dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7408) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 297)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

7 sty 2024
Zamawienie realizowane jest w krótkim czasie. Bardzo dobra komunikatywność z firmą kurierską.

Bardzo dobra jakość karmy

Towar dobrze zapakowany, szybka dostawa, bardzo dobra jakość karmy i duży wybór składu/smaku.
2 gru 2023

Sipro pies

Dibrej jakosci produkty. Świetnie zapakowana przesyłka. Pełna informacja o dostawie. Polecam
3 lis 2023
Szybko, wszystko zgodnie z opisem. Karma na wysokim poziomie. Piesek ciagle czeka na dokładkę
2 wrz 2024
Bardzo szybka dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem plus niespodzianka. Floki zadowolony 😊
7 maj 2024

Polecam!

Szybko i sprawnie. Paczka bardzo dobrze zapakowana. Możliwość dedykacji dla zwierzaka super!
Płatność blikiem. Informacja na bieżąco o postępach w realizacji zamówienia. Szybka dostawa.
Wszystko odbyło się sprawnie ,piesek zadowolony i właścicielka też 😉😉 pozdrawiamy i polecamy
Bardzo szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka. Benek bardzo zadowolony z pysznego jedzenia.
20 lis 2023

Zadowoleni

Od bardzo dawna kupuję dla moich pupili karmę z Doliny Noteci. Wszyscy jesteśmy zadowoleni.
27 paź 2023
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Z przyjemnością skorzystam jeszcze z Waszych usług .
15 maj 2024
Jedzonko bardzo ładnie pachnie miseczki wylizane do czysta...nawet wybredny kot nie marudzi

Świetna karma!

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Super karama! Pieski moje bardzo chętnie ją jedzą.Polecam!
Jedzonko jak zawsze smakuje moim pupilkom. Przesyłka dobrze spakowana i szybko dostarczona.
26 kwi 2024
Wspaniała sprawa że mogę zakupić jeden rodzaj interesującej mnie karmy w dowolnej ilości.
4 sty 2024

Karma suszona powietrzem

W końcu znalazłam suchą karmę, którą mój pies uwielbia. Bardzo dziękuję za szybką wysyłkę
super sposób pakowania. bardzo mocny. Aby uszkodzić przesyłkę kurier musi się "napracować"
KB
Karola B.
Gdańsk
21 lis 2023

Rewelacyjne produkty

Szybkość realizacji zamówienia, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny oraz gwarancja jakości.
6 lis 2023
Karmę znam, kupuje od dawna. Moje psiaki bardzo ja lubią. Nie ma co poprawiac, jest super!
EP
Edyta P.
Skarżysko-Kamienna
28 paź 2023
Sklep warty polecenia. Super przysmaki. Skład przysmaków 100% naturalne. Karmy też super.