dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Pieski chętnie jedzą. Żadnych dolegliwości żołądkowych po niej nie mają, "2" regularnie i o właściwej konsystencji 🙃
22 lis 2023
Nie mam żadnych uwag. Zawsze szybko i solidnie wykonujecie swoją robotę, a mój pupil dzięki temu ma pełny brzuszek 🥰
6 maj 2024

Bardzo dobra karma suszona dla psiaka

Szybka przesyłka.Bardzo dobra jakość.Informacja na każdym etapie realizacji zamówienia.Prosta, czytelna aplikacja.
Najbardziej podoba mi się to, że mój piesek, a jest to już senior w wieku 15 lat, zajada z wielkim smakiem karmę🥰🥰🥰
14 paź 2023

Zadowolona

Kiedyś dostawaliśmy jakieś gratisy do zamówienia, smaki itp. Teraz nic nie bulo a jestem stałym zamawiaczem u Was.
2 paź 2023
Różnorodność smaków w pakiecie mokrej karmy (mix). Brak takiej ofert przy suchej karmie ( np. 5×1kg różne rodzaje)
2 paź 2023
Wolałabym aby opakowanie było bardziej dostosowane wielkości ą do zawartości - za dużo ścinek z brudnej makulatury.
Karma jest pięknie i solidnie zapakowana mimo dużej wagi ,nigdy nie zdażyło mi się żeby dotarła do nas uszkodzona
JG
Justyna G.
Sułkowice
4 sty 2024
Wszystko ok. Zamówienie dobrze zapakowane i szybko dostarczone. Jakość karmy jak zwykle bezkonkurencyjna. Polecam.
Wszystkie karmy muszą być pyszne..... gdyż moje pieski je uwielbiają , zostawiając puste miseczki. Gratulacje 👍😘🐕.
22 lis 2023
Błyskawiczna dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem, umiarkowane ceny i moje zwierzaki jedzą ich karmę z chęcią.
20 lis 2023
Wszystkie zwierzaki zadowolone z jedzonka i smaczków....Ale karton i tak z tego wszystkiego najbardziej oblegany..
1 lis 2023

Gandolfo

Mój pupil bardzo zadowolony z karmy suchej jak i mokrej. Poleca. Bardzo szybka i profesjonalna dostawa zamówienia.
2 wrz 2024

Realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia, promocje i rabaty oraz gratisy do zamówienia. Czy coś można zrobić lepiej? Chyba nie🙂
20 maj 2024
Oprócz tego że zamówienie zostało zrealizowane dość późno (wtorek, a otrzymałam w poniedziałek) to jak zawsze ok.
6 lis 2023
Karma dobrej jakości, zawsze solidnie zapakowana, więc dociera w całości, to ważne przy zamawianiu dużej ilości.
30 maj 2024
Wspaniałe jedzenie dla pieska, naturalne, zdrowe. Bardzo pieskowi smakuje. Polecam sklep. Przesyłka expresowa.
Uważam, że wszystko jest super, fachowe załatwienie zamówienia. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję. Pozdrawiam 🙂
LP
Liliana P.
Wągrowiec

Perfekcja

Współpraca z Doliną Noteci to czysta przyjemność.Towar zgodny z opisem,dostarczony szybko w solidnym opakowaniu.
12 gru 2023
Szybka dostawa, solidnie zapakowane. Jestem bardzo zadowolona. Piesek zajada się saszetkami, bardzo mu smakują.