dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Wszystko jest bardzo dobrze. Karma dla moich psów jest najwyższej jakości. Proponuję "Tak trzymać" - bez zmian.
28 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z każdego zamówienia. Wszystko zawsze się zgadza jest dobrze zapakowane i opakowane.
23 kwi 2024
kontakt z Biurem obsługi klienta w poprzednim zamówieniu uznaje za skuteczny, dodatkowo bardzo miła obsługa
9 lut 2024
Wszystko ok. Szybka realizacja. Jak zawsze paczka zabezpieczona dobrze 🙂. Przyjemnie spędzanego czasu życzę 🙂
20 sty 2024
Szybka sprawna dostawa,. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Jesteśmy zadowoleni na pewno powtórzymy tu zakupy
16 sty 2024

POLECAM!

STRONY PRZEJRZYSTE , W SZYBKI SPOSOB MOZNA ODNALEZC PRODUKT. SZYBKA WYSYLKA I PROFESJONALNIE ZAPAKOWANA PACZKA
19 lis 2023

Polecam!

Jakość produktów, opakowania, cena, szybkość realizacji wysyłki, bardzo szeroki asortyment produktów dla psów.

Duzy wybór i szybka dostawa

Dosyć duży wybór smakołyków dla psich przyjaciół. Szybka dostawa z uroczym adresowaniem "do łap własnych...".
11 paź 2023

Uwielbiam ten sklep

Świetna szybka realizacja zamówienia, towar wysokiej jakości, spersonalizowana paczka z imieniem mojej kotki.
7 paź 2023
Polecam sprzedającego szybka wysyłka bardzo dobry kontakt, produkty bardzo dobre Sonia jest w dobrej kondycji
24 paź 2023
Wszystko mi się podoba- wielkość puszek, różnorodność karmy w zestawach mix oraz szybka realizacja zqmówieniq
16 maj 2024
Mój Bratek uwielbia saszetki,wszystkie smaki.Nie jeść już nic innego,więc dla mnie to jest najlepsza ocena
14 maj 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia Super polecam Mój pies chętnie zjada. Kondycja psa polepszyłaby się
8 lut 2024
Wszystko Super! Bardzo szybko i mila obsługa! Przyjemnie zaskoczyło napisane Imię Kota i Pieska na przesyłce
13 sty 2024
Dostarczone do łap własnych - rozwala system. Dostarczone szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam
5 sty 2024
Od 2 lat zamawiam dla Olafa karmę u Was jestem bardzo zadowolona DZIĘKUJĘ JA I Plaf.pozdrawiam serdecznie
31 paź 2023

Szybko i solidnie. Ale wielkosc paczki moglaby byc proporcjonalna

Szybko i solidnie, tylko opakowanie nieproporcjonalnie wielkie do zamowienia. Jakos wydaje mi się mało eko!
11 paź 2023
Jak zawsze zamówienie z Doliny Noteci jest wysyłane szybko i niezmiennie mnie rozczula Do łap własnych LOLO.
7 sty 2024
Jak zawsze szybką wysyłka. Karma idealnie dostosowana do smaku naszego pupila. Dużo nowości w dobrej cenie.
IG
Iwona G.
13 gru 2023

Profesjonalizm!

Szybką dostawa i genialnie opakowana przesyłka -paczkę można nieść dzięki sprytnemu ofoliowaniu kartonu :))