dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 014)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

NM
Nadia M.
Złotów
19 sie 2024
Polecam. Nigdy nie miałam problemów w tym sklepie a zakupy robię już od kilku lat. Zamówienie realizowane natychmiast po zamówieniu więc zwykle dwa dni po zakupie oczekuję kuriera.
25 lip 2024
Produkty które kupuję u Was bardzo smakują mojemu psu. Szybka i wygodna dostawa. Mam jedną uwagę, za mało jest dobrej karmy mokrej dla psów będących w trakcie odchudzania. Pozdrawiam
21 sie 2024
Porządnie zapakowana paczka, szybka wysyłka. Karma psia smakuje moim pieskom , kocia kotkom (choć odwrotnie też się zdarza). Jestem zadowolona z produktu i z obsługi. Dziękuję:)
30 lip 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, kolejny raz. Karma sucha jak i mokra smakują psu. Wygoda zamawiania poprzez aplikacje. Polecam. Oczywiście informacja na kartonie do kogo paczka
CK
Cecylia K.
Niepołomice
1 sie 2024
Jestem zachwycona karmami suszonymi "Doliny Noteci"- psy ją uwielbiają. A sklep internetowy działa bardzo sprawnie- szybka dostawa, dobrze zapakowane zamówienie. Polecam!
3 sie 2024
Mój pies zanim zachorował jadł pokarm dla seniora, teraz gdy ma niewydolność wątroby okazało się, że w Dolinie Noteci mogę kupić pokarmy hepatic suchy i mokry. Brawo !
9 sie 2024

Solidnie i szybko

Szybka dostawa, towar solidnie zapakowany, miłe niespodzianki . Dla stałych klientów mógłby być dodatkowy stały rabat, a nie tylko dla pierwszego zamówienia.
30 lip 2024

będę tu wracać

zawsze znajdę karmę i smakołyki dla mojego słodziaka, jest bardzo zadowolona i cieszy się kiedy otwieram podpisane pudełko:) wie że będzie coś dobrego
7 sie 2024
szybka dostawa a co najważniejsze mój "francuski" piesek wszystko zjada aż się uszy trzęsą, a nie było łatwo trafić na coś co zaspokoi jego gusta :)
3 sie 2024

Radość otwierać tę paczkę!

Wszystko na poziomie- wysoka jakość produktów (karmy mokre dla kotów i psa seniora), porządnie zapakowana -eko paczka firmowa (dziękuję Rafał:))
11 sie 2024
Zamówienie jak zawsze super zrealizowane. Polecam ten sklep. Jestem stala klientka. Szkoda że nie ma rabatów dla stałych, wiernych klientow
20 sie 2024

Realizacja zamówienia

Szybka i sprawna realizacja zamówienia, informowanie na bieżąco o etapach wysyłki. Jednym słowem rzetelna firma, godna polecenia 🙂
17 sie 2024

Świetna obsługa i super produkty!

Bardzo szybka wysyłka i świetna komunikacja :) Nasze psiaki zajadają się pyszną karmą suchą PIPER oraz Dziczyzną Gorąco polecamy!
25 lip 2024
Wszystko przebiegło dobrze. I czas realizacji zamówienia i doręczenie paczki, i zawartość paczki były bez zastrzeżeń. Pozdrawiam!
4 sie 2024
Szybko, sprawnie, dobrze zapakowane. Dzisiaj mój piesio zjadł z puszki po raz pierwszy i bardzo mu smakowało. Pozdrawiam
19 sie 2024

Bardzo wybredny piesek uwielbia karmę Dolina Noteci

Bardzo szybka dostawa. Pieseł uwielbia karmę z kurczaczkiem 🐣 a jest bardzo wybredny. Dolina Noteci jest jego faworytem.
6 sie 2024
Sklep polecam mój pies bardzo lubi jedzonko ale niestety zamówiłam 2 duże przykrywki i 3 małe a dostarczono 5 małych.
9 sie 2024
Jedzonko z bardzo dobrym składem. Mój piesek jest niejadkiem, ale odkąd dostaje Dolinę Noteci nie odchodzi od miski 😊
28 lip 2024

Dziękujemy

Zawsze bezproblemowo, szybka dostawa i..mała niespodzianka w paczce. Indi bardzo dziękuje za suszone wątróbki. 👍🐕❤
6 sie 2024
Świetna karma, moje dwa przytulasy: york i maltańczyk bardzo chętnie ją zjadają. Z czystym sumieniem polecam.