nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2576) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 471)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Zamówienie przyszło błędnie spakowane i źle zabezpieczone. Jeden talerz pękł. Przykładało Duka wysyłając szklane zamówienia wszystko pałuje w folie bąbelkowe i dodaje takie poduszki z powietrzem. Dzięki temu zamówienie rozpakowuje się przyjemnie A tu z każdym kartonem był problem bo każdy był otaśmowany. A to nie zabezpieczyło odpowiednio porcelany ani też nie było przyjemne do otwierania. Na razie czekam na zakończenie reklamacji. Jeśli sprawa się rozwiąże zmienię ocenę.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Pisanie prawdy. Siechnice to nie Wrocław! Obsługa przy wydawanu beznadziejna, a właściwie brak. Odbiór między 8-14. Prosze informować o tych "kruczkach" Nie polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za recenzję! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że zauważyłeś to pomimo pewnych problemów. Doceniamy Twoją opinię, ponieważ pomaga nam ona stale ulepszać nasze usługi i przepraszamy, jeśli coś nie spełniło Twoich oczekiwań. Będziemy ciężko pracować, aby upewnić się, że każdy ma wspaniałe doświadczenia podczas korzystania z Nakrywamy.pl!
23 paź 2023

Reklamacja

Zamówiłam filiżanki na prezent przyszły uszkodzone. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony sklepu. Urodziny były w sobotę a ze mną nadal nikt się nie kontaktował.
24 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni. Bardzo przepraszamy, jeśli oczekiwała Pani szybszej odpowiedzi. Filiżanka oczywiście zostanie wymieniona na nową
Przy dostawie talerzy okazało się ze jeden jest uszkodzony, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji odnośnie wymiany towaru, minął już tydzień czasu
W dniu 16.02 otrzymałam uszkodzoony jeden z zamawianych talerzy . Do dnia dzisiejszego mimo zapewnienie i uwzględnionej reklamacji nie otrzymałam nowego.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że zwróciłeś na to naszą uwagę! Rozumiemy, jak frustrujące może być otrzymanie uszkodzonego przedmiotu i przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. W Nakrywamy.pl obsługa klienta jest jednym z naszych priorytetów. Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości usług i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli z nami wspaniałe doświadczenia. Po przeanalizowaniu monitoringu - nadajemy paczkę raz jeszcze. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności!
8 lis 2023
Nie otrzymałam całego zamówienia. Sztućce dotarły ale brak dwóch szpatułek do ciasta. Napisałam maila ale bez odpowiedzi. Paczka opłacona z góry.
9 lis 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał kilku dni. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji. Każda paczka jest pakowana pod nadzorem kamer, sprawdzimy monitoring i będziemy się z Panią kontaktować.
30 mar 2024
Czekałam na garnki zamówione, w rezultacie dostałam informację że garnki niedostępne. Taka informacja powinna być widoczna przed zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl. Naprawdę doceniamy Twoją opinię! Rozumiemy Twoją frustrację z powodu niedostępności zamówionego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były dostępne w magazynie, dlatego przepraszamy za wszelkie niedogodności. Bardzo poważnie podchodzimy do zadowolenia klientów i będziemy kontynuować pracę nad poprawą naszych usług w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
10 paź 2023
Sklep do którego nie można się dodzwonic. Reklamacja na zbite talerzyki w paczce utkneka w miejscu. Nie mam informacji co teraz dalej. Słabo
10 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni roboczych. Pani zgłoszenie wpłynęło do nas w czwartek. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że telefony staramy się odbierać na bieżąco, choć w przypadku wzmożonej komunikacji z Klientami prosimy w pierwszej kolejności na kontakt drogą mailową.
DK
28 gru 2023
Pęseta kuchenna z plastikowymi końcówkami, które nie nadają się do używania, utrudniaja tylko pracę. Dostawa nie przyzwoicie długo trwała

