dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7381) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 245)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Dziękuję. Realizuję Państwo zamówienia szybko, a Prezes wywiązuje się prawidłowo z powierzonego mu zadania. Ściskamy łapkę Prezesa i dziękujemy za troskę. Dżeki, Alba, Czaruś i Kajtek oraz kotka Primka.

Miłe zakupy

Zakupy zawsze robię dzięki promocjom! Niestety szkoda że Dolina Noteci nie daje stałym klientom bonusów lub zniżek. Kiedyś tak było, zawsze jakiś bonus w paczce dla zwierzaka był.
13 sty 2024

Sklep Dolina Noteci

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie Dolina Noteci. Szybko, zgodnie z zamówieniem, dobrze zapakowane z dokładna informacą o realizacji. Polecam
Świetnie smakuje mojej kotce wszystkie smaki.Dziękuję że jesteście dobrymi ludzmi, które dbają o zwierzętach.
5 paź 2023

Firma ze wszech miar godna polecenia!

Co mi się szczególnie podobało: 1) Oszczędność przy zakupie bezpośrednio od producenta. 2) Szybka i sprawna dostawa, z powiadomieniami o zakończeniu poszczególnych jej etapów. 3) Wyraz mordy Miśka po degustacji. :-) 4) Efekty po kilku dniach od dodania nowej karmy do diety (Misiek to owczarek niemiecki o wrażliwym przewodzie pokarmowym). Co sklep może zrobić jeszcze lepiej? Hmm... Chyba nic. :-)
18 lut 2024
Za mało zróżnicowana oferta pokarmu Dolina Noteci dla KOCIĄT. Owszem, jest oferta innych firm ale jestem przekonana jedynie do Waszej marki. Ofery innych firm zawierają w dużej mierze galaretę. Wniosek: płacimy za rosołek a przecież wszystkie te pokarmy nie są tanie. Poza tym spróbowałam kiedyś pokarm innej renomowanej firmy. Moje kotki tego pokarmu nie tknęły.
7 gru 2023

Pies jest zachwycony:)

Dotychczas karmiliśmy pupila suchym żarciem, które nigdy nie było chętnie zjadane. Teraz gdy psiak ma 10 lat niestety musiał mieć usunięte kilka zębów. Przeszliśmy więc na mokrą karmę - ta jest pożerana w minutę po jej wyłożeniu. Jej skład i jakość na wysokim poziomie. Źal, że tyle lat katowalem Kukusia granulkami. Kloce czasami luźniejsze mu się trafiają ;))
11 lis 2023
prosta, bardzo wygodna i szybka forma składania zamówienia, cały proces odbył się bezproblemowo z bezpośrednią dostawą do domu. Wielka pochwała dla Pana Maćka!!! za eleganckie i bardzo profesjonalne spakowanie przesyłki. Produkt został zabezpieczony w sposób bardzo solidny!!! Bardzo zadowoleni klienci i konsument pies Fafik. Pozdrawiamy serdecznie
10 paź 2023
Moje zwierzaki od kiedy są na diecie z doliny Noteci diamentialnie się zmieniły. Futerko, masa ciała, energia... Wszystko na plus! Po samym zapachu z puszek lub worka z sucha karmą czuć, że jest to porządne jedzenie. A kociaki wcinają, że aż uszy się im trzęsą! Poleciłam mojej rodzinie te produkty dla ich podopiecznych. Efekty takie same!
23 kwi 2024
Od kiedy Perła jest z nami ,od listopada 2020 roku ,kupujemy tu karmę i nie tylko . Zawsze jesteśmy zadowolone.Teraz musi mieć specjalną dla psa z problemami trawiennymi i to też jest strzał w dziesiątkę. Perła ją uwielbia i jej jelita pracują jak trzeba,nie są odciążone.Supet sklep z ekstra produktami.Gorąco polecam każdemu.
23 kwi 2024
No generalnie to 3 puszki przyszły pogięte, jedna rozszczelniona i ciągle odbijałam się od waszego meila z informacją, że nie widać zdjęć wysłanych przeze mnie. Olałam temat, ale jak już jestem proszona o opinie to podzielę sie. To bardziej wina kuriera nawet w sumie. Ale sama karma i cena 5/5 gwiazdek

