dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7346) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 193)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

12 cze 2024
Dobre produkty dla psiaków.Nasz piesek uwielbia karmy Dolina Noteci.Przesyłka dotarła szybko.Polecam
18 cze 2024
Łatwo i szybko dokonuje się zakupów. Szybka jest też dostawa. Mój pies jest zadowolony z produktów.
5 cze 2024
produkty opakowane idealnie .Dziekuje za liściki z imieniem osoby pakującej .wszystkich pozdrawiam
13 cze 2024
Szybka i sprawna dostawa, paczka bez uszkodzen i zawartosc taka jak zamawiałam. Serdecznie polecam
2 cze 2024
Natychmiastowe potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Przesyłka dostarczona następnego dnia. Super?
KN
13 cze 2024
Produkty zostały starannie zapakowane, estetycznie wygląda paczka, szybka realizacja zamówienia.
13 cze 2024
Uwielbiam zamówienia z doliny Noteci i pisane imiona na karteczkach. Wszytko robicie wspaniale.
31 maj 2024
Rzetelność profesjonalne podejście do klienta, krótkie terminy realizacji. Polecam wszystkim.
ES
23 cze 2024
Bardzo dobra karma dla pieska, zjada wszystko ze smakiem, smaczki z suszonego mięska też! :)
24 cze 2024
nareszcie mam smaczki dla Luny które jej nie uczulają, ja jestem spokojna a Lunka szczęśliwa
9 cze 2024
Bardzo dobra organizacja od zamówienia po dostawę. Wszystko szybko, sprawnie i czytelnie.
25 cze 2024
Wysokiej jakości karma. Dobrze zapakowana w ciekawe kartony. Szybka dostawa. Dziękuję
AM
31 maj 2024

Alis I Maylo

Szybko I sprawnie. Mój Jack Russell uwielbia te puszeczki i waga spada co najważniejsze.
4 cze 2024
Karma smakuje naszemu bokserkowi, a pakowanie jej to istna sztuka. Niech inni się uczą.
25 cze 2024
kiedyś dostawałam gratisy ,teraz niestety nie .kurier był gratis ,teraz niestety nie.
29 cze 2024
Bardzo lubię produkty zarówno dla psa jak i kota. Zarówno suchą, jak i mokrą karmę.
17 cze 2024
duży wybór produktów wysokiej jakości, fantastycznie zapakowane, szybko dostarczone
13 cze 2024
Szybka dostawa, produkty dobrze zapakowane, pieski i kotki zadowolone, pańcia też:)
25 cze 2024
Jak zwykle szybka dostawa i zadowolone pyszczki zwierzaczków. Czego chcieć więcej?
21 cze 2024

Świetna współpraca

Zawsze szybko wysłany bardzo dobrej jakości towar - nic dodać nic ująć - polecam