Optima-sklep.pl  - UNIWERS.COM Partner COMARCH- Logo - Opinie

Optima-sklep.pl - UNIWERS.COM Partner COMARCH

Opinie (128) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (260)

Opinie nt. sklepu Optima-sklep.pl - UNIWERS.COM Partner COMARCH

15 lip 2024
W końcu "ktoś" konkretny! Długo szukałam sensownej firmy do pomocy przy Comarch i mam nadzieję, że w końcu znalazłam. Bardzo dobry kontakt, Pan Rafał jasno i klarownie tłumaczy, czuję się zaopiekowana. Dziękuję!
5 lip 2024
Polecam współpracę z firmą. Profesjonalne podejście do klienta, pracownicy życzliwi i bardzo zaangażowani w pomoc. Dużym atutem jest wsparcie na każdym etapie przy zakupie programu.
10 lip 2024
UNIWERS.COM Partner COMARCH jest firmą, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Kontakt jest zawsze rzetelny i profesjonalny. Polecam serdecznie.
11 lip 2024
Bardzo dobry program. Pracownicy pomocni przy wyborze odpowiedniego pakietu oraz przy instalacji programu.
16 lip 2024
11 lip 2024
10 lip 2024
5 cze 2024

Bardzo duże wsparcie

Pomimo bardzo dużej ilości pytań doradca sprostał wyzwaniu i służył pomocą przez cały czas nawet już po dokonaniu zakupu programu. Niestety nie wszystkie dane przez comarch są publikowane więc także został zaangażowany dział techniczny, który sprawnie dokonał objaśnień
17 cze 2024
Bardzo szybko przeprocesowana autoryzacja, szybkie umówienie na konfigurację oraz przejrzysta forma komunikacji bardzo ułatwiły wdrożenie
11 cze 2024
Zdecydowanie warto współpracować z UNIWERS.COM
3 cze 2024
Zdecydowanie warto współpracować z UNIWERS.COM
24 maj 2024
Pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy.
13 cze 2024
UNIWERS.COM to solidny wybór dla współpracy
19 wrz 2023

Współpraca z UNIWERS.COM

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze sklepem UNIWERS.COM, w którym zakupiliśmy program księgowy Comarch Optima. Od kilku lat wprowadzamy nowoczesne rozwiązania pracy w naszej firmie, staramy się dbać o rozwój i dobrze wyszkoloną kadrę, która pracuje na dobrym sprzęcie i najlepszych programach. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup najlepszego programu księgowego jaki jest w tej chwili na rynku. Współpraca z przedstawicielem firmy przebiegała bardzo szybko, płynnie i jasno, wszystkie wątpliwości zostawały nam na bieżąco wyjaśniane.Obecnie rozpoczynamy wdrażanie programu w firmie, kontakt ze sklepem w celu uzyskania wyjaśnień bądź zorganizowaniem szkolenia dla naszych pracowników przebiega bardzo dobrze. Nasz zespół jest zadowolony z profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych do systemu. Polecamy współpracę!

Polecamy współpracę z Uniwers.com

Kompleksowa obsługa zapytania ofertowego. Rzetelnie i szczegółowo przekazana wiedza z zakresu produktu Comarch Optima. Przeprowadzona prezentacja online podczas której przedstawiciele z pełnym zakresem wiedzy o oprogramowaniu skrupulatnie odpowiadali na każde pytanie oraz rozwiali wszelkie nasze wątpliwości. Po zapoznaniu się z naszymi, niemałymi wymaganiami - bez pośpiechu i ze spokojem zapoznali nas z produktem co finalnie przełożyło się na złożenie zamówienia na licencję. Przedstawiciele emanują doświadczeniem i wysokimi kompetencjami co przekłada się na bardzo poukładaną i owocującą współpracę.
W naszej ocenie firma Uniwers.com dała się poznać jako solidna i charakteryzująca się wysokim poziomem świadczonych usług, bazująca na doświadczonej kadrze, pozwalającej na wykonanie wdrożenia terminowo we wszystkich obszarach. Prace są wykonywane z dużą dbałością, dokładnością a niejednokrotnie specjaliści Uniwers.com sami proponują rozwiązania opierając się na doświadczeniu z poprzednich wdrożeń.
24 lis 2023

Viridis Group. sp. z o.o.

Pożądna jakość towaru motywuje do zakupu właśnie od tego sprzedawcy. W tym przypadku klasa asortymentu jest wysoka.Kontrahent potrzebujący dodatkowych informacji może bez obaw zwrócić się o niezbędne doradztwo. Pomoc, jaką przedsiębiorstwo oferuje klientom przy dokonywaniu wyboru, podnosi jakość obsługi.

Bardzo polecam współracę z Firmą UNIWERS.COM

Bardzo profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do klienta, szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania, pełna opieka i pomoc w procesie zakupu. Bardzo polecam współpracę z Firmą Uniwers.com
26 sty 2024

OPINIA BRZEGOWY

Pracę z tym programem zaczęliśmy od tego roku. Jest bardzo fajny i łatwy w posługiwaniu się. Jeśli jest jakiś problem a zadzwonimy do konsultanta to zawsze służą pomocą
6 maj 2024
Polecam, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, profesjonalna pomoc, szybka reakcja na zgłoszenie, miła obsługa. ZAZ Victoria - Wałbrzych