Można lepiej

Na stronie internetowej towar jest, zamówiłam, okazało się że brak w magazynie. Z plusów - szybki powrót kosztów na konto
28 gru 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia związane z procesem zwrotu pieniędzy. Rozumiemy, jak denerwujące może być to, że produkty są niedostępne w magazynie, i staramy się, aby nasze zapasy były zawsze aktualne. Zawsze dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i mamy nadzieję, że w przyszłości ten problem nie będzie miał miejsca. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
9 sty 2024
W dniu otrzymania zamówienia złożyłem reklamację, dostarczony towar wadliwy, do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji.
9 sty 2024
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji.
Czekam na zamówienie z dnia 20.12.2023 opłacone. Sklep prosi o opinie towaru, którego w ogóle nie dostarczył.
5 sty 2024
Dziękujemy za recenzję! Doceniamy Twoją szczerą opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i przepraszamy, że w tym przypadku nie byliśmy w stanie spełnić Twoich oczekiwań. Sprawa została już wyjaśniona, mamy nadzieję, że już wkrótce będziesz się cieszyć swoim zamówieniem
Piękne rzeczy ,ale jedno naczynie do zapiekania nie przetrwało transportu ( źle zapakowane- zabezpieczone).
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą jakość i przykro nam, że jeden z Twoich produktów nie przetrwał dostawy. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług pakowania i dostawy, dlatego doceniamy, że poświęciłeś czas, aby poinformować nas o tym problemie.
16 lis 2023

Nie zrealizowane zamówienia

Dostałam wiadomość że przesyłka się opóźni o 5 dni. Po 5 dniach zero wiadomości i aktualizacji zamówienia.
16 lis 2023
Dziękujemy, że zwróciłeś na to naszą uwagę! Rozumiemy, że oczekiwanie na zamówienie może być frustrujące i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać usługi na czas i informować klientów o wszelkich zmianach. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję Ci to wynagrodzić!
9 paź 2023
zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę, w dodatku część towaru nie dojechała a zwrotu póki co brak.
10 paź 2023
Dzień dobry, złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Część produktów, które Państwo zamawiali jest sprowadzana na konkretne życzenie Klienta, stąd dłuższy czas realizacji. Mimo, że na zwrot płatności mamy ustawowe 14 dni, staramy się zwroty wykonywać szybciej. Proszę dać nam choć dwa dni robocze na przelew :)
MR
Monika R.
Skawina
21 sty 2024

Otrzymałam uszkodzoną jedną filiżankę

Przyszedł uszkodzona jedna filiżanka . Mimo reklamacji nie dostałam, żadnej z informacji zwrotnej.
26 gru 2023
Niestety zamówienie przyszło uszkodzone. 5 takerzy pękniętych. Reklamacja złożona ale bez odzewu.
13 paź 2023
Patelnia przyszła uszkodzona. Napisałam emaila w tej sprawie, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.
16 paź 2023
8 sty 2024
Na sześć talerzy jeden całkowicie potłuczony a w drugim jeden bok wyżłobiony ostry i nie równy
8 sty 2024
Dziękujemy za poinformowanie nas o Twoich doświadczeniach z naszymi produktami! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i traktujemy ją bardzo poważnie. Prosimy o zgłoszenie sprawy bezpośrednio do Działu Reklamacji pod adresem reklamacje@nakrywamy.pl
31 paź 2023

polecajka

Gdyby nie fakt, że połowa zamówionych spodeczków pod filiżanki była rozbita dałabym5 gwiazdek
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Przepraszamy, że połowa spodków do Twojego zamówienia była uszkodzona i mamy nadzieję, że nie wpłynęło to zbytnio na Twoje doświadczenie. W Nakrywamy.pl jesteśmy zobowiązani do dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy Twoją szczerą recenzję i dziękujemy za danie nam szansy!
11 paź 2023

Brak 1 widelca

Garnki bardzo fajne. Sztućce też ocenę obniżam za to, że brakowało 1 widelca w komplecie 😞
12 paź 2023
Dzień dobry, braki w otrzymanym zamówieniu lub uszkodzenia, bardzo proszę zgłaszać mailowo do sklepu. Każda paczka jest pakowana pod nadzorem kamer; mamy możliwości sprawdzenia przesyłki i zamówienia, na podstawie zgłoszenia mailowego. Kontakt do Działu Reklamacji: reklamacje@nakrywamy.pl