Sklep Leśniczówka- Logo - Opinie

Sklep Leśniczówka

Opinie (191) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (191)

13 lip 2024
Obsługa sklepu super, nie było im za ciężko odpowiedzieć na wszystkie moje wątpliwości. Dostawa na czas, towar odpowiednio zabezpieczony przed upałem. Polecam
IC
Iwona C.
KOŚCIAN - KIEŁCZEWO

14 lip 2024
Lepsze zabezpieczenie zamrożonych produktów. Niedbałość spakowania oraz fakt że paczka była długo dostarczana spowodowało rozmrożenie zawaryości

Opinie nt. sklepu Sklep Leśniczówka

IC
Iwona C.
KOŚCIAN - KIEŁCZEWO
13 lip 2024
Zamówiłam w tym sklepie pierwszy raz , jestem miło zaskoczona realizują zamówienia w tempie zadeklarowanym . Produkty mają wyrazisty smak i są godne polecenia koneserom dziczyzny😋 . Jestem zadowolona z wszystkich produktów jakie zamówiłam . Pozdrawiam producentów życząc owocnego polowania 😁 , a przyszłym konsumentom delektowania się smakami lasu .
DP
12 lip 2024
Bardzo szybka wysyłka i świetnie przygotowana w pudle styropianowym z zamrożonymi wkładami żelowymi, polecam produkty szczególnie karkówkę na grilla,wyśmnienita!
TS
13 lip 2024
Bardzo duży wybór produktów z dziczyzny i nie tylko. Szybka i fachowa obsługa. Produkty piersza klasa!
23 lip 2024
Wszystko zgodnie z opisem, dobrze zapakowane i zabezpieczone przed upałem. I przede wszystkim bardzo smaczne, dużo lepsze niż marketowe wędliny! Na pewno będę kupować.
12 wrz 2024
Staramy się zabezpieczyć wędliny najlepiej jak umiemy. Cieszymy się, że zrobiliśmy to dobrze :)
18 lip 2024
Doskonałe wyroby z dziczyzny. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona (m.in. wkład chłodzący by wędliny się nie zepsuły podczas transportu)
12 lip 2024
Bardzo szybka dostawa i przepyszne jedzenie !! Gulasz wyszedł prima sort a kaszanka po prostu petarda
20 lip 2024
Produkty dobrej jakości. Jedynie mam zastrzeżenia odnośnie za krótkich terminów przydatności
PB
16 lip 2024

opinia PMB64

Miła i szybka obsługa, dobry kontakt ze sprzedającym. Pełen profesjonalizm! POLECAM!!!
12 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
12 lip 2024
wszystko bardzo smaczne -troszeczkę mniej przypraw ziołowych i w/g mnie byłoby super
13 lip 2024
Jakość wędlin i sposób dostawy i czas wszystko na najwyższym poziomie

pyszota

dobre, smaczne wyroby i zabezpieczone termicznie na czas transportu.
13 lip 2024
Super. Mam nadzieję na długofalową spożywkę w waszym sklepie :)
12 wrz 2024
Zapraszamy! Zawsze otwarte ;)
12 lip 2024
Bardzo dobre wyroby,świetne doporawione, bardzo smaczne
12 lip 2024
Bardzo wysoka jakość wyrobów Dbałość o transport
15 lip 2024
Wyroby pyszne , kontakt bardzo dobry
Dziękujemy Pani :)
Jestem bardzo zadowolony.