nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2576) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 471)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Zamówienie przyszło błędnie spakowane i źle zabezpieczone. Jeden talerz pękł. Przykładało Duka wysyłając szklane zamówienia wszystko pałuje w folie bąbelkowe i dodaje takie poduszki z powietrzem. Dzięki temu zamówienie rozpakowuje się przyjemnie A tu z każdym kartonem był problem bo każdy był otaśmowany. A to nie zabezpieczyło odpowiednio porcelany ani też nie było przyjemne do otwierania. Na razie czekam na zakończenie reklamacji. Jeśli sprawa się rozwiąże zmienię ocenę.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

21 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. W naszej firmie zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty dla naszych klientów. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam tak wspaniałą recenzję i jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
21 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Naprawdę doceniamy, że miałeś z nami świetne doświadczenia. Staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że mogliśmy Ci je zapewnić. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
21 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię o Nakrywamy.pl! Jesteśmy naprawdę wdzięczni, słysząc, że masz wspaniałe doświadczenie we współpracy z nami. W Nakrywamy.pl naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi i upewnienie się, że są zadowoleni z rezultatu. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal dążyć do zapewnienia lepszych doświadczeń dla wszystkich naszych klientów.
21 wrz 2023
Witaj, Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i fantastycznie jest wiedzieć, że pomagamy ułatwić Ci życie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak wspaniałej recenzji!
21 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i jesteśmy dumni, że zdobyliśmy Twoje zaufanie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wybór, i cieszymy się, że mogliśmy przekroczyć Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
20 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się być najlepsi w tym, co robimy i cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci takie doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i nie możemy się doczekać, aby pomóc Ci stworzyć więcej fantastycznych wspomnień w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i usług i przykro nam, że Twoje zamówienie nie zostało zapakowane zgodnie z oczekiwaniami. Rozumiemy Twoją frustrację i chcielibyśmy Cię zapewnić, że ciężko pracujemy, aby zapewnić, że wszystkie zamówienia są odpowiednio zapakowane i bezpieczne. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.
25 gru 2023
Bardzo słabe zabezpieczenie produktów, a właściwie prawie jego brak. Zabezpieczenie w formie owiniecia np. Misek jednym kartonem dookoła, spowodowalo stłuczenie talerzy w transporcie. Tak jak pisałam w e-mail: przemyślcie owinięcie folią babelkową. Porcelana to delikatne tworzywo o czym Państwo są świadomi sądząc po odpowiedzi e-mail, to skąd tak salbe zabezpieczenia produktu.
23 lis 2023
nie otrzymałam zamówienia, informacji na jakim etapie jest realizacja .... przysyłacie państwo ankietę z prośbą o opinię i nie wiecie że niczego do mnie nie przesłaliście - to kolejny dowód niesprawności w waszej strony; na moje pytanie o realizację otrzymałam enigmatyczną odpowiedź że macie Państwo 7 dni na realizację, od tej pory nic się nie dzieje.
24 lis 2023
Złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. Dzisiaj jest ostatni dzień na wysłanie zamówienia w terminie. Przesyłka została już odebrana przez kuriera, czyli w terminie planowanej wysyłki.

Zamówienie anulowane z braku w magazynie

Zamówienie złożone w poniedziałek - w środę informacja o braku produktu, więc anulowanie zamówienie z winy dostawcy. Kolejny poniedziałek brak zwrotu pieniędzy - tłumaczenie, że mają 14dni na zwrot. Zrozumiałabym, gdyby to było z mojej winy jako kupującego, ale z winy sprzedającego zwrot powinien nastąpić od razu.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wyrażenie opinii! Rozumiemy, jak frustrujące może być, gdy zamówienie nie działa zgodnie z planem. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i bezproblemowo. Niestety, czasami zdarzają się sytuacje niezależne od nas, które mogą powodować opóźnienia lub odwołania. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli obsługiwani w odpowiednim czasie i przepraszamy, jeśli tak nie było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi - Twoja opinia jest dla nas ważna.
Dostałem produkt zepsuty i nie ma żadnego kontaktu ze sklepem. Miałem mieć zamówionego kuriera do odbioru i nikt się nie odzywa. A dzwonie do firmy to jest non stop zajęte. Zanik zakupisz, zadzwon albo idz do sklepu stacjonarnego!!!!!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji. Przykro nam, że miałeś z nami negatywne doświadczenia. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z zapewniania doskonałej obsługi klienta. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie przed deklarowanym terminem.
8 sty 2024

Brak asortymentu w Nakrywamy.pl, który jest oferowany do sprzedaży.

