dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 014)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

23 sie 2024
ES
Elżbieta S.
Białobrzegi
23 sie 2024

Granda

To jest granda nie po to zamawiam 60 puszek z jedzeniem dla psa aby dostać 30 puszek jednego rodzaju jedzenia. Mój biedy pies będzie teraz jadł co drugi dzień to samo przez najbliższe 60 dni. Mama nadziej że nic mi nie powie, ale więcej już u nich nie kupię. GRANDA. MACEI W NOSIE KUPIJĄCYCH. Przy okazji realizacja zamówienia była bardzo długa ponad tydzień.
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy.
27 sie 2024
Czekam na przesyłkę zdecydowanie za długo, jeszcze nie dawno była na drugi dzień a tu zaraz minie tydzień
29 sie 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam.
Proszę pakować dodatki do głównego zamówienia, które nie są przeterminowane.
24 sie 2024
26 sie 2024
9 sie 2024
Sklep posiada karmy bardzo dobrej jakości, zarówno mokre jak i suszone. Dostawa jest bardzo szybka. Opcja "do paczkomatu" jest dla mnie bardzo wygodna, odbieram w dogodnym terminie. Polecam sklep, kupuję tutaj karmę i dla psa i dla kota. Przy większych zakupach można wybrać "gratis" dla zwierzaków. Czasami też w paczce czeka mała niespodzianka...
12 sie 2024
prowadzę jednoosobowe gospodarstwo, jestem osobą niepełnosprawną dlatego bardzo ucieszyły mnie mniejsze porcje, część zamrażam - nie zmienia to ich smaku po rozmrożeniu, Byłoby dobrze, gdyby kiełbaski i paróweczki doczekały się też zmniejszenia porcji. wędliny nie ociekają tłuszczem, na moją prośbę dostaję na prawdę bardzo ładne. Przydatne są również większe porcje ięs do pieczenia a nie tylko kotlety /nie wolno mi jeść smażonego/ Smak wyrobów jest doskoały , aby tak dalej pozdrawiam
14 sie 2024
Podobało mi się, że dostawa była szybka i elegancko zapakowana. Myślę, że można dokładać drobne smaczki, pod rodzaj zamówienia. Jeśli gastro i coś jest małego gastro, było by fajnie. Można jakąś pierdółkę dla kota podrzucić lub jakiś mały ekstra smaczek dla psa. Może akurat zwierzakowi się spodoba. Wtedy jest szansa, że i właściciel powiększy asortyment zakupowy.
15 sie 2024
Szybko, bardzo szybko realizowane zamowienia. Paczka dedykowana czworonożnemu klientowi- do łap własnych...Przemyślane pakowanie, no i najważniejsze- jakość, szczegolnie suszone karmy. Duzo promocji. Tak, Tak i jeszcze raz na Tak Maria i Gustaw
7 sie 2024

Staranność i szacunek

Dostawa zawsze szybko i sprawnie, paczka estetycznie zapakowana, mimo zawartości, bo można pomyśleć, ze to „ tylko” jedzenie dla psa. Ale pracownicy zawsze przykładają do tego wiele uwagi i staranności i za takie podejście ogromny szacunek ♥️
4 sie 2024
Miła i fachowa obsługa, szybka wysyłka:) najlepiej zapakowana karma jakąkolwiek zamawiałam, solidnie spakowane i w całości dostarczane 👍a oprócz tego pudełka mogą posłużyć do innych celów :)) dodatkowy plus za prezenciki w postaci smaczków 😉
23 lip 2024

POLECAM 100%

Jak zawsze zamówienie przygotowane perfekcyjnie. Bardzo dobrze zabezpieczone. Dodatkowo co raz czekają na Nas niespodzianki :) polecamy! Nigdy nie zawiedliśmy się zamawiając od Państwa, a jesteśmy wiernymi klientami od dłuższego czasu 🫶
10 sie 2024
Kupilam karme polsucha z wolowina,oraz z kurczakim w opakowaniach kilogramowych na probe,czy bedzie mojemu pieskowi smakowac,najwidoczniej trafilam , bo zajada te karme z apetytem, zakup tej karmy bedzie ponowny.
22 sie 2024

Szybko, sprawnie, smacznie i z gratisem

Szybko, sprawnie- jakość jak zawsze najlepsza. Psina zadowolona. Gratisy cieszą opiekuna :-) Dostawa szybka i dobrze zabezpieczone produkty, jak porcelana- szacunek i uznanie dla ludków pakujących!
6 sie 2024

„Szybko, starannie, zgodnie z opisem”

Towar zgodny z opisem, szybka realizacja. Paczka została starannie zapakowana przez osobę zajmującą się danym zamówieniem (dziękuję Panie Patryku za staranność). Karton był również ciekawie opisany.
19 sie 2024
Szybka i profesjonalna obsługa. Dobrze opisane produkty. Solidnie spakowane zakupy. Bardzo sympatyczne karteczki z Imieniem osoby, która pakowała zamówienie. To jest mój sklep. Zdecydowanie polecam
28 lip 2024

Super, polecam! :)

Dolina Noteci jak zawsze oferuje produkty doskonalej jakosci w przystepnych cenach - docelowemu odbiorcy aż sie uszy trzęsą, gdy pałaszuje :) Do tego swietna obsluga i szybka realizacja zamowien.
30 lip 2024
Dziękuję za szybką przesyłkę. Karma Waszej firmy jest ulubioną karmą od lat mojej suni. Paczka z puszkami porządnie zapakowana no i monitoring dostawy zrobił swoje na kolejny plus. Pozdrawiam
4 sie 2024
Szeroka oferta dobry opis zgodny ze stanem faktycznym szybka realizacja i dobrze zabezpieczony towar, wiele opcji zapłaty i dostawy. Jedyne życzenie trochę niższa cena. Po za tym same plusy