popularnaryba.com- Logo - Opinie

popularnaryba.com

Opinie (60) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (60)

10 wrz 2024
Wspaniała obsługa i świetnej jakości produkt. Szybka realizacja -- czego chcieć więcej... (może jakiś rabacik na kolejne zakupy?).
KL

27 cze 2024
Nie polecam !!! Złożyłam zamówienie - dostawa miała być w czwartek w kolejnym tygodniu . Mija już drugi czwartek a na stronie widnieje tylko nie mamy wszystkich zamówionych produktów oczekujemy na dostawę . Wystarczyło zadzwonić i poinformować brak nam tego czy tamtego . Realizujemy zamówienie czy czekamy dalej . Jedyny plus że jestem osobą prywatną a nie restauracja . Z takimi dostawami przenie nie jeden przedsiębiorca by musiał zamknąć firmę .

Opinie nt. sklepu popularnaryba.com

23 wrz 2024
Świetny serwis, świeże produkty - polecam
24 wrz 2024
Pyszne, świeże i na czas !!! POLECAM
4 paź 2024
Wspaniały serwis i świeżutkie ryby.
28 wrz 2024
Wszystko super. Polecam !
Pyszota abisynska
22 wrz 2024
KL
10 wrz 2024
9 wrz 2024
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu firmy! Nie dość, że oferują świetny, niszowy produkt (łosoś dziki z Alaski), to jeszcze jako jedyny znany mi sklep internetowy dostarczają mrożony produkt jako faktycznie zamrożony, nadający się do dalszego przechowywania - ukłony dla Popularnej Ryby!
4 wrz 2024
Szczególnie obsługa sklepu. Kabanosy i łosoś wędzony na zimno były bardzo słone. Nie wszystkie produkty jeszcze konsumowałam (niektóre zamroziłam). Okoń i jesiotr pachniały świeżością. Jesiotr wędzony też był bardzo smaczny. Dziękuję za miłą współpracę.
26 sie 2024
ryba była bardzo dobra i smaczna. Dziękuję