Zacznijcie handlować artykułami, które posiadacie fizycznie. Jeśli czegoś nie ma, to należy natychmiast to usunąć z oferty internetowej. Styl prowadenia tej firmy do złudzenia przypomina zwyczaje komunistycznej sklepowej.
9 sty 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. W Nakrywamy staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia związane z zakupami online. Rozumiemy i bierzemy pod uwagę, że jest to ważny czynnik dla naszych klientów. Codziennie ulepszamy nasze produkty i usługi. Doceniamy Twoją szczerą opinię i dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji.
24 wrz 2023
Jestem bardzo nie zadowolony otrzymałem towar uszkodzony , złożyłem reklamacje , wystąpiłem o zwrot gotówki minął tydzień i nic .Wszyscy mają wszystko gdzieś. Jeżeli mogę coś doradzić omijajcie ten sklep szerokim łukiem
4 paź 2023
Witaj! Dziękujemy za pozostawienie nam recenzji. Mimo ustawowego czasu 14 dni na odpowiedź reklamacyjną, bardzo staramy się, aby czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną był krótszy. Zdarza się jednak, zwłaszcza przy dużej ilości zamówień, że odpowiadamy po tygodniu. Za wszelkie niedogodności w oczekiwaniu na odpowiedź - bardzo przepraszamy!
2 gru 2023
Totalny brak komunikacji między sprzedającym a kupującym. Mam wrażenie,że w ogóle nie są odczytywane i odsłuchiwane wiadomości od klienta. Chaos totalny.Nigdy więcej nie skorzystam z jakiekolwiek oferty z tego sklepu.
6 maj 2024

Kupiłam serwis, którego nie mieli na magazynie :(

Zamówiłam serwis i niestety po paru dniach okazało się, że nie było wszystkich elementów na stanie :( musiałam szybko wybrać nowy (to miał być prezent dla rodziców). Za szybką dostawę na czas daję 3 a nie 1 gwiazdkę
10 maj 2024
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Przykro nam słyszeć, że nie wszystkie elementy Twojego zamówienia były dostępne w magazynie - z pewnością nie było to doświadczenie, którego chcieliśmy. Cieszymy się, że mogliśmy szybko dostarczyć Ci alternatywny produkt i że dotarł on na czas. Cieszymy się, że nawet po tym incydencie nadal przyznałeś nam 3 gwiazdki! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i za wybranie Nakrywamy.pl dla Twoich potrzeb zakupowych.
14 paź 2023
Czesc zamowionego towaru niezgodne z zamowieniem. Kontakt z sklepem nieprzyjemny. Osoba rozmawiajaca ze mna przez telefon potraktowala mnie bardzo zdawkowo. Na maila nie dostalam odpowiedzi.
16 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy, że dla klientów ważne jest, aby ich zamówienia były dokładnie takie, jakich oczekiwali. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy, od złożenia zamówienia do otrzymania zamówionych produktów. Przepraszamy, weźmiemy sobie do serca Twoją opinię, aby poprawić naszą obsługę w przyszłości. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
19 paź 2023
Zamówienie zostało anulowane, ponieważ otrzymałam informację, że elementy serwisu zostały uszkodzone w magazynie, a był to ostatni zestaw. Po tygodniu nadal nie otrzymałam zwrotu środków
19 paź 2023
Dziękujemy, że zwróciłeś na to naszą uwagę. Rozumiemy, jak frustrujące musiało to być dla Ciebie i przepraszamy za niedogodności. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i żałujemy, że coś takiego wydarzyło się w Twoim przypadku. Wykorzystamy Twoją opinię, aby nadal poprawiać jakość naszych usług.
5 sty 2024
Jakość produktów jest dość słaba na większości talerzy są widoczne paski/smugi sam nie wiem jak to nazwać ale wygląda to na jakiś błąd W załącznikach zdjęcia przykładowych talerzy
5 sty 2024
Dziękujemy za poinformowanie nas o Twoich doświadczeniach z naszymi produktami! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i traktujemy ją bardzo poważnie. Prosimy o zgłoszenie sprawy bezpośrednio do Działu Reklamacji pod adresem reklamacje@nakrywamy.pl
Radzę zmienic sposob zabezpieczania produktów. Folia bąbelkowa to podstawa i nie warto na niej oszczędzać. Klienci wolą gdy zamówienie jest dostarczone w całośni a nie potłuczone…
26 wrz 2023

termin zamówień

Za zamówieniem oczekuję od 18.09.br. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji o przesunięciu dostawy. Kilkukrotnie nadawano numer przesyłce, która nie wychodziła.
4 paź 2023
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Przepraszamy, że Twoje zamówienie nie zostało dostarczone zgodnie z oczekiwaniami. W Nakrywamy.pl poważnie podchodzimy do obsługi klienta i staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie. Bardzo nam przykro, że tym razem nie byliśmy w stanie spełnić Twoich oczekiwań i przepraszamy za spowodowane niedogodności. Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi, wykorzystamy tę opinię, aby poprawić nasze usługi w przyszłości.