dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 014)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

31 lip 2024

Piesek zadowolony

Ostatnio wszystkie produkty tzn. sucha jak i mokra karmę zamawiam z Doliny Noteci... piesek zadowolony.
6 sie 2024

Polecam karmę markę i sprzedawcę

Szybka przesyłka bardzo dobrze zapakowana. Moje pieski polubiły się z tą karmą. Nie występuje alergia.
17 sie 2024
Mojej kotce bardzo smakowała karma ,jadła ją po raz pierwszy .Właśnie będę składać kolejne zamówienie.
7 sie 2024
Szyba dostawa, karma smakuje mojemu psiakowi. Firmie wystawiam 5+ za całościowe podejście do klienta 👍
2 sie 2024
Transakcja bez zastrzeżeń. Krótki czas realizacji zamówienia. Solidne opakowanie. Karma bardzo dobra.
3 sie 2024
Szybka dostawa, dobrze zapakowane. Gdybym mogła jeszcze odebrać z paczkomatu w InPoście byłoby super.
18 sie 2024
Mój psi synuś wypróbował już różne karmy , jedynie do doliny noteci biegnie z prędkością światła :)
11 sie 2024
Jak zawsze przesyłka dotarła szybko i bez problemu
31 lip 2024
sprzedawca godny polecenia,ekspresowa wysylka !POLECAM !!!!! Mokra karma bardzo smakuje pisełowi.
29 lip 2024
Świetna karma mój niejadek suchej nie chcial jeść a tu zdziwienie że zjada aż mu się uszy trzęsą 😊
CA
Cezary A.
Wołomin
11 sie 2024
Wiele karm podawałem mojemu psu i stwierdziłem, że najchętniej je firmową karmę mokrą premium.
15 sie 2024
Jak zawsze wszystko sprawnie i szybko. Zamówienie naj częściej jest juz u mnie na drugi dzien
20 sie 2024

Zadowolony

Uważam, że wszystko jest bardzo dobrze i trudno mi się wykazać radą co zrobić jeszcze lepiej.
12 sie 2024

Pozytywny

Obsługa sprawna zastrzeżeń. Paczka dobrze zapakowana. Karma smaczna. Piesek zjada z apetytem.
17 sie 2024
Szybka dostawa. Zadedykowana przesyłka. Dodana kartka z informacją kto paczkę przygotował.
13 sie 2024
Szybkość realizacji zamówienia, ekologiczne wypełnienie paczki i wizytówka osoby pakującej.
21 sie 2024
Realizacja zamówienia bardzo szybka, wszystko na najwyższym poziomie towar zgodny z opisem
29 lip 2024
wszystko ekstra :) smaczne (zakładam!) jedzonko, szybka dostawa - czego chcieć więcej?
24 lip 2024
Zamawiałem towar nie pierwszy raz. Zawsze jest super i bez problemów. Godni polecenia.
21 sie 2024
Bardzo dobrze zapakowany produkt, porządny karton i taśma papierowa. Szybka wysyłka.