dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7408) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 297)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

7 sty 2024
Moj pies jest w siodmym niebie. Karma jest w przyzwoitej cenie, brdzo dobra jakosciowo
Serdecznie polecam zarówno produkt jak i firmę. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie.
Wszystko zgodne z opisem jestem bardzo zadowolona na pewno wrócę do ponownych zakupów
Pełen profesjonalizm tylko mały wybór dostaw kiedyś był paczkomat którego mi brakuje
21 sty 2024

Filipek

Jestem bardzo zadowolona ,wszystko okey i co najważniejsze szybka dostawa przesylki.
21 sty 2024
Bardzo szybka realizacja. Zachęcam do zakupów. Moja sunia również zachwycona smakiem
Szybkość realizacji, wysoka jakość produktów oraz wysoka jakość zapakowania przesyłki
30 gru 2023
przystepne ceny szybka wysylka dobrej jakosci produkty plus gratis na nastepne zakupy
26 lis 2023
Jestem super zadowolony i to tak bardzo że zeżarłem psu 2 puszki na obiad … polecam
10 lis 2023
Bardzo podoba mi się szeroki wybór asortymentu ,świetna jakość oraz szybka dostawa ♥️
7 lis 2023
Jak zwykle realizacja zamówienia ekspresowa i kompletna. Pieski bardzo zadowolone :-)
16 paź 2023
bardzo dobrze zapakowane, kartony ofoliowane jak zwykle fantastycznej jakosci karma!
Starannie opakowane i bezpiecznie dotarło z imienną identyfikacją osoby obsługującej
26 sty 2024

Zadowolenie mojego przyjaciela jest najlepszą rekomendacją.⭐⭐⭐⭐⭐. Dziękuję.
28 lis 2023

Szybka dostawa. Super zapakowane Strona internetowa mogłaby być bardziej przejrzysta
25 lis 2023
Świetnie zabezpieczona przesyłka, puszki dotarły w idealnym stanie! Bardzo dziękuję!
14 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka paczka dobrze spakowana ,towar zgodny z opisem .Super polecam
20 kwi 2024

Koty uwielbiają tę karmę

Szybka dostawa, solidne opakowanie, zgodność z opisem. Koty uwielbiają to jedzenie!
Paczka zapakowana perfekcyjnie! Żaden z zamówionych produktów nie jest uszkodzony.
Przesyłka dotarła bezpiecznie. Karma chyba smaczna, bo piesek się zajada. Polecam.