymy się, że właśnie to zrobiliśmy! Dziękujemy :)
17 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję! Naprawdę doceniamy każdą opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne doświadczenia za każdym razem, gdy robią u nas zakupy. Zawsze staramy się poprawić, więc Twoja opinia jest nieoceniona!
16 lis 2023
Witaj, Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że podobały Ci się nasze usługi i dałeś nam 5/5! Naszą obietnicą jest uczynienie Twoich wydarzeń i spotkań tak bezstresowymi, jak to tylko możliwe, więc cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów się spotkamy! Najlepszego, Zespół Nakrywamy
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii o Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że masz ogólnie świetne doświadczenia i doceniamy Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić bezpieczne i wygodne zakupy dla wszystkich naszych klientów. Wierzymy w zapewnienie doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy!
10 lis 2023
Naprawdę doceniamy Twoją recenzję 5/5! Cieszymy się, że miałeś z nami pozytywne doświadczenia! Staramy się, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia w Nakrywamy.pl i dziękujemy za Twoją opinię. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę 5/5! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że trafiliśmy w Twój gust. Zawsze jesteśmy tutaj, aby zapewnić wszelką potrzebną pomoc lub informacje, więc kliknij naszą stronę internetową, jeśli potrzebujesz od nas czegoś więcej. Jeszcze raz dziękujemy!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się z Twoich pozytywnych doświadczeń z Nakrywamy.pl i doceniamy Twoje miłe słowa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia, jeśli chodzi o znajdowanie miejsc na imprezy i planowanie wydarzeń specjalnych, więc wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy to z Tobą. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności i przekazujesz tak cenne opinie!
KP
Krystyna P.
Wolibórz
10 lis 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy Ci to zapewnić. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że będziemy mogli Ci ponownie służyć w przyszłości.
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję 5/5! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się, aby każdy czuł się mile widziany i zadbany. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
10 lis 2023
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia. Staramy się dostarczać niesamowitą obsługę i niesamowite wydarzenia, więc wspaniale jest słyszeć, że nam się to udaje. Ciesz się dobrymi czasami i dziękujemy za bycie częścią rodziny Nakrywamy.pl!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia za każdym razem, więc zawsze cieszymy się, że znajduje to odzwierciedlenie w naszych recenzjach. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami - to naprawdę wiele dla nas znaczy!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę 5/5! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl i doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie recenzji. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne i bezstresowe zakupy i miło nam słyszeć, że udało nam się to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
7 lis 2023
10 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z nami! To naprawdę wiele dla nas znaczy, gdy nasi klienci są zadowoleni. Staramy się, aby każdy był zadowolony z zakupu i zawsze stawiamy satysfakcję klienta na pierwszym miejscu, dlatego doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej rosnącej społeczności!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję. Naszą misją jest zawsze dostarczanie wysokiej jakości produktów, które sprawiają, że ludzie wyglądają i czują się jak najlepiej. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl. Za każdym razem staramy się zapewnić naszym klientom wspaniałe wrażenia, więc miło nam słyszeć, że spełniliśmy tę obietnicę. Doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie tak pochlebnej recenzji i czekamy na Twoją następną wizytę. Jeszcze raz dziękujemy!
10 lis 2023
Dziękujemy za Twoją ocenę 5/5! Miło nam słyszeć, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się dostarczać jak najlepsze produkty i usługi, dlatego doceniamy Twoje wsparcie i opinie. Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować!
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz ogólnie świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl - naszą misją jest upewnienie się, że każdy ma przyjemny czas korzystania z naszych usług. Będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić wszystkim naszym klientom jak najlepsze doświadczenia! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie.
5 lis 2023
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z nami. Staramy się stworzyć niesamowitą atmosferę i obsługę dla każdego i miło słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów się spotkamy!
5 lis 2023
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę Twoich doświadczeń w Nakrywamy.pl! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że ogólnie podobało Ci się Twoje doświadczenie. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że w tym przypadku zostało to spełnione. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!