dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7336) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 176)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

9 cze 2024
Kupuję już od bardzo dawna. Psiak zajada ze smakiem, a to chyba najważniejsze:) paczka jak zawsze dobrze zabezpieczona i po zesłana na czas. Polecam.
4 cze 2024
Karma mokra superfood i premium rewelacja. Pieskom bardzo smakują. Długo szukałam najlepszej karmy dla moich psów. Dolina Noteci najlepsza . Polecam
20 cze 2024
Ładne pudełko, szybkość, smakuje moim zwierzakom. Jeszcze więcej mixów w małych opakowaniach aby zwierzaki mogły degustować wszystkie maszkiety
15 cze 2024

Super sklep!

Jak zwykle jesteśmy zadowoleni! Wspaniały sklep, obsługa i produkty ! Jesteśmy stałymi klientami ! Do zobaczenia przy kolejnym zamówieniu ! :)
13 cze 2024
Przesyłka bardzo szybka, świetnie zapakowana. Na stronie bardzo duży wybór produktów, nawet dla tych wybrednych piesków. Polecam serdecznie
21 cze 2024

Lugers smakuje.

Próbowaliśmy jagnięcinę i zjada się, w niewielkich ilościach, bez dosmaczania wątróbką.Teraz będziemy testować wołowinę, a później jelenia.
11 cze 2024
Polecam! Dużo mięsa w składzie. Moje psy wylizują miski do czysta. Szybka i sprawna dostawa. Często z małym prezencikiem dla pupili.
IG
Iwona G.
5 cze 2024

Ulubiony producent paszy dla moich kotów

Dostawa sprawna i szybka jak zwykle :) Firma wspaniale się rozwija - moje koty bardzo polubiły karmę suszoną ciepłym powietrzem!
4 cze 2024

Kodi poleca!

Paczka super zapakowana, szybka realizacja. Klient Kodi jak zawsze zadowolony z przepysznej zawartości zamówienia! Polecamy! :D
26 cze 2024

Jagnięciu z krewetkami

W przypadku mojego pieska karma się sprawdzą, chociaż nie przepada za suchym jedzonkiem Realizacja zamówienia bez zarzutu
13 cze 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem i w terminie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Dziękuję i pozdrawiam Sebastian.
31 maj 2024
Popimo drobnych problemów otrzymaliśmy przeprosiny i wiele gratisów dla piesków. Wywiązanie się w terminie z zamówienia
10 cze 2024
Karma o dobrym składzie. Duży wybór, w tym karmy specjalistyczne. Zapakowane w mocne kartony. Szybka dostawa. Polecam.
10 cze 2024
Jak zwykle szybko i profesjonalnie. Polecam zakupy w tej firmie. Pozdrawiam pracowników i dziękuję za rzetelną pracę
15 cze 2024
Towar zgodny z zamówieniem ,szybka realizacja,solidnie zapakowane jestem bardzo zadowolona szczerze polecam zakupy
8 cze 2024
Nie mam żadnych zastrzeżeń, ale fajny byłby jakiś drobiazg w gratisie bądź darmowe próbki karmy pozdrawiam Beata.
9 cze 2024
Szybka realizacja zamówienia, jeden prezent, jeden produkt za grosik,rzadko spotykane w innych firmach.Dziękuję.
20 cze 2024
Wszystko super. Jako dodatek dostaliśmy suszone żołądki - niestety ten smaczek psu nie smakował. Nie chce jeść.
25 cze 2024

Dobra karma

Karma b. dobrej jakości. Duża różnorodność.Mój pupil ją uwielbia. Krótkie terminy oczekiwania na dostawę
3 cze 2024
Szok!!! Mój pięcioletni owczarek niemiecki, po raz pierwszy w życiu, zjada suchą karmę bez dosmaczania.