Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1556) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4745)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4 sty 2024
Przykry incydent nie uwierzono kupującemu w sprawie reklamacji,kupiłem szafkę na buty okazało się że jest uszkodzona lecz złożyłem ją bo nie miałem wyjścia zdjęcie zrobiłem gdy była już złożona i to był mój błąd bo mogłem to zrobić gdy była jeszcze w kartonie i poległem wiem że to miejsce było newralgiczne tam gdzie kołek był więc mogła to być moja wina no cóż ja sobie poradzę i zostałem potraktowany jak wyłudzacz.
9 sty 2024
W momencie wykrycia wady należy niezwłocznie zgłosić reklamację na produkt. Po złożeniu mebla reklamacja najczęściej zostaje odrzucona z uwagi na ryzyko uszkodzenia podczas montażu.

Tą firmą Abra Meble powinna zająć się UOKIK

Kupiłem szafkę łazienkową Loreto,po rozpakowaniu okazało się że 6 elementów jest uszkodzonych z 8,złożyłem reklamację 20 marca 2024 poinformowali mnie że szafka będzie w połowie maja,byłym u miejskiego rzecznika konsumenta w Sosnowcu poradzić się co można zrobić z tą firmą,poradzili żeby wysłać pismo w jakim czasie reklamacja zostanie zakończona,jak by to nie pomogło to żeby do nich wrócić oni się tą firmą zajmą.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas rozpatrzenia reklamacji, a czas realizacji reklamacji to odrębne przedziały czasowe. Skoro otrzymali Państwo informację o rozpatrzeniu reklamacji to nie pozostaje nic innego jak czekać na ten termin. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
29 wrz 2023

Proces reklamacji to porażka.

Niestety proces reklamacyjny w sklepie ABRA to jakieś nieporozumienie. Nie dość, że ciężko się dodzwonić do sklepu to ciągle zbywają i nie wiedzą co dalej z reklamacją mimo iż reklamacja złożona z rękojmi sklepu. 14 dni, które dają na odpowiedź nie mają żadnego pokrycia.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy oczekiwać na kontakt.
1 paź 2023
Zamówiłam szafę ,komodę i ławę .Szafa praktycznie żadnej instrukcji ,komoda to totalna porażka brak połowę śrób dziury źle nawiercone problem ze spasowaniem ława ok
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. W przypadku wadliwego lub wybrakowanego towaru przypominamy, że macie Państwo możliwość złożenia reklamacji. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie lub w wiadomości prywatnej na adres email:e-sklep@abraonline.pl.
17 lut 2024
Zamówiłam komodę, odebrałam tylko nie w tym kolorze i do tego porysowane elementy. Złożyłam reklamację i czekam i czekam. No cóż zbyt długo to trwa 3 tygodnie i nic
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za powstały błąd. Reklamacja została spisana i oczywiście zrealizowana z korzyścią dla Pani. Pomyłka została już naprawiona 20.02.2024. Cieszymy się, że właściwy produkt spełnia Pani oczekiwania.
Przyspieszyć termin zamówień i pozwolić klientowi śledzić jego etapy. Moje choć jest dopiero częściowo zrealizowana w systemie widnieje jako zakończone.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłane uwagi. Wybrali Państwo odbiór w sklepie stacjonarnym, dlatego nie ma konieczności informowania o drodze przesyłki między magazynami. Jeśli zamówienie jest częściowo w realizacji prosimy o kontakt z salonem przypisanym do zamówienia w celu uzyskania szczegółów dotyczących dostarczenia pozostałej części zamówienia.
10 lis 2023
Zakupiony narożnik dostarczony w stanie karygodnym, niemożliwy do złożenia i użytkowania, reklamacja odrzucona…. Abra oszukuje swoich klientów
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Podczas odbioru towaru nie zostały stwierdzone uszkodzenia i nie został spisany protokół. Przypominamy o możliwości odwołania się od reklamacji. EDIT: Narożnik został wymieniony.
Pracować zgodnie z informacją na stronie! Mija prawie miesiąc a mam oceniać coś co do mnie nie dodało…. Przykre
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Podczas składania zamówienia przy produkcie podany był dłuższy czas realizacji. Przekazaliśmy prośbę o kontakt do salonu realizującego zamówienie.
Oceniam brak towaru i nie wywiązywanie się z terminowości. Jak mogę ocenić coś czego nie otrzymałem
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Interwencja w Państwa sprawie została podjęta. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony sklepu realizującego zamówienie.
Opłacony towar jeszcze nie dotarł i zero jakikolwiek informacji od strony abry-meble
7 gru 2023
Dziękujemy za zgłoszenie. Przekazaliśmy pytanie do salonu realizującego zamówienie. Pracownicy skontaktują się w tej sprawie.

