Optima-sklep.pl  - UNIWERS.COM Partner COMARCH- Logo - Opinie

Optima-sklep.pl - UNIWERS.COM Partner COMARCH

Opinie (128) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (260)

Opinie nt. sklepu Optima-sklep.pl - UNIWERS.COM Partner COMARCH

18 sty 2024
Produkt w porządku. Jedynie kontakt z klientem mógłby przebiegać sprawniej, gdyż nie udało nam się dodzwonić w pilnej sprawie.
Uniwers Com to niezwykle profesjonalna firma, której serwis zawsze dostarcza kompleksowe i skuteczne rozwiązania, spełniające najwyższe oczekiwania klientów. Ich zaangażowanie, fachowość i dbałość o satysfakcję użytkowników sprawiają, że korzystanie z ich usług to czysta przyjemność.

cenimy sobie długoletnią dobrą współpracę z firmą Uniwers.

Pozytywna opinia dotycząca współpracy z firmą Uniwers opiera się już na 2 letnim kontakcie z firmą, szybkiej i sprawnej realizacji usług sprzedażowych, posprzedażowych, serwisowych i dobrym kontaktem z pracownikami firmy. polecam Radosław Garnys Stare Kino sp. z o.o.
24 lis 2023

Viridis group sp. z o.o. opinia

Najcenniejsze program dla firmy zrozumiały i funkcjonalny , znaczna oszczędność czasu pracowników i kontrahentów. I żadnych zagubionych lub niedostarczonych dokumentów. Dodatkowym atutem jest szybka pomoc telefoniczna infolinii.
Polecam Uniwers.com, jesteśmy na początku współpracy (wdrożenie Optimy), jednak już mogę powiedzieć, że trafiliśmy w dobre ręce. Pełen profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, do tego szybkość reakcji.
AO
Arek O.
Bralin
Bardzo dobra jakość obsługi klienta, wszystkie wątpliwości wyjaśnione zostały od ręki. Program, który dzięki swoim funkcjom świetnie sprawdził się w naszej firmie. Polecamy współpracę, wszystko na najwyższym poziomie.
3 paź 2023
Kontakt z specjalistą w zakresie oprogramowania kadry płace plus ( tylko taki pakiet został zakupiony) jestem użytkownikiem tego oprogramowania jak również szybki kontakt z sprzedawcą.
21 lis 2023
Bardzo dobry i szybki kontakt z firmą. Na bieżąco rozwiązujące pojawiające się problemy w czasie w czasie wdrożenie oprogramowanie. Osoby wdrażające oprogramowanie bardzo kompetentne.
21 wrz 2023

Szybko, ale...

Szybko. Ale od początku byłam zapewniana o 5 darmowych godzinach. A dzis, kiedy chcę z nich skorzystać, okazuje się, że obwarowane jest to wystawieniem dodatkowych opinii.
22 wrz 2023

Polecamy współpracę!

Bardzo wysoka jakość usług. Program Comarch Optima wdrożony szybko i sprawnie. Kontakt z przedstawicielem sklepu - komunikatywny. Serdecznie polecamy współpracę!

ZAZ "Victoria"

Polecam współpracę, bardzo dobry kontakt, zawsze szybka reakcja, profesjonalnie i indywidualne podejście do klienta, Pan Krzysztof zawsze chętny do pomocy.

Bardzo dobry - polacam w 100%

Bardzo dobry kontakt z opiekunem. Bardzo wyczerpująco odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące produktu. Opiekun bardzo trafnie dobrał wymagane produkty.
20 paź 2023

Świetny program !

Program ma wiele możliwości do sprawnego i przejrzystego zarządzania firmą i dokumentami. Wzorowa obsługa klienta - uprzejmie i rzeczowo. Polecam
Polecam zakupy w tym sklepie. Doradcy bardzo profesjonalnie dobierają odpowiednie produkty wymagane do prawidłowego funkcjonowania.
23 kwi 2024
Jako biuro rachunkowe wybraliśmy oprogramowanie Comarch Optima - to świetny wybór, łatwość obsługi i wiele możliwości. Polecamy
8 gru 2023
Profesjonalna obsługa, znakomita realizacja nawet przy indywidualnych projektach. Bardzo rzetelny i terminowy kontrahent.
Sposób załatwienia wszelkich spraw związanych z problemami z działu kadry płace . szczególnie pomocna jest Pani Joasia
Profesjonalna firma. Bardzo dobry produkt. Cały zespół naszej firmy poleca program Optima oraz usługi Uniwers.com
19 paź 2023
Program intuicyjny. Szybkie wystawianie faktur. Dużo udogodnień. Wsparcie techniczne działa na wysokim poziomie.
17 lut 2024

Dobry sklep

Szyba i fajna obsługa, co bardzo cieszy. Zakupiony produkt też sprawia się dobrze, żadnych narzekań. Polecam!