dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7381) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 245)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

21 cze 2024

Nie dostosowano się do prośby

W uwagach wpisałam, żeby zamówienie wyszło innego dnia, niż następnego, ponieważ nikogo nie było w domu, a paczki były bardzo ciężkie, żeby je nieść z punktu odbioru. Mimo to paczka przyszła dokładnie tego dnia kiedy prosiłam żeby nie przychodziła. Kontakt do kuriera również nie został przekazany mimo prośby.
25 cze 2024
Dziękujemy za Pani opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności związane z dostawą zamówienia. Osoba kompletująca zamówienie przeoczyła Pani komentarz dotyczący preferowanego terminu dostawy. Została już upomniana o tym zdarzeniu i odpowiednio poinstruowana, aby takie błędy nie miały miejsca w przyszłości. Chcielibyśmy również poinformować, że kurierzy nie mają obowiązku kontaktu przed dostawą, i niestety nie mamy wpływu na to, czy podejmą próbę kontaktu czy nie. Mamy nadzieję, że mimo tego incydentu pozostanie Pani w gronie naszych klientów. Pozdrawiamy
3 cze 2024
Zamówienie nie dostarczone piesek dwa dni głodny
4 cze 2024
Dzień dobry, przykro nam, że jest Pani niezadowolona z czasu realizacji zamówienia. Jest on uzależniony od wielu różnych czynników, np. okresy świąteczne. Staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej, zgodnie z naszym regulaminem robimy to maksymalnie w ciągu 48 godzin. Od momentu złożenia zamówienia Pani przesyłka została doręczona w ciągu dwóch dni roboczych. Pozdrawiam.
14 cze 2024
To dramat 2 tygodnie czekam na przesylke
25 cze 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji.
9 cze 2024
Nie otrzymałam zamówienia
11 cze 2024
Dziękujemy za opinię i chcielibyśmy poinformować, że zamówienie zostało przez nas wysłane, jednak wróciło na nasz magazyn jako nieodebrane. Ze statusów przesyłki wynika, że odbiorca odmówił przyjęcia paczki, dlatego został utworzony zwrot w naszym systemie. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli ustalić dalsze kroki w celu ponownego wysłania lub zachęcamy do złożenia nowego zamówienia, abyśmy mogli jak najszybciej przystąpić do jego realizacji. Pozdrawiamy
23 cze 2024
24 cze 2024
17 cze 2024
18 cze 2024
17 cze 2024
18 cze 2024
15 lis 2023

W zasadzie wszystko jest OK.

W zasadzie wszystko jest OK, natomiast uważam, że wgniecione puszki powinny być w niższej cenie, tak byłoby uczciwie. Niemal w każdej przesyłce są 2-3 puszki z wgnieceniem. Póki zawartość jest ok nie mam z tym większego problemu.
Informacja o tym, że zamówienie jest dla Draco jest bardzo miła ;) to co myślę, mogliby Państwo wprowadzić to np jakies mini próbki swoich produktów, ponieważ przyznam szczerze, że kupujac saszetki testowe jeśli nie przypadną one do gustu kociakowi, to najczęściej saszetka jest wyrzucona do kosza w całości, wiec takie rozwiązanie wiele by ułatwiło. Dodatkowo, czarne wieczko na puszki, które u Państwa zamówiłam, jest bardzo słabej jakości, tzn wygina się na różne strony i już przy pierwszym użyciu, mimo prób wyprostowania go, gdy wyjęląm puszke z jedzeniem z lodówki przykrytą tym wieczkiem, karma w środku puszki była wysuszona.
Podoba mi się wprowadzenie mniejszych opakowań (3 kg). Wielkim plusem są saszetki z próbkami karm. Rzep zapinający opakowanie jest super. Psica jest baardzo zadowolona z dużego wyboru smaków karm (nie lubi jeść codziennie tego samego). Jakość karm godna polecenia. Kurier gratis plus prezenty, ostatnio dostałam aż trzy i każdy super. Wszystko ładnie zapakowane przez pana Tomka, żadna puszka nie wgnieciona. Naprawdę polecam (kupuję tam od 8 miesięcy)