dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7336) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 176)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

18 lip 2024
Strona działa fatalnie. Nie ma możliwości przejścia od razu do np. 14 strony - / trzeba przesuwać od pierwszej strony wszystkie strony aby dojść do produktu. Po włożeniu wybranych produktów do koszyka, zamknięciu strony i ponownym wejściu koszyk jest pusty - produkty powinny zostać w koszyku co najmniej jeden dzień Inne firmy trzymają koszyk kilka dnia. Karma mokra dla psa w małych puszkach 185 g porozrzucana bez logiki na różnych stronach. Wybieram puszki np. z siódmej strony, chcę przejść na stronę 14 muszę przewijać stronę po stronie. Chcę wrócić na stronę siódmą - muszę rozpocząć przewijanie od pierwszej strony. DRAMAT Zniechęca do korzystania zakupów przez stronę.
26 lip 2024
nie dostałem informacji SMS tylko na maila o przesyłce do odbioru
29 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Najmocniej przepraszamy za niedogodności związane z brakiem informacji SMS o przesyłce. Informujemy, że za dostarczenie paczki odpowiada firma kurierska InPost i nie mamy wpływu na sposób powiadamiania o jej doręczeniu. Jeżeli posiada Pan aplikację mobilną, przewoźnik wysyła komunikaty właśnie na aplikację oraz na adres e-mail. Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy.
22 lip 2024
No coż mój kot nie zaakceptował tej karmy. No i cena wysoka
24 lip 2024
Dziękujemy za Pani opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Rozumiemy, że koty mają indywidualne upodobania i być może nie każda karma przypadnie mu do gustu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, z której na pewno uda się wybrać coś, co zasmakuje Pani kotom. Może warto spróbować innego smaku tej samej karmy. Pozdrawiamy
13 lip 2024
Nie otrzymałam zamówionej za 1 grosz przykrywki do puszek
24 lip 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam
25 lip 2024
29 lip 2024
5 cze 2024
Dbałość o szczegóły np. "przesyłka do łap własnych ..." Nie podoba mi się to, że kurier nie rrespektuje prośby o wkładanie paczki do niżej położonej skrytki - każdorazowo muszę czekać pod paczkomatem na kogoś wyższego, a nie jestem bardzo mała bbo mam164 cm wzrostu
MS
20 cze 2024
szybko i profesjonalnie. pies chętnie zajada się produktami z Doliny Noteci...szczególnie, że jedzonko skierowane jest do jego " łap własnych" właściciel zadowolony ze sposobu zapakowania-dobrze zabezpieczony towar i do tego estetycznie.
27 cze 2024

Opinia Rożka i Pańci

Szybka realizacja zamówienia;) bardzo ładnie spakowane i miło jest dostać gratis;) produkty przyszły w idealnym stanie i koszulka również bardzo mi się podoba;) karma suszona jest rewelacyjna, bo Rożek się nią zajada, a on jest wybredny
2 cze 2024
Przysmaki dla mojego ulubieńca dotarły w doskonałym stanie i zdecydowanie przypadły Dianie do gustu. Jestem bardzo zadowolony z możliwości internetowego zakupu produktów Doliny Noteci - polska firma i doskonała jakość.
1 cze 2024
Dolina Noteci to solidna marka. Wszystko jest dobrze dograne. Karma pyszna /pytałam o opinię mojego przyjaciela/,opakowanie estetyczne,wszystko na czas. Mój pupil się uśmiecha ,a jak on to ja też. Dziękuję.
10 cze 2024
Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobrze zabezpieczone produkty. Przy dużym zamówieniu można dobrać produkt za grosz i to jest super. Szkoda natomiast, że nie ma nic dla kota dla którego kupuję karmę.
3 cze 2024
Opinia? Nie może być inaczej: całokształt na piątkę. PS. W ostatniej dostawie (24 puszki) przy otwieraniu puszek urwalo się kilka zaczepów. Wcześniej to się nie zdarzało, więc podtrzymuję piatkę.
1 cze 2024
Super zapakowane zamówienie, spersonalizowane dla pieska - rewelacyjny pomysł 👍😊. Szybka realizacja, no i najważniejsze - jedzonko piesowi smakuje (a jest wybredny). Tak trzymać 👏.
15 cze 2024
Cieszy mnie dobry kontakt, komunikacja z Obsługa Sklepu; w sytuacjach dyskusyjnych otrzymalem szybka odpowiedz, ktora pozwolila zażegnac "kryzys" na lini ja / moje trzy koty ;)
8 cze 2024
Moje dwa pieski chętnie jedzą suchą i mokrą karmę. Widać,że im smakuje. Wcześniej dostawały inne karmy,ale żadnej tak dobrze nie jadły. Zamawiam różne smaki i wszystkie smakują.
21 cze 2024
Wszystko jest OK czas zamówienia krótki, ewentualnie zmienić formy dostawy, jest tylko jedna darmowa czyli przez kuriera a oni popołudniami nie chcą dostarczać zamówień
10 cze 2024

Super suszona karma mój psiak bardzo lubi …

Super karma mój psiak bardzo lubi wybrane rodzaje. Bardzo smakują mu karmy suszone. Duży wybór karmy każdy wybierze coś dla siebie dla swojego psiaka Polecam
3 cze 2024

Polecamy suszoną karmę

Suszona karma jest rewelacyjna. Moja 5 letnia wybredna sunia zachwycona. Opiekunka również, bo skończyły się kłopoty. Miłą niespodzianką był dodatkowy bonus.
17 cze 2024

Polecam!!!

Bardzo szybka dostawa, zamówienie świetnie opakowane i ten dodatkowy napis do łap własnych Lucy:), zamawiałam tym razem konserwy, które moja Lucy uwielbia
26 cze 2024

Super jakość, dobra cena, szybka dostawa

Jak zawsze moja psina jest bardzo zadowolona z paczki. Aż jej się uszy trzęsą ☺️ Duży wybór karm, przystępne ceny i szybka wysyłka. serdecznie polecam