Nie polecam.

Sam produkt ok, ale dostawa to dramat. Zamówienie złożone 19 stycznia, wybrana dostawa kurierem. Termin: 5 dni roboczych. Zamówienie dotarło 6/02. Gdyby jeszcze sklep poinformował o opóźnieniu w dostawie... ale nie, trzeba było się z nimi kontaktować i dyskutować na infolinii że skoro na fakturze widnieje opłata za kuriera to nie został wybrany odbiór własny. Nie polecam, bo szkoda nerwów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za niedogodności, jakie Panią spotkały. W związku z zaistniałą sytuacją został naliczony rabat do zamówienia. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionego produktu.
21 lis 2023
Jak możecie mnie prosić o ocenę zamówionego towaru ,jeżeli nie dość że najpierw przedłużyliście jego dostawę (z5-10 dni na 3-4 tygodni)a później powiadomiliście mnie że z niewiadomych dokładnie przyczyn wcale go nie dostanę,i jeżeli chcę to mogę jeszcze raz złożyć zamówienie i znów czekać 3-4 tygodnie.Za takie traktowanie klienta to ja "serdecznie" dziękuję i nikomu waszej firmy nie polecę
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prośby o ocenę wysyłane są automatycznie po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym. Otrzymaliśmy rezygnację z tego zamówienia, dlatego zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
nie dostałam instrukcji obsługi w języku polskim, kiedy zadzwoniła na infolinię konsultantka poleciła mi skontaktować się z innym sprzedawcą. Uświadomiłam jej, że to jest obowiązek sprzedawcy,. Obrażona poleciła mi wysłać maila do obsługi klienta. Zrobiła to, ale instrukcji do tej pory nie dostałam. Stanowczo odradzam, bo w razie problemu ze sprzętem zero wsparcia w Obsłudze Klienta
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o kontakt na e-sklep@abraonline.pl w tej sprawie i podanie informacji do jakiego produktu instrukcja miała być wysłana.Czekamy na wiadomość - dostarczymy instrukcję w wiadomości zwrotnej :)
Przyjeżdżając po komodę musiałam sobie sama po nią wejść na magazyn gdzie wejście jest bardzo wysokie i żadnych schodów. Pani tam pracująca nie raczyła nawet kiwnąć palcem żeby te paczki z komodą podwieźć pod wejście mimo iż uważam, że leży to w jej zakresie obowiązków aby wydać towar klientowi a nie żeby klient sam sobie chodził po magazynie. Jestem rozczarowana i zażenowana
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przed odbiorem zamówienia została Pani poinformowana o zaistniałej sytuacji. Pracownik techniczny, w którego obowiązkach jest wydanie towaru przebywa na zwolnieniu lekarskim i w sklepie pracują same kobiety. Informując o możliwości odbioru towaru przekazana została prośba, aby po towar przyjechał mężczyzna, ponieważ trzeba załadować paczki. Dziękujemy za wyrozumiałość.
6 lut 2024