Poleca moja Nuka

Można kupić dużo smacznego (psiunia potwierdza) jedzenia z dowozem gratis, a dodatkowo często jest niespodzianką w formie chrupek wysokiej klasy lub/i możliwość kupienia jednego wybranego produktu za 1 grosz np. puszki dla innych zwierzaków czyli kotów by wypróbować. Bk koty są strasznie wybredne 😉
7 lis 2023

Paczka wyglądała bna nieuszkodzoną

Paczka wyglądała na nieuszkodzoną. Niestety gdy rozpakowałam okazało się że puszki górnego rządu z jednej strony Jaś uszkodzone, powgniatane i niektóre otwarte. Musiały zostać czymś uderzone. Sadze że to w transporcie, ktoś myślał ze ma zapakowane kamienie. Dobrze ze nie były uszkodzone bardziej.
1 lis 2023
Karma pierwsza klasa, pieskowi bardzo smakuje, zresztą jak wszystkie produkty, które kupuje w Dolinie Noteci. Towar solidnie zapakowany, błyskawiczna dostawa. Moim zdaniem wspaniały sklep, godny polecenia dla wszystkich, którzy chcą mieć zdrowych i szczęśliwych czworonożnych przyjaciół.
łatwość i wygodna forma składania zamówienia, szybko, sprawnie, bezproblemowo, krótki termin dostawy, profesjonalnie spakowany towar, idealnie zabezpieczony przed uszkodzeniem zawartości, co możecie zrobić lepiej - wystarczy nadal utrzymywać wysoki poziom jakości świadczonej usługi

Wysoka jakość

bardzo dobra jakość produktu, psy jedzą z chęcią (nawet mój wybredny owczarek niemiecki Wolfi), dobre wzornictwo opakowań, cena przy zakupie internetowym z firmy - do zaakceptowania - w sklepach często zbyt wysoka (50% drożej). Przesyłka starannie zapagowana. Obsługa InPost sprawna.
ES
Ewelina S.
Zgorzelec

IMIĘ OSOBY PAKUJĄCEJ

Zawsze były dołączane karteczki z osoba,która pakowała paczki,teraz ich nie ma.To był fajny pomysł,bo zawsze myślałam o danej osobie ,która daną paczkę pakowała.Chciałabym podziękować wszystkim,którzy paczki pakują i troszczą się o ich dostarczenie.Wesołych Świąt dla wszystkich!
Cielecina z pomidoram i super food - suszone mieso to ulubione produkty mojego psa. Osobiscie mysle ze sprawdzilo by sie cos w rodzaju punktow lojalnosciowych za kazde zamowienie powyzej 200 zl, lub 100 zl za ktore moglabym otrzymac voucher ze znizka na kolejne zamowienie.

Paczka tanie opakowana....z imienia mi…

Paczka tanie opakowana....z imienia mi moich uuuuukochany psiaków. No i mam problem gdy odparowuje następuje szaleństwo szczęk, galop.,.i latające miski po podłodze. szurszur. Uwierzcie najpiękniejszy widok dla mnie czyli szalonej pani, która kocha je nad swoje życie♥️😜
15 maj 2024

Same plusy

Moja Norka uwielbia mokrą karmę Doliny Noteci od szczeniaczka,kiedy dostanie,,puszkę "wiem, że jest dobrze nakarmiona tzn ma dostarczone w jedzonku wszystko co niezbędne dla niej.Dostawa oraz powiadomienia na najwyższym poziomie.Jestem bardzo zadowolona ż zakupów