Optima-sklep.pl  - UNIWERS.COM Partner COMARCH- Logo - Opinie

Optima-sklep.pl - UNIWERS.COM Partner COMARCH

Opinie (126) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (257)

Opinie nt. sklepu Optima-sklep.pl - UNIWERS.COM Partner COMARCH

Bardzo polecam

Jeśli szukasz nowego systemu ERP dla swojej firmy, zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Uniwers Partnera Comarch ERP Optima. Otrzymaliśmy szybką i profesjonalną pomoc w instalacji oraz konfiguracji. Gdy zgłaszam problem jeszcze tego samego dnia otrzymuję informację zwrotną. Pan Jakub jest zasze gotowy do pomocy. Sam system jest intuicyjny i prosty w obsłudze i bardzo usprawnia pracę. Polecamy!
14 sie 2024

Bardzo rzetelny partner. Wysokie umiejętności opiekunów. Szybka reakcja w nagłych przypadkach. Polecam. Opinia poparta wieloletnią współpracą.

Cenna współpraca z UNIWERS.COM

Cenimy sobie współpracę z UNIWERS.COM w zakresie obsługi kadrowo-płacowej Comarch. Trudności są rozwiązywane na bieżąco a zadania realizowane w szybkim tempie. Serdecznie polecamy
22 sie 2024
Polecam współpracę z tą firmą. Szybki i sprawny kontakt oraz miła obsługa. Wszystko profesjonalnie.
Szybka odpowiedź zwrotna, indywidualne podejście do klienta, super promocje
Polecam współpracę. Szybka i miła obsługa, profesjonalne podejście
Polecam zakup u Pana Krzysztofa. Profesjonalne doradztwo
Bardzo pomocna obsługa. Bezproblemowy zakup. Polecam
Przemiła obsługa. Profesjonalna obsługa.

podejscie do klienta

podejście do klienta, liczne promocje
Dobry kontakt.
15 lip 2024
W końcu "ktoś" konkretny! Długo szukałam sensownej firmy do pomocy przy Comarch i mam nadzieję, że w końcu znalazłam. Bardzo dobry kontakt, Pan Rafał jasno i klarownie tłumaczy, czuję się zaopiekowana. Dziękuję!
2 sie 2024
Kompletna i rzetelna obsługa zapytania ofertowego UNIWERS.COM. Bardzo dobra obsługa klienta. Wdrożenie oprogramowania odbyło się bez problemów.
10 lip 2024
UNIWERS.COM Partner COMARCH jest firmą, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Kontakt jest zawsze rzetelny i profesjonalny. Polecam serdecznie.
2 sie 2024
Kompletna i rzetelna obsługa zapytania ofertowego. Bardzo dobra obsługa klienta. Wdrożenie oprogramowania odbyło się bez problemów.
11 lip 2024
Bardzo dobry program. Pracownicy pomocni przy wyborze odpowiedniego pakietu oraz przy instalacji programu.
29 lip 2024
Profesjonalna obsługa, szybki kontakt
1 sie 2024

Sprawdzony od lat

Od lat sprawdzony dobry program!
26 lip 2024
Polecam serwis UNIWERS.COM