dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

10 maj 2024

Karma jakiej szukałam

Czas realizacji zamówienia, karma, a także piękne pudełko - wszystko zasługuje na pochwałę ;)
3 maj 2024
Duży asortyment w bardzo dobrej jakości; obsługa szybka, miła i sprawna; lubię tu robić zakupy.
25 kwi 2024
Karma bardzo smakuje mojemu pieskowi, będę do Was wracać. Dziękuję za expresową przesyłkę😀
Kupuję tu już od jakiegoś czasu .Wszystko jest ok a najważniejsze że psiak zadowolony .Polecam .
Karma suszona Premium w 3 kg opakowaniach strzał w dziesiątkę 👍 karma super, piesie się zajadają
25 gru 2023
Kupuję karmę dla Tusi tylko z Doliny Noteci. Bardzo jej smakuje sucha i mokra. Jest duży wybór.
24 lis 2023
Paczka ślicznie zapakowanai podpisana imionami zwierzaków. Super pomysł. Błyskawiczną wysyłka.
31 paź 2023
Polecam zakup karmy w tym sklepie, ktora jest dobrej jakości,.należycie opisana, dostawa szybka.
11 paź 2023
Podoba mi się szybka realizacja zamówienia, bardzo dobra jakość i korzystne ceny karmy dla psów.
31 maj 2024
Rzetelność profesjonalne podejście do klienta, krótkie terminy realizacji. Polecam wszystkim.
15 maj 2024
Za każdym razem jestem zadowolona, co miesiąc zamawiam paczke ;) zawsze jest dobrze zapakowana
19 lis 2023
Wszystko ok Opakowania z różnorodnymi gramaturami są przydatne szczególnie do przetestowania.
11 paź 2023
Bardzo szybka realizacja.Towar zgodny z zamówieniem.Psiak zachwycony zabawkami i smaczną karmą.
Bardzo dobry produkt, pies zadowolony :) Szybką, bezproblemową wysyłka. Zdecydowanie polecam.
BM
Barbara M.
Duisburg
9 sty 2024
Bardzo szybka wysylka . Mialam problem ,ktory zostal pozytywnie i szybko rozwiazany . polecam
2 gru 2023
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z jakości zamowionego towaru, ceny oraz szybkiej dostawy.
11 maj 2024
Psiak je chętnie,karma jest z dużą ilością mięsa mimo że jest niejadkiem pałaszuję ją od razu
13 kwi 2024

Tuptuś daje 5 😉

Nasz tuptuś jest mega zadowolony i ze smakiem zamiata wszystkie karmy z firmy Natural Taste 😎
14 sty 2024
Szybka wysyłka, Largo je ze smakiem. Jest uczuleniowcem i tylko po tej karmię się nie drapie
7 sty 2024
Zamawienie realizowane jest w krótkim czasie. Bardzo dobra komunikatywność z firmą kurierską.