dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7408) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 297)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Przesyłka dotarła bezpiecznie. Karma chyba smaczna, bo piesek się zajada. Polecam.
Wszystko bardzo dobrze oprócz czasu wysyłki zbyt długi czas oczekiwania na wysyłkę
Karma super, przesyłka bardzo szybka i paczka zapakowana bardzo starannie, polecam.
Wszystko jest ok. Paczka pięknie zapakowana. Dobrze zabezpieczona. Z miłą karteczka

Mega zadowolony zamawiający:))

jestem jako klient bardzo zadowolony z produktu oraz szybkiego wysłania zamówienia
pies, mimo, ze z wiekim robi sie wybredny, to zawsze da sie skusic na suszona karme
17 lis 2023
To przede wszystkim moja sunia uwielbia karmę Premium. Dobra jakość w dobrej cenie.
JM
Joanna M.
Szczecin
3 lis 2023

Mokra karma

Świetna mokra karma dla psów, bardzo urozmaicona. Mojemu pieskowi bardzo smakuje.
29 kwi 2024
Bardzo szybka i sprawna obsługa, karma bardzo chętnie jedzona przez moje pieski 🐕
Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Karma bardzo smakuje pieskowi. Polecam.
16 sty 2024
Polecam. Szybka i sprawna obsługa klienta. Smak i jakość karm na wysokim poziomie.
SJ
Sabina J.
Raduczyce
Łatwość w zamawianiu,pilotaż ,szybka dostawa .karma bardzo dobra biorę od paru lat
5 sty 2024
Zamówienie przyszło bardzo szybko. Dobrze zapakowane, a zawartość zgodna z kupnem.
4 sty 2024

Polecam!!!!

Szybka realizacja i dostawa i karma, którą zamawiam moja sunia je z przyjemnością.
GG
19 lis 2023
Szybka sprawna dostawa a najważniejsze pluszaków smakuje a jest wybredny polecam
16 lis 2023
Wszystko w porządku, nie pierwszy i nie ostatni zakup, sprawnie i szybko- polecam
8 maj 2024
Mniej papieru w pudełku cześć zrealizowane zamówienie szybko i bardzo dobrze .
25 lut 2024
Kot chętnie je karmę zarówno suchą jak i tę z saszetek więc czego chcieć więcej.
10 sty 2024
Od kilku lat kupuje w tym sklepie i jestem zadowolona.Wszystko ok. Polecam sklep.
23 gru 2023
Szybkość realizacji👍dostawa zgodna z zamówieniem pod same drzwi👍 Wielkie dzięki 😁