dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

12 paź 2023

Siper

Została udzielona mi pomóc w sytuacji z problemem w zamówieniu. Przesyłka dostarczona bardzo szybko.

realizacja zamówienia

Krótki termin realizacji zamówienia. Jestem bardzo zadowolona 🙂 bez żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam
8 lut 2024
Wszystko w porządku, szybka dostawa, towar ok., tylko za małe cyferki, bo kurier dzwonił do sąsiada.
28 sty 2024
Zwierzęta nie mogą się doczekać kiedy dostaną posiłek i nie odchodzą od misek przed ich wilizaniem
26 sty 2024
Wiele razy już zamawiałam i nigdy się nie zawiodłam.Jestem bardzo zadowolona i dalej będę zamawiała.
Do zakupu przekonał mnie dokładny opis co przy alergikach jest bardzo ważne. Szybka dostawa .Polecam
31 paź 2023
Dostawa bardzo szybka, koty i pies zjadają swoją karmę bez "marudzenia". Niczego nie trzeba zmieniać
Szeroki asortyment,przystępne ceny oraz szybka dostawa.Te cechy charakteryzują dobrą,solidną firmę.
27 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia, jeśli mam problem zawsze ktoś pomoże . Wspaniała karma dla piesków .
10 paź 2023
Szybko i Profesjonalnie. Paczka jak zawsze Elegancko zapakowana, z imieniem Psiaka, do Łap Własnych
20 maj 2024

opinia

Bardzo miły pan kurier, przy większych regularnych zamówieniach 1 puszka gratisu to trochę mało :)
Wszystko w jak najlepszym porządku. Solidnie zapakowane,świeże i na czas. Dziękuję.Polecam sklep.
31 paź 2023

Dobra jakość

Szybka, bezproblemowa realizacja zamówienia, produkty dobrej jakości, smakują futrzastym klientom.
2 cze 2024
Natychmiastowe potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Przesyłka dostarczona następnego dnia. Super?
To była dostawa szybsza niż wiatr ! Bardzo dziękuję za zrozumienie problemu. Jesteście wielcy !!!
Polecam sklep, bardzo szybka wysyłka. można lepiej pakować puszki bo niektóre były pogniecione.
27 sty 2024
Szybka wysyłka,mile prezenty za zakupy,fajne pudełko adresowane do łap własnych naszego zwierzaka
25 lis 2023
Dziękuję za spełnienie mojej prośby o zapakowanie wszystkich zamówień w jedną paczkę kurierską:)
23 lis 2023
Jak zwykle paczka dotarła błyskawicznie. Wysoka jakość usługi A pieski zadowolone z przysmaków
21 lis 2023

Dzięki ! Wszystko bardzo profesjonalnie…

Wszystko bardzo profesjonalnie zorganizowane, szybka dostwa, nic nie zmieniajcie - jest super!!!