Gorszego miejsca nie spotkałem

Wielkie problemy z zamówieniem. Brak kontaktu o statusie, walka o zwrot pieniędzy, do salonu w Wołominie nie można się dodzwonić, dzwoniąc na infolinię z maila o zamówieniu nikt nic nie wie, niedotrzymanie warunków dostawy do 20 dni roboczych!!!. Po ponad 20 dniach oczekiwania powinniście oddawać ludziom pieniądze z odsetkami za ich przetrzymywanie. Nikomu nie polecę!!!
8 lut 2024
Zamówienie wpłynęło do sklepu. Zgodnie z informacją otrzymaną drogą mailową po złożeniu zamówienia w sprawach zamówienia powinien się Pan kontaktować z salonem przypisanym do realizacji zamówienia, nie z infolinią. Miał Pan możliwość zamówienia towaru z płatnością w salonie przy odbiorze zamówienia, nie skorzystał Pan z tej opcji. W każdej chwili mógł Pan zrezygnować z zamówienia, wykonalibyśmy korektę i zwrócili środki, tak jak miało to miejsce.
13 sty 2024
Po miesiącu od zapłaty anulowano moje zamówienie ponieważ producent nie wykona szafy. Brak słów. W sprzedaży bardzo podobne szafy od innego producenta, ale nikt nie próbował nawet mi zaproponować tej drugiej. Jak się sama zapytałam to czas oczekiwania kolejny miesiąc. Jak można dopiero po miesiącu zorientować się, że się sprzedało coś czego nie ma i nigdy nie będzie?!
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało złożone 14.12.2023 z terminem realizacji 7-10dni roboczych. W związku z brakiem magazynowym tego modelu konieczne było wyprodukowanie mebla z komponentów. Niestety w związku z wypadkiem na produkcji niemożliwe było zrealizowanie zamówienia, o czym dowiedzieliśmy się 4.01.2024. Pani zamówienie zostało anulowane dokładnie w tym dniu, ponieważ nie mamy informacji kiedy zakład będzie otwarty ponownie i będziemy mogli wrócić do sprzedaży tego mebla. Informację o czasie oczekiwania na inny mebel dostała Pani w tej samej wiadomości. Dziękujemy za zrozumienie.
Jakiś żart zamówienie złożone 18 listopada po 15 dniach ROBOCZYCH nadal nic. Aż w końcu po moim 3 kontakcie z biurem obsługi ( jesteś pierwszy w kolejce a czekam 10 minut na połączenie ) dostałam informację że zakupiona szafka to będzie na początku przyszłego roku!!! Nie polecam , chyba że szczerze ktoś powie że czeka się na zamówienie ponad miesiąc
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. W związku Pani decyzją zamówienie zostało anulowane, a środki zwrócone.
23 gru 2023

Realizacja zamówienia to 4 tygodnie bez informacji co dzieje się z przesyłką

System śledzenie przesyłki nie istnieje. Moje zamówienie przez 4 tygodnie miało status 'Jeszcze nie wysłane' i nikt z informacji nie był w stanie mi powiedzieć kiedy mogę się spodziewać wysyłki. 2 dni po zgłoszeniu anulowania zamówienia dzwoni do mnie dostawca ze sklepu, że mogę odebrać produkt. Wygląda jak zupełny chaos.
9 sty 2024
W przypadku zamówień z odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym numer przesyłki nie jest podawany. Zamówienie wraz z dostawą z magazynu głównego jedzie bezpośrednio do sklepu stacjonarnego. Niestety czas realizacji delikatnie się wydłużył, za co przepraszamy.
KW
Konrax W.
Radzyń Podlaski
16 gru 2023
firma nie trzyma sie terminu . przy zakupie było podane iz 21 dni jest realizacja .obecnie juz termin minął pracownik realizujący zamowie nie umie odpowiedziec kiedy dostane . termin podany przy zamowieniu nie istnieje juz w systemie czyli bierzemy do realizacji termin podany obecnie w komputerze . brak profesjonalizmu .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W dniu składania zamówienia przy produkcie podany był termin od 21dni roboczych. Zamówienie jest w trakcie realizacji. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony pracowników kiedy towar może zostać odebrany.
14 maj 2024

Pierwszy i ostatni raz

czas oczekiwania już ponad dwa miesiące na materac, kolory wyraźnie inne niż na zdjęciach przy komodzie, brak laminatu na półkach, bezradność i bezsilność lub bezużyteczność ludzi w sklepie stacjonarnym i osób na infolini, tragedia i porażka, kupiłeś w sklepie idź się kłócić do sklepu, kupiłeś w necie to pisz lub dzwoń,
16 maj 2024
Przedmiotem tego zamówienia była komoda, nie materac. Kolor może się różnić w zależności od ustawień monitora i padającego oświetlenia. W przypadku zastrzeżeń do produktu - prosimy o złożenie reklamacji. Na stronie są informacje jak postępować - zgłoszenie powinno zostać przesłane pisemnie na skrzynkę e-skelp@abraonline.pl. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy takiej reklamacji.