dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7381) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 245)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

ES
Ewelina S.
Zgorzelec

IMIĘ OSOBY PAKUJĄCEJ

Zawsze były dołączane karteczki z osoba,która pakowała paczki,teraz ich nie ma.To był fajny pomysł,bo zawsze myślałam o danej osobie ,która daną paczkę pakowała.Chciałabym podziękować wszystkim,którzy paczki pakują i troszczą się o ich dostarczenie.Wesołych Świąt dla wszystkich!
Cielecina z pomidoram i super food - suszone mieso to ulubione produkty mojego psa. Osobiscie mysle ze sprawdzilo by sie cos w rodzaju punktow lojalnosciowych za kazde zamowienie powyzej 200 zl, lub 100 zl za ktore moglabym otrzymac voucher ze znizka na kolejne zamowienie.

Paczka tanie opakowana....z imienia mi…

Paczka tanie opakowana....z imienia mi moich uuuuukochany psiaków. No i mam problem gdy odparowuje następuje szaleństwo szczęk, galop.,.i latające miski po podłodze. szurszur. Uwierzcie najpiękniejszy widok dla mnie czyli szalonej pani, która kocha je nad swoje życie♥️😜
15 maj 2024

Same plusy

Moja Norka uwielbia mokrą karmę Doliny Noteci od szczeniaczka,kiedy dostanie,,puszkę "wiem, że jest dobrze nakarmiona tzn ma dostarczone w jedzonku wszystko co niezbędne dla niej.Dostawa oraz powiadomienia na najwyższym poziomie.Jestem bardzo zadowolona ż zakupów
"Do łapek własnych Ebi" Ten napis mnie rozczulił i utwierdził w przekonaniu, że dla Was ważny jest mój piesek. Poza tym paczka dotarła w krótkim czasie, dokładnie spakowana. Bardzo dobra cena artykułów 🥰Jestem w pełni zadowolona a mój pupil jeszcze bardziej 🫠🐾❤️
12 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z szybkiej dostawy paczki oraz sposobu zapakowania paczki! Spersonalizowanie przesyłki dla zwierzaka jest strzałem w dziesiątkę! Ponadto psiak nigdy wcześniej nie jadł karmy z takim smakiem jak tej z doliny Noteci. Gorąco polecam!
24 lis 2023

Funia i Tosia

Do jakości i terminowości nie mamy zastrzeżeń. Jedynie pytanie: dlaczego od dłuższego już czasu nie wpisujecie Państwo imion naszych kotek na kartonach? Nie da się ukryć, że było to bardzo sympatyczne i wyróżniało Waszą Firmę na tle konkurencji.
TW
Teodor W.
BORNE SULINOWO
29 paź 2023
Można powiedzieć, że już od lat żywię swoje zwierzęta (psa i kota) produktami zakupionymi w "Dolinie Noteci". Jak zauważyłem oferta coraz to bogatsza, więc pewnie przy niej zostanę ze względu na wysoką jakość usługi sprzedaży i samych wyrobów.
10 paź 2023
Zmówienie bardzo elegancko, solidnie zapakowane. Wszystko wewnątrz dobrze zabezpieczone. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Zakup przez stronę bardzo przejrzysty, łatwy. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam zakupy w Dolinie Noteci. <3
IG
Iwona G.
28 kwi 2024

Ekspresowa dostawa i smaczna, pożywna karma

Ekspresowa dostawa i staranne opakowanie przesyłki - jesteście jedyną firmą, która zapewnia tak wygodny uchwyt paczki! Zamówione chrupki, karma suszona ciepłym powietrzem bardzo smakuje moim kotom a jej skład jest imponująco pożywny :))
26 sty 2024
Mojemu pieskowi bardzo smakuje karma to jest już duży plus , zamówienie przyszło dosyć szybko i z tego się bardzo cieszę bo poprzednie już zjadła. Jak dla mnie to wszystko jest super I nie trzeba nic zmieniać i ulepszać. Pozdrawiam
30 maj 2024

Loki ma 2 miesiące i jest rasy Border Collie

Mój szczeniak chętnie je Wasz pokarm, skorzystałam również z Waszej informacji dotyczącej wielkości porcji i częstości karmienia, Loki prawidłowo przybiera na wadze . Dodatkowo podaje mu bulion warzywny ,gdy karma jest gęsta Dzięki.
AT
ADAM T.
WARSZAWA
6 lut 2024
jedzenie bardzo dobre ale ceny masakrycznie wysokie polepszenia wymaga czas wysyłki - w zdecydowanej większości sklepów z takimi produktami zasadą jest , że jeśli zamówienie wpływa przed 12-tą to wysyłka jest jeszcze tego samego dnia

Dajcie więcej. Ryś

Moja miska, nie wiem jakim cudem znalazła się na środku kuchni. No i trochę mi za mało dali tej wołowinki. A mój Pan coś tam jeszcze mówił, że szybka paczka i solidna firma. No dobra… lecę do lodówki, może teraz dadzą mi łososia. Ryś
Inne firmy mogą się od was uczyć jak powinien być zapakowany produkt, jedynie to uważam że starter w puszce powinien mieć bardziej miękką konsystęcję bo jest dla szczyli uczących się dopiero jeść a pozatym to wszystko profesjonalne
Szybkość wysyłki, praca BOK, pakowanie - wszystkie te elementy macie Państwo na świetnym poziomie. Można byłoby pomyśleć nad programem lojalnościowym i progach produktów gratisowych. Czy ktoś wyda 200zł, czy 800 wychodzi to samo.
9 sty 2024

POLECAM

Wszystkim, którzy mają swoich czworonożnych pupilków bardzo polecam Dolinę Noteci. Zakupy artykułów realizują terminowo, częste kody zniżkowe na kolejne zakupy, .... a najważniejsze, że mojemu Capri ogromnie wszystko smakuje.
15 lis 2023
Zamawiam co miesiąc od 2 lat , wszystko super pies zadowolony , jedyne co to czas realizacji jest o jeden dzień za długi . Wcześniej zamówienia składane dnia bieżącego rano były tego dnia wysyłane a teraz trwa to za długo .
10 lut 2024

Podoba mi się to co jedzą moje pupile❤️

Podoba mi się to, że mój piesek odżywia się zdrowym posiłkiem a i moje kotki uwielbiają suszone jedzonko. Co by można było zrobić lepiej, hmmm pomyślmy? Szczerze? Nie wiem jak dla mnie i moich pupili jest wszystko ok ❤️
2 cze 2024
Przysmaki dla mojego ulubieńca dotarły w doskonałym stanie i zdecydowanie przypadły Dianie do gustu. Jestem bardzo zadowolony z możliwości internetowego zakupu produktów Doliny Noteci - polska firma i doskonała jakość.