dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7381) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 245)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

31 gru 2023
Na wielki plus - czas realizacji! Wieczorem zamawiam u Was, by dwa dni pozniej odbierac przesylke w Inpost. Szczegolnie w porownaniu z Coco Karma. co z tego ze u nich troche taniej, jak dostawa 2 tygodnie od zamowienia!
Całe zamówienie i dostawa przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Dlatego też ja i moja rodzina oraz znajomi z mojego polecenia jesteśmy stałymi klientami firmy Dolina Noteci. Pozdrawiam i życzę zdrowych i wesołych świąt.
10 paź 2023
Szybka dostawa i bardzo fachowo zapakowana paczka. Z allegro wielokrotnie przyjeżdża porwany karton czasem do tego stopnia, że brakuje 1 puszki karmy. A tutaj ślicznie zaklejony karton do tego zafoliowany i zgrzany.
Miks karmy dla kota składał się tylko z dwóch rodzajów, a poprzednia dostawa zawierała całe opakowanie z jednym rodzajem karmy, w dodatku takiej, której mój Kot nie jada. Nie jestem zadowolony z takich sytuacji.
15 maj 2024
Szybka i profesjonalna dostawa, sposób pakowania-traktowanie każdego psiego klienta :) bardzo indywidualnie, szeroki wybór asortymentu, dla mnie super firma - wszystko na wysokim poziomie-nic bym nie zmieniała.
11 paź 2023
Firma jest bardzo solidna, zamówienia sà bardzo szybko realizowane. Korzystam z Waszych usług już któryś raz i nigdy się nie zawiodłam. A najważniejsze, że produkty przez Was oferowane smakują mojemu pieskowi.
25 gru 2023

Dobra jakość saszetek. Przygarnęłam ostatnio 3 miesięcznego kotka, bardzo mu smakują przysmaki. Paczka przyszła szybko. Na pewno z chęcią zamówię kolejne porcje! <3 w załączniku zdjęcie, zadowolonego Malfoya.
Nie usuwajcie opcji dostawy do paczkomatu dla większych zamówień, lepiej, żeby została np. wyszarzona z adnotacją "Limit wagi przekroczony", czy coś, niż w ogóle usunięta z listy. Bo się troszkę stresowałem :)
28 lis 2023
Paczka była bardzo profesjonalnie zapakowana. Była bardzo ciężka. Pechowo została umieszczona w najwyższej szafce paczkomatu. Może dałoby się to ulepszyć, żeby ciężkie paczki były umieszczane nie tak wysoko.
Zamowienie od ręki. Dostawa na miarę moich oczekiwań - szybka i solidnie zabezpieczona. Mam nadzieję, że nie jest to jednorazowy zakup. Będę chciała nadal korzystać z Państwa uslug. Polecam. Pozdrawiam J.P.
1 cze 2024
Dolina Noteci to solidna marka. Wszystko jest dobrze dograne. Karma pyszna /pytałam o opinię mojego przyjaciela/,opakowanie estetyczne,wszystko na czas. Mój pupil się uśmiecha ,a jak on to ja też. Dziękuję.
17 gru 2023
Jestem ogromnie zadowolona - jak zwykle szybko, sprawnie i bezproblemowo. Przesyłka bardzo dobrze zapakowana, zawartość - sama psia radość! Karma bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie. Polecam wszystkim!
Karma mokra bardzo smakuję mojemu pieskowi.Kupuję tą karmę już 2 lata..Nie zamienimy jej na nic innego..Tylko prosimy o jakiś rabat dla stałych kupujących.. Pozdrawiam wszystkich właścicieli czworonogów..
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
27 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Kod rabatowy -10% jest wysyłany po każdym zrealizowanym zamówieniu. Proszę o sprawdzenie wiadomości mailowej "Potwierdzenie wysłania zamówienia..." Pozdrawiamy.
9 lut 2024
Moje pupile są zachwycone zajadają z smakiem, oczywiście ja również zapakowane bardzo dobrze i ładnie i rozczulające podpis imion zwierzaków polecam całym sercem i napewno będzie y stałymi klientami 👏☺️
12 lis 2023

Udzielac rabaty klientom

Udzielac rabaty stalym klientom. Ceny natomiast dostosować do tych co ma media expert. 2,50 na dużym produkcie i 1,50 na małym TO JEST SPORO. Więc jak to jest, pośrednik jest tańszy od producenta?????

Dolina Noteci

Szybka dostawa, pięknie i solidnie opakowane, dodatkowo zabezpieczone folią. Jedzonko dla pieska idealne. Atutem firmy jest dbałość o detale. Aż miło wystawić tak wiarygodną opinie. Bardzo polecam!
KC
Krystian C.
Zielona Góra
21 lis 2023
moim skromnym zdaniem wszystko związane z moim zamówieniem, przebiegło perfekcyjnie z uwzględnieniem najmniejszych drobiazgów. kupuję różne rzeczy w różnych firmach ale "Dolina Noteci" jest top top.
29 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona z każdych zakupów, produkty są świetnie pakowane w kartony, bardzo szybka realizacja zamówienia i wysyłki, błyskawiczne. Z wielką przyjemnością wracam do sklepu na zakupy.
25 paź 2023
Najbardziej podobają mi się ceny. Szybkość dostawy również jest bardzo ważna. Jedyne co ostatnio wymagałoby poprawy to rozmowa z dostawcami - nie informują o pozostawieniu przesyłki pod drzwiami.
10 gru 2023
Opakowanie to była dla nas niespodzianka, odbiór do łap własnych :) Shelby zacierał łapy na zawartość oczywiście - a wcina aż mu się uszy trzęsą, więc niebawem czas na kolejne zamówienie puszek.